K

Teğmen
30 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
8 yıl
Asus n550jv cn240h - ssd ve önerilere ihtiyacım var.
Arkadaşlar Asus N550JV-CN240H modelini aldım. Ilk taksitinden sonra sdd takmayi planlıyorum. Windows 8 i sdd ye nasil atacağımı da buldum.
*Bilgisayarın sata 3 mü 2 mi olduğuna nerden bakacağım?
*Ben uygun olursa samsung pro 512gb düşünüyorum. Asus için daha iyi ssd öneriniz var mı?
*Çıkan hdd yi 3.0 girişle değerlendirme imkanı var mı?
*SSD alırken nelere dikkat ediliyor ?
K
8 yıl
Asus N550JV CN240H 'ye SSD Önerisi
Arkadaşlar bilgisayarı edindim. Fakat 240 - 256 gb civarında bir ssd alıp takmak istiyorum. Parasında 3e - 5e bakmam. Kaliteli olsun, cihaza daha uygun olsun, sorun çıkarmasın yeter. Önerilerinizi bekliyorum.
bir de olarak onun takma aparatı vs yanında mı geliyor? ve çıkarttığım hard diski kullanabilmek için bir aparat var mı?
K
8 yıl
Oyun amaçlı kullanmak için Asus ??
Arkadaşlar Asus N550JV-CN127H modelini oyun oynamak için almayı düşünüyorum. Ekran kartı 96. Sırada işlemcisi 27. Sırada. Alıp pisman pişman olmak istemiyorum.
Zamaninda arkadaşın i5 işlemcili bilgisayarı oyunu oynatırken benim i7 bilgisayarım oynatmiyordu ve arada 800 tl fiyat farki vardi.
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Isınır mı ? Marka oyum konusunda iyi mi vs.
Şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim.
K
9 yıl
Kitabı okudum ve çok beğendim.
Arkadaşlar Hüseyin Nihal ATSIZ'ın Bozkurtlar adlı romanını okudum ve çok beğendim. Kendisi de bir tarihçiymiş heralde. Olayları, kişileri o kadar güzel anlatmış ki etkisinde kaldım. Okumadıysanız kesinlikle tavsiye ederim.

Bozkurtlar gibi Türk tarihindeki olayları güzel ve akıcı şekilde anlatan roman türünde diğer kitapları da okumak istiyorum.
Okuyanlardan tavsiyeler bekliyorum ?
K
9 yıl
Bazı Sitelere Neden girmiyor?
Arkadaşlar sorum daha önce açılan ama şimdi açılmayan sitelere neden girmediği hakkında. Dns kodu kullanıyorum. Sorunum da tam olarak İnternet sitesinin ismini arama çubuğuna yazınca giriyormuş gibi bekletip sayfa bulunamadı hatası vermesi. Ama ben o siteyi farklı bir dns browse siteye yazınca lak diye giriyor. İnternetim 1 megabit o sebeple olabilir mi ? Sorun nerede?
K
9 yıl
Olympiadaki Eski çarımı buldum, Tekrar başlamalı mıyım ?
Arkadaşlar olympia serverinde herkesin yılbaşı eventinde trade bug yaptığı zamanlardan kalma sırf para koymak için açtığım çarımın şifresini buldum. Banka full silver bar dolu, yan çarların üstleri, kendi çarımda bayağı bir para var. Sizce başlayayım mı, yoksa gb ciye satıp hayatımı offline etmeyeyim mi ? oyun ne duruma geldi?
K
9 yıl
Oyun Çevirinin Sürpriz Dublaj Projesi Hakkında
Biraz Önce Erdi Eliaçık bu proje ile ilgili ağzından -okunuşuyla kanik isimli karakterin konuşmalarıyla ilgli bölümler çok güzel oldu tarzında spoiler kaçırdı. Bu oyun karakteri Hangi oyunda geçiyor? Bilen Şukulasın :D
K
12 yıl
Steam Yardım!!
Arkadaşlar yeni lisanslı bi ''the orange box'' aldım.
Oyunu kurdum steam üzerinden, library kısmında oyunların yanında downloads %95 falan gibi ibareler mevcut. c/program files/steam/steamapps/kendi adım/ olan klasörde sadece 239 mblık hl2 klasörü var. ben the orange boxun bütün oyunlarını lisanslı hallerini nasıl bulucam?. indirilcek mi? ne yapmam geriyo bilmiyorum. Lisanslı oyunu sırf %100 türkçe oynayabilmek için aldım. Bilen bi arkadaş yardımcı olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.