M

Yüzbaşı
11 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
11 yıl
Suriye'de nerden İphone 4 Desire HD alınır
Suriye'ye bir tanıdığım gidiyor ve ben de ondan htc desire hd veya iphone 4 almasını rica edeceğim..Suriye'de bu telefonların aşağı yukarı fiyatları nedir ve güvenli midir? (iphone klonları vs. gibi).Suriyede cihazlar unlocked mudur?

link vb. var mı?
M
12 yıl
Desire HD-İphone 4 hangisi ?
Ben önümüzdeki 2 ay içinde telefon almayı düşünüyorum ..Yurtdışından da alabilirim TR'den de alabilirim ...Eski telefonum Samsungdu;beni çok yordu bundan dolayı samsung almayı düşünmüyorum eğer şu anki telefonum samsung olmasaydı wave veya galaxy s düşünebilirdim..Kafamda HTC Desire HD ,Nexus One , İphone 3GS veya 4 ,Nokia N8,motorola milestone,her ne kadar caysam da galaxy s..
Telefondaki kriterim günümün 4 saatini yolda geçirdiğimden: Video ve film performansı iyi,ekranın renklerinin gerçekçi ve Hoparlör ve kulaklıktan çıkan seslerin güzel olması ve internette rahat sörf yapabileceğim flash vs. destekleyen ve office'i de en rahat kullanabileceğim telefon hangisidir ?Ya da siz ne önerirsiniz?

Yazmayı unutmuşum;telefona bu kadar para vermişken dokunmatiğinin de kabul görür olması lazım...Cevap veren arkadaşlar önerdiğiniz telefonların avantaj veya dezavantajlarını da yazarsanız sevinirim

Şıkları azalttım başlıkta yazıyor
M
12 yıl
FIFA 11 ranking points sorunu
Fifa 11 benim puanım bugün head to head maç yapmadan önce 900 küsür birşeydi maçı yapıp kazanmama rağmen şu an puanım 321 görünüyor.Bunun sebebi nedir?benim dışımda bu durumla karşılaşanlar var mı?
M
12 yıl
i7 920'nin Stok fan hızı
Arkadaşlar son günlerde bilgisayardan gelen fan sesi artmaya başladı ve ben de everest kurdum .Burda algılayıcıda CPU Fan hızı 2500-2801 RPM Olduğunu göstermekte eski mesajlara baktım BIOStan otomatike alın felan diyor.ben girip baktım BIOS'a zaten otomatik orda da dönüş hızı 2583 RPM gibi yüksek sayılar gösteriyor.Acil yardım!!
Ses sinirimi bozuyor. Bir de bu yüksüz durumdaki değerleri . Fan felan almam gerekiyorsa yardımlarınızı bekliyorum
M
12 yıl
Amerikada en uygun oyun
Arkadaşlar Amerikada en uygun oyun fiyatları nerdedir?Guitar Hero veya Rock Band set fln da alacağım gittiğimde bana bu konu da yardım edebilir misiniz?
M
12 yıl
1600 mHz olan Ram 1066 mHz yazıyor
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi OCZ gold ddr3 1600 mHz ram var sistemde.Ama bilgisayar ilk açıldığında memory frequency 1066 mHz diyor.Bunun sebebi benim halen win7 deneme sürümünün bilgisayarda kullanıyor olmam olabilir mi?Bunu nasıl düzeltirim .Yardımlarınızı bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.