B

Teğmen
07 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
9 yıl
PFL7007, ES8000, W805, LA660S... Hangisi???
Arkadaşlar, 46-47'' LED ekran alacağım ama başlıkta da yazdığım gibi bunlar arasında kararsız kaldım. Düşüncelerinizi alabilirmiyim?

Philips PFL 7007
Samsung ES 8000
Sony W 805
LG 660S
B
11 yıl
ATV Problemi
ATV HD ve A Haber yayına girdiğinden beri ATV izleyemiyorum. Kanal gidip geliyor. Bazen hata veriyor bazende hiç hata vermeden siyah ekranda kalıyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan çözümünü bilen arkadaşlar varmı?
B
11 yıl
YARDIM!!! DİMMER ARIYORUM !!!
Arkadaşlar,
Piyasada Elegante Lambader olarak geçen ayaklı lambamın dimmeri bozuldu. Piyasada araştırma yaptım fakat bir türlü bulamadım. Nasıl bulabilirim arkadaşlar? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Dimmerin modeli ve teknik özellikleri şöyle:

HYTEC DİMMER MODEL: HY-3360D
Input:230V-240V ~ 50Hz 1.62A
O/P1:75-300W
O/P2:20-60W
B
12 yıl
??? Passat, Qashqai, Civic ???
Arkadaşlar arabayı değiştirmeye karar verdim fakat ne ile değiştireceğime karar veremedim. Kafamda sadece Passat ve Civic vardı; fakat QQ'leri görünce o da çok hoşuma gitti. Yorumlarınızı bekliyorum.
B
12 yıl
E3 2010: Yeni NFS yada Burnout için geri sayım başladı
Criterion Game sitesinde aşırı bir hareketlenme söz konusu. Resmi web sitelerine geri sayım ekleyen firma, bir çok dedikoduya mahal verdi. Acaba yeni bir Need For Speed mi yapılıyor yada yeni bir Burnout oyununun duyurusu mu yapılacak gibi soruları akıllara getirdi.
http://www.criteriongames.com/
B
12 yıl
GRID, GT5 PROLOGUE?
Arkadaşlar offline multiplayer oynayacağım bir yarış oyunu istiyorum fakat dünden beri nette araştırıyorum bir türlü doğru düzgün sonuca varamadım. Bazı kişiler NFS Shift 2 kişi oynanıyor diyor bazısı oynanmıyor diyor hangisi doğru bilemedim. En son kararımı Grid yada GT5 Prologue arasında vermek istiyorum yardımcı olurmusunuz? Hatta başka öneriniz varsa sevinirim.
B
12 yıl
Digitürkte Kanal D Problemi
3-4 gündür Digitürkte akşam haberlerden sonra Kanal D yayınlarını izeleyemiyorum. Aynı durumda olan arkadaşlar varsa durumla ilgili bilgi verebilirmi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.