remedios - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
remedios
Er
Gerçek Ad Mehmet
Doğum Tarihi 22 Mayıs ****
İlgi Alanları Tüm elektronik eşyalar
Konum Samsun
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 28 Nisan 2010
Mesaj Sayısı: 12
2. el mesaj sayısı: 196
Son mesaj tarihi: 6 yıl
Son giriş tarihi: 6 gün
Bağlantılar
Arkadaşları 32
Agent_WD40 (Binbaşı)
Cango34 (Emekli Yönetici)
BeyazBüyü (Emekli Admin)
CLauDio_1907 (Binbaşı)
Earth_Dreams (Yüzbaşı)

» Tümünü Gör
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hakkında
Alışverişlerim=> GUCCİ_MAN(ddr 1 gb kit x2 alındı), bruse(acer laptop alındı), u.s.b.3(telefon alındı), Fatihli52(tvbox satıldı), joecordell(HDD alındı), FıratÇelebi(telefon alındı), chagal(ses sistemi takaslandı), StubB(SE C905 kasa satıldı), Agent_WD40(ses kartı satıldı), centerland(takı alındı), amdk6(işlemci alındı), serdar36(telefon satıldı), sami(ekran kartı satıldı), atlantisprensi(telefon alındı), duayn(foto mak. satıldı), nie_wieder(ses kartı satıldı), chulack(ekran kartı satıldı), notebook-yk(wireless kart alındı), tahir40(wireless anten alındı), soktem(2 adet HDD alındı), BeyazBüyü(işlemci satıldı), mikail13(anakart satıldı), Tarashman(ekran kartı satıldı), laider(disk kutusu satıldı), ayoldas67(usb digital tv kartı alındı), MurNesPc(anakart-işlemci alındı), oshinankara(hdd alındı), bugrascb(ram takaslandı),
burunısıran(cep telefonu alındı), Hasancı Balık(hdd alındı-dvd sürücü alındı)


Madde 157 - (1) Hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası verilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.