S

Teğmen
16 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Teledünya altyazı yok
Merhaba arkadaşlar. Teledünya sinema kanallarında altyazı açık olmasına rağmen altyazı çıkmıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
S
6 yıl
700TL-1100 TL arası telefon tavsiyesi
Merhabalar,

700TL-1100 TL arası tercihen 3gb ramli, yüksek batarya kapasiteli ve değişir bataryalı, geniş ekranlı telefon bakıyorum. Tavsiyede bulunabilecek varmı?
S
6 yıl
Lütfen yardım
Left 4 dead 1 i indirdim. Ancak menü rusça. İnternette rev.ini deki language=english yapın diyor ama benimki zaten öyle. Oyun klasöründe left4dead_english yok. Yardım edebilecek var mı? Menüyü İngilizce yapacak dosyaları temin edebilecek var mı?
S
6 yıl
Dsmart Filmbox
Merhaba arkadaşlar,

Son birkaç gündür Dsmart 10. kanalda film box adında bir kanal çıkıyor. Yabancı ama Türkçe altyazılı filmler var. Kalitesi ve içeriği hakkında bilgim yok. Çok takip de edemedim. Sizce nasıl bir kanal? Dsmartın diğer sinema kanallarında tekrarlar çoğaldı. Bu kanal kalitesi ve içeriği açısından nasıldır bilen var mı?
S
9 yıl
Avantajix
Selam arkadaşlar,

Avantajix ödemelerinde süreç işleyişi hakkında bilgisi olan var mı?
Benim aybaşında 2 alıverişim oldu. 2 haftadır onay bekleyen işlemlerde bekliyor. Avantajixte ödeme süresi ve süreçler ne kadar sürüyor?
S
9 yıl
SEG Plazma TV ekranda renkler kırmızı oldu
Merhaba,

Eski bir SEG plazma televizyonum var. Ekranda renkler kırmızı oluyor. Ara ara düzeliyor ama genelde durumu bu. Sorunu nedir bilen var mı?
S
10 yıl
Ankara masaüstü pc teknik servis arıyorum
Merhaba arkadaşlar,

Masaüstü bilgisayarımın donanımsal arızası var. Teknik servis olarak uygun fiyatla arızanın tespiti, parça temini ve değişimini (işlemci veya anakart arızalı olabilir) yapabilecek bildiğiniz bir yer var mı?
S
10 yıl
DSMART HD Pace Cihaz hakkında bir soru
Merhaba arkadaşlar,

DSMART HD Pace cihazım var. Benim merak ettiğim bu cihaza flash disk veya harici hdd bağlayıp film vs izleyebiliyormuyuz?
S
11 yıl
TV İki farklı uydudaki kanalları göstermiyor YARDIM!!!
Merhaba arkadaşlar,

Yardımınıza ihtiyacım var. Apartmanda merkezi çanak var. Bende denormal 50-60 TL lik bir receiver var. Merkezi çanaktan tek kablo geliyor. Turksat uydusunu seçtiğimde sadece Turksat kanallarını gösteriyor. Hotbirdü seçtiğimde hotbird kanallarını gösteriyor ama bu seferde Turksat kanalları gidiyor. Tekrar Turksata geçmek için receiveri kapatıp açmak gerekiyor.

Bir de bazı kanalları sinyal zayıf diyerek hiç göstermiyor. Kablo bağlantı sorunu zannedersem yok. Kabloyu eğiü büktüğümde gösteriyor ama bir süre sonra gidiyor. Yardım ederseniz sevinirim.
S
12 yıl
Yalın Internet
Merhaba arkadaşlar,

Bir internet sitesi buldum ve yalın internetin başladığını ve başvuru aldığını söylüyor. Bu konuda bilgi sahibi olan var mı?

Site şu:http://www.telekombasvurum.com/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.