X

Teğmen
22 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
12 yıl
Satılmıştır: Ankara'dan satılık "78"model Murat131 binek tüplü oto
forum dışından Satılmıştır:"Ankara'dan:1300 byg motor, tüplü, ruhsata işli, sigortası yapılmış, muaynesi bitmiş, bakım masrafı var ama faal çalışıyor. ihtiyaçdan dolayı satmayı düşünüyorum. düşünenler özelden msj atabilirler. " not: forum dışından satılmıştır... mesaj hükümsüzleşmiştir.
X
12 yıl
ikinci elden q6600 almak hakkında
ikinci elden Lga 775 q6600 almamın sakıncaları varmıdır? sakıncası yoksa ikinci el içinde ortalama üçret piyasası ne kadardır. sistemime göre başka bir düzenleme tavsiye edermisiniz?... Ayrıca Akasa Ak 965 kule tipi soğutucu forum içinden bir arkadaşdan alıp sisteme eklemek üzereyim. o.c. için... cevap verebilen üstatlarıma şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla. Not: değerli yorumlarınızla fikirlerim olgunlaşarak dahada güçleniyor...
X
12 yıl
Profilde Şehir-İlçe Ayarlarının Güncellenmesi
Ankara ili pursaklar ilçesinde oturuyorum. 1-2 sene öncesine kadar pursaklar ilçesi ilçe değildi. keçiören ilçesine bağlı bir bölgeydi. şimdi ilçe olalı bir mütdet geçti (1-2 sene) bunu forum profil kayıtlarında etkinleştiremedim. bize en yakın bölge olan keçiören ilçesini işaretlemek zorunda kaldım. forum içinde yapılan alışverişlerde (ikinciel vb.) adres gerektiği zaman pursakları vereceğim ama profilde keçiören gözüktüğü için kasıtlı olarak yanıltma maksadıyla keçiören yazdığımı düşünenler olacaktır veya kafa karıştırıcı bir görüntü olacakdır. bu ve bunun benzeri yanlış anlamaların ve olabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi açısından Ankara ili ilçe seçeneklerinin güncellenerek "Pursaklar" ilçesininde seçenek olarak eklenmesini saygılarımla rica ediyorum forum sahibi ve yöneticilerinden. ilgilenip yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla.
X
12 yıl
Pardus ve win7 de çalışan ekran kartı
Asus p5vd2 vm onboard ana kart. intel core duo2 e-4400 /2000Ghz işlemci. 300 wat power. w.d 250 gb sata harddisk 1024 mb x 2 x 667 mhz ram donanımımda Pardus2009.2 sürümü ve win7 kullanıyorum. daha önce 350 wat codegen psu vardı devre dışı oldu. eski pcden söktüğüm 300 watlığı taktım idareten... ram lerim uyumsuz. değiştireceğim. ekran kartımda yanmıştı şuan onboard kullanıyorum. ekran kartım (harici olan) pc-e x16 Ati 256/1gb idi. pardus sistemine drver bulamıyordum. şimdi bütçem çok kısıtlı ve forum içinden (donanımhaberden) 2.inci elden tedarik etmeye çalışacağım ihtiyaçlarımı. ekran kartı, psu, ram alacağım. nasıl bir e-kart almalıyımki pardus sistemdede sorun çıkarmasın. sistem birbirine uyumlu olsun... üstadlarımdan yönlendirmelerini rica ediyorum. Ankarada ikamet ediyorum. saygılarımla.
X
12 yıl
Asus p5vd2 vm arızalı üretim sorunu
Asus p5vd2 vm arızalı üretim sorununu yaşıyorum. sistemimde anormallikler yaşıyorum devamlı... donmalar, farenin, klavyenin devre dışı kalması, reset atınca resetin yarım kalması pcnin açılışının tamamlanamaması, pc yi piriz düğmesinden kapatınca ancak normal bir açılış yapıp sistemi çalıştırması vb bir sürü sıkıntılar yaşıyorum. uzun zamandır sorunu çözmeye çalışıyorum. dün tesadüfen chip online (anakartımın) firma yetkilisi isim vermeden bir mesaj bırakmış. " bu modellerde maalesef üretim hatası tespit edilmiştir. ya katlanacaksınız bu sıkıntılara yada değişik bir anakart kullanın"... diyor:http://www.chip.com.tr/forum/asus-p5vd2-vm-ram-uyumsuzluk-problemi_t111153.html de sayfanın en alt kısımda daha detaylı açıklıyor... Bu kart üzerindeki donanımları hangi anakartla kullanabilirim ekonomik ve sorunsuz olması açısından? Pc Özelliklerim: Anakart: p5vd2 vm (onbard)... İşlemci: İntel Core2 Duo LGA 775 Supports Intel EIST/EM64T/Hyper-Threading Tecnology... Chipset: Northbridge: VIA P4M900 Soutbridge: VIA VT8237A Fsb: 1066/800/533 Mhz Memory: 2x240pin supt 4GB DDR2 667/533 Psu:" CODEGEN" 350wat Kasa:Codegen atx Harici kartım atiydi arızalandı epeydir kullanmıyordum ama ekran kartı alacağım anakartın durumuna göre... psuyu depiştirmeyi düşünüyorum şu anda ram1024x667 Mhz 1gb kullanıyorum daha önceleri windows kullanıyordum şimdi pardus2009.1 kullanıyorum. anakartı ne yapsam elimdeki donanımları değerlendirsem? değerli mesajlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımı sunarım. :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.