F

Binbaşı
10 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
F
7 yıl
HOTS yayını yapanlar ?
Hots yayını yapan kimler var bildiğiniz türk / yabancı ?

Türklerden en sık ruhbann'ı biliyorum oyundan ziyade full rage Bir tane de rank 1 yayın bir arkadaş vardı ama takip edemeden yayını bıraktı sanırım. Yabancılardan grubby sürekli ilaç etkisi altında gibi yayın yaptığı için bakamıyorum. Oyunun genelde az oynanan herolarını pickleyen / farklı talent yapanlara pek rastlayamıyorum.
F
7 yıl
Little Big Planet 3 24.99$
US PSN için geçerli dijital kod.

http://boxeddeal.com/little-big-planet-3-ps4-digital-delivery.html

SLICKDEALS kodunu girerseniz 5$ düşüyor. Ben dünden beri deniyorum sürekli kart yetkilendirme hatası alıyorum.
F
7 yıl
Xbox Live Gold 1 Year 39.99
F
9 yıl
Sütaş bozuk yoğurt
Geçen hafta günlük alarak aldığım kaymaklı sütaş yoğurt berbat kötü çıktı , bildiğin bozulmuş. Hemen aradım sütaş ı dedim gelin alın bunu yenecek gibi değil. Neyse 1 haftadır hemen hemen her birimden aradılar, iki tane personel kapıma kadar gelip yoğurt teslim etti, hakikaten ilgili davrandılar.Sıkıntı da yoğurt iyi soğutulamamış sevkiyat sıranda sanırım öyle birşey dediler. Size diyeceğim böyle aldığınız ürün bozuk, kötü tatlı-kokulu çıkarsa ıyk bu ne deyip çöpe atmayın, doğrudan firmayı arayıp gelip ürünü sizden almasını isteyin. Aldığınız üründe genel bir sorun olabilir, o parti üretimin tamamında sıkıntı olabilir. İki kuruş için kafa patlatamam demeyin.
F
9 yıl
Dota 2 SHITTY DIGEST
Videoyu izlemek için tıklayınız


dotacinema'nın fail of the weeklerinden çok daha başarılı ve eğlenceli olmuş bence 4 part var toplamda.
F
9 yıl
Hadi hadi yavrum hadi , yürü
Biz terbiyesizlik yapmadığımız halde bizi gotham city den banlattınız , burda da yaparsanız , ayıp olur.
F
10 yıl
The Return of Karateka Geliyor
F
10 yıl
1500-1700 arası LED TAVSİYE
1500-1700 tl arası led tv arıyorum , 3d çok önemli değil , xbox bağlayacağım için oyun performansı iyi olsa güzel olur , ve tabi usb den film oynatabilmesi. LG kesinlikle düşünmüyorum , o yüzden LG dışında öneri olursa sevinirim Şu an için samsung D5500 ye bakıyorum (ancak cmr ?100hz ne demek tam çözemedim)
F
10 yıl
BF3 Beta Müziği
http://www.youtube.com/watch?v=enRnugx7yJs&feature=related

Şu müziğin tamamı yok mudur acaba ? Kendi temasından çok daha güzeldi bence.
F
10 yıl
GameCom777 Almayı Düşünenler
Kafanızda bu ürünü almak varsa denemiş biri olarak ufak bilgiler vereyim.Öncelikle Windows XP dışında herhangi bir işletim sisteminde kullanacaksanız(Win7 32bit-64 bit , Vista 32bit-64bit) kesinlikle uzak durun.Çünkü XP dışında 7+1 - 5+1 kullanma seçeneğiz yok , ürünün driverı da yok çünkü.Tak-Çalıştır modunda.XP dışında tüm işletim sistemlerinde Stereo olarak görülüyor.İkinci olarak kulak yapısı ince - uzun olan kişilerde bu üründen uzak dursun.Kafalık hafif ve rahat olmasına karşılık kulak kısmı kare kesildiği için eğer kulağınız dediğim yapıda ise çok rahatsız edecektir.Ben ürünü bu yüzden iade etmek zorunda kaldım.Tavsiyem ürünü mutlaka deneyerek almanızdır.Hizlial.com'dan almıştım ürünü , 2 güne elime geçti , kulak kesimi rahatsızlığı nedeniyle iadeye gönderdim ve 2 gün içinde iadeyi kabul ettiler.Zor durumda bırakmadıkları için burdan onlara da ayrıca bir teşekkür ederim.

Diğer yandan ürünü konsollarınızda kullanamıyorsunuz(en azından xbox360'da).Belki sadece voice-chat şeklinde Xbox'un kendi içinden çıkan kulaklık gibi kullanabilirsiniz , ancak oyun içi ve dashboard sesleri malesef alamıyorsunuz.Sağlamlık konusunda ise kafa bandı sıkıştırılmış plastikten yapılmış gibi , esnemesi rahattı ancak ona güvenerek çok iş yapmamanızı öneririm.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.