T

Teğmen
09 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
7 yıl
Tanımla kısmındaki Sözlükler çalışmıyor, seçilemiyor...YARDIM
Merhaba, iPad mini yi 8.1.2 ye guncellediten sonra tanımla özelliğinin altındaki apple ve Oxford sözlüklerini seçemiyorum. Listede var ancak seçim işlemi yapamıyorum. Yanlarına bulut işareti yok halka var.
Yardımlarınızı bekliyorum
< Resime gitmek için tıklayın >
T
7 yıl
Ipad Air vs. Mini retina Farklar ve Tercih
Merhaba arkadaşlar;

Daha önce ipad, iphone vb. hiç kullanmadım. Telefonda android kullanıyorum. Fakat tablette nedense ipad alasım var, biraz da tecrübe etmek istiyorum.
Alımı bugün yapacağım. Hangisini almam gerektiği konusunda tereddüte düştüm yardımcı olabilirseniz sevinirim.

-Daha çok evde kullanacağım ve daha çok internet için kullanacağım. (evde laptop var ama açılma süresi beni sıkıyor)
-Uzun seyahatlerde şarjı daha iyi gittiği için müzik dinlemek vb. amaçla kullanacağım.
-Kız biraz büyüyünce ister istemez eline kullanacak. Mini olması ekran küçüklüğü bakımından gözlere zarar mıdır diye düşündürüyor?
-Sadece ipad Air de olan mini de olmayan uygulamalar özellikler var mı?Varsa ne kadar kullanıyorsunuz ne işe yarıyor?
-16 gb hafıza yeter mi?İpadlere harici birşeyler nasıl bağlanır?Hangi aparatları ayrıca almam gerekiyor?

Zahmet edip okuyan, paylaşan herkese şimdiden teşükkürümü sunarım.
T
8 yıl
PES - Klavyeden oynayanlar
Merhaba arkadaşlar;

Pes'i benim gibi klavyeyi kullanıp kolla acayip çalım atan arkadaşlara karşı mücadele verenler vardır elbet.
Mümkün olduğunca klavye ayarlarınızı ve bildiğiniz tuş kombinasyonlarını (aşırtma, rövaşata, kendini atma, en kullanışlı çalımlar, frikik vb.) paylaşabilirsek çok iyi olur.
Alışmışım fifa 2000'lerden klavyeye vazgeçemiyorum. Perişan ettiğimiz gençler 1 aya messi kesiliyor her adamıyla. Bu arada savunma da önemli tabi. Nasıl savunma yaptığınızı da belirtirseniz çok sevinirim.
T
8 yıl
Kürek çekme aleti ve faydaları! YARDIM..
Merhaba arkadaşlar;

İş, çocukla oyna falan derken akşam 9:30'dan önce spor yapmak için fırsatım olmuyor. Özellikle bel bölgemde biraz daha fazla olmak üzere bence ciddi kilo sorunum var.
Boy 1.70 kilo 81. Öncelikli amacım kilo vermek en azından bir 7-8 kilo kadar. Daha sonrada bunu korumak istiyorum. Kürek çekme aleti ile istediğimi yapabilir miyim? Bel bölgesindeki yağları eritebilir miyim?
Kürek çekme aletlerinin kayışlı ve manyetik olanları ile kollu ve hidrolik olanları mevcut. Arasındaki fark nedir bilen var mı?
Bütçem 800TL. Önerilenizi bekliyorum...
T
9 yıl
GALAXY S2 MORHİPO 709TL
T
11 yıl
Creative Gigaworks T3...ACİL YARDIM
Arkadaşlar, mediamarkt'ta sesini dinlediğim bu sistemi çok beğendim ancak bilmediğim bazı şeyler var bilen arkadaşlardan acil yardım istiyorum.

Öncelikle bu ürünü sadece Philips 8694 LCD ve philips'in blurayi (BDP 3000) ile kullanacağım. Sormak istediğim.

1. Bluray oynatıcının arkasındaki stereo (kırmızı beyaz) ses çıkışlarına bağlamam durumunda ses almamda sıkıntı yaşarmıyım. Yani ürünü illa ki bilgisayara bağlamam şart mı?

2. Bluray oynatıcı dts ve dolby çözüyor, dts'li bir filmde, oynatıcıyı t3'ü bağlarsam stereo çıkışlardan ses almada bir problem yaşarmıyım.

3. Bluray oynatıcıyı tv'ye hdmi kablo ile bağlıyorum ve sesi tv üzerinden alıyorum. T3'ü bluray'a bağlarsam ses tv yerine T3'ten gelir değil mi?

Bazıları çok saçma gelecek çoğu arkadaşlar iin ama malesef Kastamonu'da yaşıyorum ve ürünü görüp deneme şansım pek olmuyor. İnternetten vermeyi düşünüyorum siparişi ve herhangi bir süprizle karşılaşıp geri iade ile uğraşmak istemiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.