A

Binbaşı
06 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
iOS 8.3 vs iOS9
Arkadaşlar herkese merhaba. Uzun zamandır forumu ve son iOS9 olaylarını takip edemedim. Bir sorum var. Telefonum iPhone 6. Şuan iOS 8.3 yüklü. Sizce iOS 8.3'te kalayım mı yoksa iOS9'a mi geçmemi mi önerirsiniz?
A
6 yıl
YGS Geometri Kitap Önerisi
Arkadaşlar iyi akşamlar. Bu sene 12.sınıfa geçtim. Yazın başlaması ile YGS çalışmaya da başladım yavaştan. Şuanlık konu anlatım kitabından konuyu çalışıp soru bankasından o konunun sorularını çözüyorum. Şimdilik Biyoloji ve Kimya'nın konu anlatım kısmı bitti. Farklı kaynaklardan soru çözüyorum artık.

Konumuza gelirsek bu hafta matematik ve geometri'ye çalışmaya başlayacağım. Matematik için Fem Simetri alacağım fakat Geometri için ne alayım sizce?
Temelim yokla - az arasında, yok gibi bir şey yani. Kitap önerilerinizi bekliyorum.
A
7 yıl
2015 YGS Soruları
Arkadaşlar ÖSYM'nin sitesine giriş yapıp optik formumdan LYS sorularını görebiliyorum fakat YGS optiğimden YGS sorularını göremiyorum. Sebebi nedir? YGS soruları mı kaldırıldı ne oldu?
A
7 yıl
Uçak Gövde Motor.
İyi akşamlar arkadaşlar. Bu sene lise 4'e geçtim haliyle seneye üniversite sınavına gireceğim. Şuan lisede uçak gövde motor bölümünü okuyorum. Bir sorum olacaktı sizlere.
2014 yılında YGS-1 ile alan Kocaeli ve Erciyes Üniversiteleri'nin taban puanları 397 ve 375'ti.Bu sene ise her iki üniversite de YGS-1'den MF4'e geçti. Bu yüzden bu seneki ÖSYM tercih kılavuzlarında puanları yazmıyor. Seneye bu 2 üniversitenin tahmini taban puanları sizce ne olur?
A
7 yıl
Adidas Sweatshirt
Arkadaşlar bu Sweatshirt'ü arıyorum ama istediğim gibi bulamadım bir türlü.
Bulduklarımın hepsi yabancı sitelerdi. Türkiye için sadece N11.com'da buldum ama orda da XS ve M bedenleri kalmış. Yardımcı olabilecek var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
Kulaklık Sorunu
Merhaba arkadaşlar. Annemin kullandığı Samsung Duos model telefonun yanında gelen kulaklık bozuldu. Ben de kendi telefonumun yanında gelen kulaklığı verdim. Telefonum iPhone 4S. Kulaklık müzik vs. için gayet güzel çalışıyor fakat annem için önemli olan telefon konuşması ve telefon konuşması sırasında kulaklık çalışmıyor. Bunu halledebilmek için bir çözüm yolu var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.
A
8 yıl
Maç biletimi nereden teslim alacağım?
Yarınki Elazığ maçına bilet.galatasaray.org'dan bileti aldım. Sitede teslim yeri olarak Capitol, Metrocity, İstanbul Forum, Profilo gösteriliyor. Bu yerler haricinde bileti teslim alabileceğım bir yer var mı?

(Olimpiyat Stadı Gişeleri vb. gibi)
A
8 yıl
Cüzdana para aktarma
Merhaba arkadaşlar. PSN'den GTAV önsiparişi verdim ve bunun ödemesini yapmak için cüzdana para ekleyecektim. Kart bilgilerini yazdım ve oyun 150 TL olduğundan ilk önce 100 ardından 60 TL yüklerim diye düşündüm. Neden 60 derseniz 50 TL seçeneği yoktu.
Her şey normal görünüyordu. 100 TL'yi aktardım ve telefona bir mesaj geldi. Mesaj Finansbank'tan gelmişti. Mesajda "Sony tarafından 0.10 GBP'lik bir ücretin harcanmasının başarısız olduğu" türde bir şey yazıyordu. Ama hesabıma baktığımda 100 TL'nin aktarıldığını gördüm. Ardından 60 TL aktarmak isterken hata verdi ve bir türlü 60TL'yi aktaramıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not : Bu arada Finansbank internet bankacılığına baktım ve o aktardığım 100 TL provizyonda bekliyor görünüyor
A
9 yıl
iPhone'um kendi kendine şifre koyuyor.
Evet arkadaşlar sorunumu başlıkta belirttim. iPhone 4S 6.0.1 sürümü telefonuma geçenlerde format atmıştım. Format sonrası yedekten geri yükleyip kullanmaya başladım. 1 Saat sonra telefonu kilitledim. Tekrar açmak istediğimde bana 4 haneli bir parola sordu. Ben parola vs. koymamıştım. Sorunu çözmek için telefonu restore ettim. Sorunum halloldu. Fakat dün tekrar aynı sorunu oluştu. Oyun oynarken bir anda telefon kilitlendi. Tekrar açmak istediğimde yine 4 haneli parola sordu. Tekrar format atıp hallettim fakat her seferinde format atıp zaman kaybediyorum. Sizce kendi kendine parola koymasının nedeni ne olabilir?
A
9 yıl
Battlefield 3 Pass Code
Merhaba arkadaşlar . Online kodu kullanılmış bir BF3 aldım
Arkadaşımda da bir adet BF3 var . Pass Code'u hesabında duruyor ve hala kardeşlik hakkı duruyor . Ben bu arkadaşımın hesabından Pass Code'u indirsem BF3'ü online oynayabilir miyim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.