U

Yüzbaşı
09 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
11 yıl
İzmir - Hatay'da Oturan Arkadaşlar Bakabilirler mi?
İzmir hatayda oturan arkadaşlar , inönü caddesinde halkbank karşısında tutkum kitabevi varmış.o Oraya gitmem gerekiyorda Konak'tan yada Alsancak'tan hangi otobüse binmeliyim? Hangi durakta inmeliyim ve tam yerini bilenler tarif edebilirler mi?
U
12 yıl
maç sonucu ve özel etkinlik aynı kuponda olabilir mi?
maç sonuçları oynadığım kuponda aynı zamanda özel etkinliklere yer verebilir miyim? mesela ispanya maçına ilk yarı 0 dedim , aynı zamanda maçta kırmızı kart olur'u seçmek istiyorum bu iki bahis aynı kuponda olabilir mi?
U
12 yıl
kpss başvuru merkezine giderken gerekenler
Yanımda götüreceklerim

*banka dekontu
*aday bilgi formu
*lise diploması

Fotoğraf istenmiyor diye biliyorum? Onlar webcam'den çekiyorlardı sanırım? Bi arkadaşım yanında resim götürmelisin falan dedide kafam karıştı. Bunların dışında birşey gerekmiyor değil mi?
U
12 yıl
haber sitesi tavsiyesi
Selam arkadaşlar , sizden güvenilir ve güncel bir haber sitesi tavsiyesi istiyorum. Daha önce yazete.com'dan takip ediyordum fakat pek güncel değil aynı zamanda aşırı taraflı haber anlayışı var sitenin yapımcıları pana film yapımcıları olunca sayfanın yarısı kvp reklamı.


Haberleri tarafsız sunan ve güncel olan haber sitesi tavsiye etmenizi istiyorum? Siz hangi siteleri kullanıyorsunuz?
U
12 yıl
Bilgisayarda Müzik Dinlemek için Kulaklık Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar ;

Başlıktada söylediğim gibi bilgisayarda müzik dinlemek için kaliteli bir kulaklık tavsiye etmenizi istiyorum. Evde dinleyeceğimden in-ear yada ear-bud mu karar veremedim hangisi daha uygundur? Daha önce kulakiçi kullanmadım o yüzden rahatlık konusunda endişelerim var. sennheiser cx 300 yada mx serisinden bir model almayı düşünüyorum hangisi ev için uygun olur? Basslarının kaliteli , sesinin yüksek ve temiz olması birinci önceliğimdir.

Not: Türkçe pop ve elektronik müzik dinleyeceğim.
U
12 yıl
Borcum varken tarife değiştirebilir miyim?
Merhaba arkadaşlar , sorumu ana başlığa sordum fakat zaten fazla ziyaret edilen bir bölüm olmadığı için konu açmaya karar verdim.

Geçtiğimiz yılın eylül ayından beri faturamı ödeyemiyorum.İnternetim açık hala.1 temmuzda hepsini ödiyeceğim fakat limitli kullandığım için fatura çok yüksek geliyor.Limitsize borum varken geçebilir miyim?
U
12 yıl
Bu yaşta töre mi lan bu :D
< Resime gitmek için tıklayın >

Verildi mi bilmiyorum ama süper ya
U
12 yıl
50 cent ekşi diyalogları :D
U
12 yıl
LYS - Alan Dışı Tercih Hakkında Yardım İstiyorum
Merhaba arkadaşlar ;

Geçen sene liseden mezun oldum.Puanım iyi olmasına rağmen tercih yapmadım ve herhangi bir yere yerleşmedim.Bu sene tekrar ygs'e girdim.Lys'lere girmeye hak kazandım.

Gelelim sorularıma ben eşit ağırlık mezunuyum.Yani liseden EA çıkışlıyım. Lys'de sözel sınavlara yani lys3 / lys4 'e girip sözel bölümden tercih yapmak istiyorum.Bu mümkün müdür? Yani puanım düşmeden (0,8-0,3) sözel bölümden tercih yapabilir miyim?
U
12 yıl
lcw waikiki ürün değiştirme
Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum.
Bugün lcw'den 1 adet t shirt aldım denedim fakat fazla incelemedim acelemde vardı direk aldım.Eve geldim inceledim yakasında üretim hatası yamuklık var ''V'' yaka t shirt sağ tarafın kesimi yamuk ve kendini belli ediyor.(alırken nasıl görmediysem)etiketini kopardım fakat atmadım duruyor , fişide duruyor.

Ürün değişimi yapabilir miyim? etiketini kopardım duruyor ama üretimden kaynaklı defosu var değiştirirler diye düşünüyorum.Daha önce bu tarz etiketi kopuk şekilde değiştirme yapan var mı?Sorun olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.