Y

Binbaşı
12 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
10 yıl
FENERBAHÇE ŞİKE 1907FEST !
Sonunda bunu da gördük !

Zaten yıllardır bilinen ve bir yıl önce şike operasyonuyla ayyuka çıktıktan sonra geçtiğimiz günlerde mahkeme kararıyla da resmen tescillenen Fenerbahçe'nin şike yaparak, sahtekarlıkla şampiyon olabildiği ve yöneticilerinden alt yapı sorumlularına kadar her kademeden mensuplarının şikeci mafya yapılanmalarının birer parçası oldukları gerçeğine rağmen bir de utanmadan bu mahkeme kararıyla tescilli şikeciler pişkin pişkin festival düzenleyip hoplayıp zıplıyorlar !

Diğer taraftan son gelen haberlere göre UEFA bunların ensesinde ! Fenerbahçe Şike Kulubü'ne Şampiyonlar Ligi'nden yine kovulma yolu gözükmüş bulunuyor.

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/07/20/fenerbahce-sampiyonlar-ligine

Y
10 yıl
ŞİKECİLERE MAHKEMEDEN MAHKUMİYET KARARI !
Evet, nihayet mahkeme kararı açıklandı ve şikecilerin şikeciliği hukuken ve mahkeme kararıyla da kesinleşmiş ve tescillenmiş oldu

Demirören ve yanındaki zevatın şikeci Fenerlileri kurtarmak adına yaptığı rezillikler , çevrilen dolaplar ve dalaverelere karşı ŞAMAR gibi mahkeme kararı geldi. Gerçi utanmak bilmeyenler halen tv.de çıkıp Fenerasyon'nun kararına itibar etmeye çalışıyorlar milletin idrakine hakaret edercesine ve alaya alırcasına !
Y
10 yıl
VERGİ SİSTEMİ DEĞİŞİYOR !
http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012/03/21/vergi-sistemi-degisiyor

Buna göre halen yeni araçtan daha yüksek, eski araçtan daha düşük vergi alan sistem, tersine çevrilerek, eski araç kullananlara daha yüksek, yeni araç kullananlara daha düşük MTV uygulanacak. Böylece MTV oranları, şimdiki gibi eski araçlardan yeni araçlara doğru artarak değil, azalarak gidecek.

Dizelin vergisi artacak

Araçlarda dizel-benzinli ayrımı da yapılacak. Dizel araçlara daha yüksek oranlı vergi uygulanması üzerinde çalışılıyor. Bununla ilgili vergi yasaları başta olmak üzere mevzuatın yeniden yazılması için gereken süre başladı. Bu yasal düzenlemelerin tamamı 2014 Şubat ayına kadar tamamlanmış olacak.


ÇEVRE BAHANE vahşi kapitalist sistemin garibanı yolma stratejisinin yeni bir uygulmasıdır bu

Maddi imkanı az olduğundan düşük modelli araç kullananların az vergi ödemesini hazmedemeyenler garibanı daha da yolmak için çevreyi korumak bahanesine sığınıyorlar. Hükümetin zerre kadar umrunda değil bu çevre ! Her zaman çevre katliamı yapanlar şimdi güya çevreci kesiliyorlar !
Y
10 yıl
DEMİRÖREN VE TÜRK FUTBOLUNUN DÜŞMANLARI
Gelişmeler malum. Şikecilere arka çıkarak Türkiye'yi dünya nezdinde rezil rüsva edeceğini ayan beyan ilan eden bir adamın(!) TFF Başkanı olması Yunanlıların İzmir'i işgal etmesinden daha az vahim bir durum değildir.

Üstelik hiç utanmadan şikecilere puan silme yok, küme düşürme zaten yok, UEFA bundan dolayı bize ceza verirse de versin diyerek koskoca Türkiye'yi ve 75 milyon'un itibarını yakmaya cüret edenler Roma'yı yakıp seyrine bakan Neron zihniyeti taşıyan vatan hainleri olabilir ancak !

Bir "Şike yapanlara ödül ve plaket verilecek şike yapmayan dürüstlere ise düzenlerini(!) bozdukları ve tekerlerine çomak sokmaya çalıştıkları için ceza da verilecek." demedikleri kalıyor. Aslında bunu da yapmaya niyetleri var bu spor adamı kılığına girmiş MAFYA yöneticilerinin.


Türk milleti vatan hainlerini tükürüğü ile bile boğar !
Y
11 yıl
ŞOK...İDDİANAMENİN EK KLASÖRLERİ...VAY,VAY,VAY...
Şuradan ek klasörleri indirebiliyorsunuz.

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/12/21/iste-sike-iddianamesinin-ek-klasorleri

EK KLASÖRLERDEN BİRKAÇ SEÇME YAPALIM

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/12/21/ek-klasorler-aciklandi?paging=1

AZİZ BAŞKAN TELEFONDA SORUYOR : KAYSERİ BAŞKANI GELİYOR, ÇEKLER HAZIR MI ?


Şikeciler utanmadan bir de yapmadık, etmedik deyip polise ve savcıya iftira etme cüreti gösteriyor pişkinceAZİZ YILDIRIM'DAN MAHMUT ÖZGENER'E ŞOK SÖZLER!

Şike iddianamesinin ek klasörlerinde yer alan diyaloglar şok etkisi yaratmaya devam ediyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Levent Kızıl ile yaptığı ve polis dinlemesine takılan telefon görüşmesinde TFF eski başkanı Mahmut Özgener'e yönelik ağır ifadeler kullanıyor.

Özgener başkanlığa veda ettiği basın toplantısında kulüp yöneticilerine yönelik eleştirilerde bulunmuş ve "Kişisel hırs ve egoları için hegemonya kurmaya çalışanlara karşı bir tepki olarak istifa ediyorum" demişti. Bu sözlere sinirlenen Aziz Yıldırım'ın, 23 Haziran'da Levent Kızıl ile yaptığı görüşme şöyle:

MEHMET LEVENT KIZIL: Alo
AZİZ YILDIRIM: Alo
M.L.K: Başkanım nasılsınız
A.Y: İyiyim sen nasılsın ne var ne yok
M.L.K: ...
A.Y: Niye ne haberi
M.L.K: ... Kadir'i de davet ettim
A.Y: Sen mi
M.L.K: Kadir'i davet ettim seni de bekliyorum
A.Y: İyi peki gelirim ben de bir de, başka ne var ne yok akşam ne
yaptınız yemeğe gitmişsiniz
M.L.K: Akşam iyiydi yav işte başkanın veda yemeği vardı kötü bir şey
olmadı... sakın ... yoksa ...
A.Y: ... ama ... anasını si..bilirim haberin olsun, gelen kurulda, yani yapacağım genel kurulda anasını si..ceğim, diyeceğim ki seni bu 3 buçuk sene veya 3 sene burada oturdun seni kim oturttu buraya diyeceğim ya, bak resmen soracağım orada, seni kim söyledi ve kim oturttu seni diyeceğim, seni oturttuktan sonra buraya senin arkanda kim durdu diyeceğim bu kadar zaman, sen kendi zevklerin ve kendi felsefelerin için yaptığın bütün gazetecilerle bu iki tane gazeteci ile burayı idare etmeye başladın ve bunlar lan başbakana diyeceğim Rusya'ya ceza verdiğini hangi gazete... diyeceğim ceza çıkarmadan, sen federasyon mu idare ettin gazeteci mi idare ettin burada diyeceğim, bak çok rezil edeceğim, sen diyeceğim bize bizi söyleyemeden hedef alıyorsun ben seni hedef alıyorum, federasyonun a..na k..dun diyeceğim yav, sen bütün harcadığın paraların hesabını ver önce, bu paralar nereye gitti, kaç kişi ile aldın burayı kaç kişi ile getirdin kimlere ne peşkeşler çektin diyeceğim ya, sen diyeceğim lan prezervatif otel odalarında kalan adamların prezervatif paralarını federasyona ödettiniz diyeceğim ya bak çok kötü yapacağım bak seyret onu , o..... çocuğu, kafaya takmışım onu, p....enk oğlu p....enk, gider ayak kulüpler kulüp başkanlarını karalıyor, sen kimsin lan p....enk seni getirio oraya oturtan kim, ahlaksızlık bunlar ya, alo
M.L.K: Başkanım dinliyorum dinliyorum ... gelmiş de eşyaları topluyorum
A.Y: He Mesut mu geldi, 11'de bana gelecekti.
M.L.K: Eşyalarını topluyorlar
A.Y: 11 de bana gelecekti ya
M.L.K: (MEHMET LEVENT KIZIL ARKA PLANDA BULUNAN MESUT İSİMLİ ŞAHSA HİTABEN Başkana gidecekmişsin...) ... oradan geliyorum diyor
A.Y: İyi gelsin, o zaman gelmesin de karşıda kalsın şeye o bir de şeyde buluşalım Beykon'a geleyim ben tamam anladın mı
M.L.K: Tamam
A.Y: ...
M.L.K: ... biraz sakin ol tamam mı
A.Y: Yok yok oan ... öyle terbiyesizlik olur mu lan sen gidip sallayacaksın diyeceksin, sen bize şeye ajansı ver ben ajansa ... konuşayım orada ... sen bunları yaptı.. lan sen diyeceğim kimin kapısına gittin diyeceğim aileni anlattın ettin, ondan sonra sana evet dese devam edecek miydin etmeyecek miydin diyeceğim, o zaman bu konuşmayı yapacak mıydın, terbiyesiz herif diyeceğim, sen gittin başbakanın yanına başbakan sana deseydi ki evet sen devam et deseydi sen bu konuşmayı yapacak mıydın yani kulüplere
M.L.K: He
A.Y: Terbiyesizlik olur mu öyle şey
M.L.K: Başkanım bir saniye şimdi ... konuşayım gidecek şimdi acele acele topluyor Mahmut ile karşılaşmamak ...
A.Y: Ya bırak karşılaşsın ne olacak s..tir et yav Mahmut kim yav ... tövbe tövbe, tamam haydi görüşürüz."

Y
11 yıl
SAAB'A TÜRKİYE TALİP OLMUŞ
Geçtiğimiz günlerde iflas ettiğini açıklayan Saab gelen açıklamalara göre Türk firmaları ile görüşmeye başladı. İsveç basını, Türkiye'nin Stockholm Büyükelçiliği'nin İsveç Sanayi Bakanlığıyla görüşmelere başladığını yazdı. Türkiye'nin SAAB'a talip olduğunu Avrupa Otomotiv Üreticileri Ticaret Derneği (CLEPA) CEO'su Lars Holmqvist de doğruladı.

Vanersborg Bölge Mahkemesi, Saab Automobile'in sahibi Hollandalı Swedish Automobile'in Üst Yöneticisi Victor Muller'in, Saab'a potansiyel Çinli yatırımcılardan taze kaynak sağlamada başarısız olunması üzerine, mahkemeye şirketin iflas başvurusunu yaptığını açıklamıştı.Swedish Automobile'in, Saab'ın önceki sahibi Amerikalı General Motors'un (GM) başı dertteki markayı kurtarmak için sunulan bütün önerileri çevirmesinden sonra iflas başvurusunda bulunmaya karar verdiği belirtildi.

http://haber.gazetevatan.com/saab-turk-mu-oluyor/418983/44/Otomobil
Y
11 yıl
FENERBAHÇE -TRABZONSPOR MAÇINDA YİNE ŞAİBE !
Eh artık pek bir cezası da kalmadı aynen şikelere devam

Okuyun şunu

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/12/20/hincal-uluc-ile-haftanin-gundemi?paging=1
Y
11 yıl
ŞİKE YASASINA KARŞI CUMHURBAŞKANI'NA ÇAĞRI KAMPANYASI
Kamuoyunu rahatsız eden ve şikecileri kurtarmak maksadı güden ve meclisten yangından mal kaçırır gibi geçirilen UTANÇ YASASINI Cumhurbaşkanı'nın imzalamaması için herkesi mesaj göndermeye davet ediyorum.

MAFYA MİLLETE ÜSTÜN GELMEMELİDİR !


TC CUMHURBAŞKANLIĞI

Talep ve Şikayetler İçin

Tel : 0 (312) 470 23 08 - Faks : 0 (312) 470 13 16
E-posta : cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
Y
11 yıl
ŞİKE CEZASINA İNDİRİM GELİYORMUŞ !
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/11/16/sike-cezasina-indirim-geliyor

TÜKÜRÜN ŞU VEKİLLERE !

BİR MİLLETİ HİÇE SAYMAYA KİMİN NE HAKKI VAR !? PİSLİK MAFYANIN VEKİLİ Mİ BUNLAR MİLLETİN Mİ ?

Şikeceleri kurtarmaya çalışan vekilleri tel'in ve protestoya davet ediyorum herkesi
Y
11 yıl
UEFA, TFF ve Fenerbahçe Kararına Dair
Malum akşam üstü gelen haber gündeme bomba gibi düştü ve ortalık toz duman şu anda.

TFF ve Etik Kurul kararı açıklandıktan sonra Federasyon'a tepki göstermiş ve temenni mahiyetinde forumda "UEFA gelir, sifonu çeker." demiştim dediğim gerçek oldu bugün.

Baştan alacak olursak FB üzerindeki şike soruşturması zaten herkesçe ceza sahasında voleybol oynayıp hakemlerin bir türlü görmediği futbolcuları, hakeme bir tecavüz etmediği kalacak kadar arkasındaki güce güvenerek ileri giden şımarık oyuncuları, "Başkan olmadan önce maçların sahada kazanıldığını sanırdım, başkan olduktan sonra bu işlerin nasıl olduğunu öğrendim." diyen başkanı ile bilinen ve görülen bir durum idi.

Bu operasyonla ise somut kanıtlar, telefon konuşmaları( "tarla yeşillenmiş" vs. ile son olarak Alex'in de Brezilyalıları ayartma görüşmeleri) daha bilmem kaç tane kanıt (Hepsini yazmaya gerek yok burada.) ortaya çıkmışken kokuşmuş şike futbolunun gerek Federasyon gerekse diğer takımlar içindeki kaşarlaşmış temsilcileri olan yöneticiler "körler, sağırlar birbirini ağırlar" misali olayı örtbas etmeye türlü gerekçelerle yok saymaya ve şikecileri kollamaya çalışırlarken evrensel normlara göre hareket eden UEFA durumu gördü ve müdahale etmek ihtiyacı hissetti futbol adlı bir sporun selameti açısından.

Vatana millete hayırlı olsun geç de olsa alınmış bulunan bu karar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.