G

Yüzbaşı
24 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
3 ay
iPhone 6 WhatsApp desteği hakkında
İnternette gördüğüm habere göre whatsapp bazı modellerden desteği kesecekmiş. Yayınlanan listede iPhone SE,
iPhone 6S, iPhone 6S Plus modelleri bulunmakta fakat okuduğum haberlerde iPhone 6 modelinden bahsedilmemiş. Bu desteğin iPhone 6 modeline süreceğini mi gösterir? bu konuda bilgisi olan aydınlatabilirse sevinirim.
G
11 ay
Enigma2 ile Linux aynı yapıya mı sahiptir?
Korax Hitech Vipbox Ufo İptv cihazını araştırmaktayım. Linux tabanlı olduğu yazmakta fakat başka bir sitede de işletim sistemi olarak "enigma2" yazılmış. Enigma2, Dreambox markalı cihazlarda kullanılan işletim sistemi diye biliyorum. Bu cihazda da Dreamboxta yapılan işlemler yapılabiliyor mu? örneğin emülatör, eklenti yükleme vb işlemler. Kısacası enigma2 ile linux aynı mıdır? farkları nelerdir?
G
11 ay
Dexim Marka Webcam
Dizüstü bilgisayarım için kamera arıyorum. Sitelere baktığımda medimarktta dexim marka olan kameralar bulunmakta fakat bu markaya dair hiç kullanıcı yorumu bulamadım. Kullanan arkadaşlar önerir mi?
G
geçen yıl
iPhone Batarya Süresi Bakımından En İyi Modeli Hangisi?
Başlıktada belirttiğim gibi iphone marka cep telefonlarında batarya(şarj) bakımından uzun süre kullanılabilen modeli hangisi? Şu an kullanmakta olduğum iphone 6 şarj konusunda çok kötü. Yeni çıkan modellerde bu konuda bir geliştirme yapılmış mı?
G
geçen yıl
Slayttan filigran toplu halde nasıl kaldırma işlemi nasıl yapılır?
Elimde bulunan slaytta her sayfasında filigran bulunmakta. Slaydı yazdırmak istediğimde filigran yazının önünde çıkıyor. Tek tek sayfalardan kaldırmak yerine toplu halde bütün sayfalardan filigranı nasıl kaldırabilirim? Bunun için bir program var mı?
G
geçen yıl
Philips Kablosuz Fare Hakkında
Philips marka kablosuz fare (mouse) kullanan arkadaşlar varsa pil ömrü ve kalitesi hakkında bilgi verebilir mi?
G
geçen yıl
OpenGL Sürekli Olarak Nasıl Kullanılır?
Konuya hakim olmadığım için acemice yazmış olabilirim bu yüzden özür dilerim. Soruma gelince bilgisayarımın sürekli olarak, bütün uygulamalrda opengl 'yi kullanması için hangi ayarı yapmam lazım.
Bilgisayar Modeli: https://support.hp.com/tr-tr/document/c05585217
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 with max-q design (6 GB GDDR5 ayrılmış)
G
geçen yıl
Java Programı ve Güvenlik Sorunu
Java ile alakalı güvenlik konusunda sıkıntılar olduğuna dair bir yazı görmüştüm, konuya tam hakim olmadığım için burada sormak istedim. Bilgisayarımda java yüklü olmasının güvenlik açısından herhangi bir risk oluşturur mu?
G
geçen yıl
Kulaküstü Kulaklık Önerisi
Hem kablolu hem de kablosuz kullanabileceğim hangi kulaklıkları önerirsiniz?
G
2 yıl
iPhone'a Rehber Aktarma Sorunu
Coolmuster Android assistant programı ile Android telefondaki rehberi bilgisayara yedekledim. Dosyanın formatı XML şeklinde oldu. Bunu IPhone'a aktarmak istiyorum fakat sıkıntı çıkıyor, telefonda isimler gözükmüyor. XML formatı şeklindeki dosyayı Excel ile açıp CSV formatına çevirip yüklemek istedim fakat bu seferde telefonda isimler ve numaralar çıkmıyor "vnd.android.cursor.item/phone_v2" şeklinde gözüküyor. Bu sorunu çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.