S

Çavuş
05 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
9 yıl
IPHONE 4s ÇALINDI
Dün iphone 4s telefonum çalındı.
Telefon yurtdışından alınmaydı ve pasaport kayıtlıydı.
Öncelikle, icloud ile telefona uzaktan şifre koydum, internete girilirse telefon kilitlenecek ama hala çevrimdışı görünüyor. (Lokasyon tespiti bile yapılabiliyor, ama maalesef çevrimdışı).
İkinci olarak da kaydını düşürerek kullanımını engellemek istiyorum (en azından çalana ya da sattığı kişiye zorluk çıkartmak için), bunun nasıl yapıldığını bilen bir arkadaş var mıdır?
S
11 yıl
BLACKBERRY 9800 TORCH - movie
Merhaba arkadaşlar,

Blackberry Torch'da filmleri nasıl izleriz? Dönüştürücü programlar ile elimizdeki filmleri dönüştürerek mi?
S
14 yıl
Acer5920G T7500 - 8600-WVP hakkında
Vatandaki aşağıdaki notebook'ta 8600-WVP diye bi kart var, bu GS midir GT mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=30948
S
15 yıl
Vista ve Live Messenger
Live Messenger'ı Ultimate versiyonuna yükleyemiyorum, hata verip kapanıyor. Başka hiç bir programda hata almadım, oyunlar dahil. Acaba bilmediğim bir püf noktası mı var, karşılaşan oldu mu? Live Messenger 8.1.
S
15 yıl
msi rs480 m2 ve xpertvision hd2600 pro sonic uyumsuzluğu
selam, soket939 rs480m2-onboard ekran kartı atix200 olan anakartıma (MSI), yeni bir kart aldım, pciex-xpertvision hd2600 pro sonic. fakat kartı taktıktan sonra, sisteme dvd'den herhangi bir şey yükleyemiyorum, dosyalar hasarlı, arşiv eksik gbi uyarılar alıyorum. xpertvision'ı çıkarıp, onboard ekran kartı ile denediğimde yükleyebiliyorum. bu ne ki şimdi? sürücü olarak, catalystin 7.8 ve 7.4 lerini denedim, aynı. msi için bios update yok, en sonuncusunu kullanıyorum. ayrıca onboard kartı bios'yan disable da etsem gene aynı. bir türlü anlayamadım, uyumsuzluk nerde?
S
15 yıl
, Windows açılışı gecikmeye başladı
selam, sistemime xpertvision hd2600 pro sonic kartını taktıktan sonra ve atinin en son çıkan 7.8 catalyst sürücüsünü yüklememe rağmen, windows ekranına geçerken 10-15 sn.lik bir kararma oluyor ve ardından hoşgeldiniz yazısı çıkıyor. bu normal midir, yaşayan var mıdır? ayrıca bazı oyunları dvd'den yüklemeye çalışırken, "match mistmatch" ve "files may be corrupted" gibi bir hata veriyor ve .cab dosyalarını açamıyor, diğer pc'lerde deneyince sorun yok, media'lar sağlam yani. önerisi olan varsa sevinirim.
S
15 yıl
Oblivion yükleyememe prbm
netten indirip, dvd'ye kopyaladığım ve laptop'a sorunsuz kurup-çalıştırdığım oblivion'u, desktop'a şu anda yükleyemiyorum. daha önce lg-dvd rw ile görüp, çalıştırabildiğim .cab dosyaları hata vererek açılmıyor ve "match" edilemediği gibi bir uyarı vererek kapanıyor. sisteme en son xpertvision hd2600pro sonic ekran kartı taktım ve açıkçası bundan şüpheleniyorum, çünkü dvd'yi işyerimdeki desktop'a götürüp denediğimde oyun sorunsuz kuruluyor ve .cab dosyaları açılabiliyor. bu prbm'i aslında daha önce ram ile yaşamıştım, farklı iki marka ram'i dual çalıştırmaya çalıştığımda hiç bir şey yükleyemez olmuştum, tekrar single'a çektiğimde sorun kalkmıştı. Neyse, bir yerde bir sorun var ve oyunu kurmamı engelliyor, hee tabii tek bu oyun değil aslında, aynı şekilde broken sword 4'te aynı hatayı veriyor. bu "match" prbm ile karşılaşan oldu mu merak ediyorum.
S
15 yıl
XPERTVISION HD2600PRO-Sonic 256 MB HDMI DDR3 16X
EKSA'dan (http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=334&pid=2394) aldığım bu kart sanırım Palit 2600 pro sonic ile aynı, acaba saat hızları konusunda bilgisi olan var mıdır? Ayrıca, ben catalyst ile baktığımda mem-clock hızı 700mhz görünüyor, bunun 1400Mhz olması gerekmiyor mu ve de overclock potansiyeli nedir, çünkü bu sonic'ler zaten overclock'lu.
S
15 yıl
sony ericsson z525a + simlock
selam, bu telefon yurtdışından geldi ve cingular tarafından simlock'lı, bunu kırmak mümkün müdür acaba?

edit:imla
S
15 yıl
SONY vgn-tx1hp
bu aletten yazıyorum şu an ve çok sevdim, laptop bu olsa gerek :) ufacık-tefecik, tam taşınabilir bilgisayar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.