F

Yüzbaşı
05 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
6 yıl
American Eagle 2 gün kargo ücretsiz
F
7 yıl
Oneplusone 64 GB Black davetiye kodu
Oneplusone davetiye kodlari gonderilmeye baslandi hesaplari kontril ediniz.Kodlar bir gun gecerli.
https://account.oneplus.net/
F
8 yıl
Kiğılı %70 indirim. Sadece 8 Mart
Kİğılıda şanslı güne davet!

Sadece 8 mart cuma gününe özel barkod fiyatında %70 net indirim sonbahar kış sezonunda geçerli.

İlgililere duyurulur.
F
10 yıl
Bizim Köyün Kablolarını çalmışlar :)
Bizim arkadaşın köyünde yer altı internet kablolarını traktöre bağlayıp komple uçurmuşlar,telekom ben bağlamam diyormuş,parayı ödeyin yapalım diyor, ne yapmak lazım...?
F
10 yıl
Katma Değerli Servisler Ücreti
Net Limitsiz Abonesi olmama rağmen , Katma değerli Servisler Ücreti diye bir ücret faturama yansıtılmış,bu neyin nesidir acaba? bir bileniniz var mı?Faturam 55 Tl gelmesi gerekirken,59.50 geldi!!

< Resime gitmek için tıklayın >
F
10 yıl
Servis elemanları ile kavga ettim.
Kıymetli arkadaşlar ; dün gece arıza kaydı bırakmıştım,bu sabah teknik ekipten biri geldi bana dedi ki, internetinde bir sorun yok neden bizi her defasında rahatsız ediyorsun,seninle uğraşmak zorundamıyız,bağırıp çağırdı ben de bağırıp çağırdım.Şimdi bu adamı ben nasıl şikayet edeceğim,şikayet edersem bir sonuca vararbilir miyim?
F
11 yıl
TTnet savaşı kazandı..!
Artık bu yazdıklarımı şikayet olarak mı yoksa bir devin çöküşü olarak mı değerlendirisiniz,onu bilemeyeceğim.Artık kararımı verdim 14 aydır TTnet bağlantımı yarın sonlandırıyorum.14 aydır ttnet ile verdiğim savaşı kabettiğimi ilan ediyorum.14 aydır internet kesintilerimin olduğunu hafta da beş gün müşteri hizmetlerine iletmekten,sonra bulunduğum telekom müdürlüğünden fırça yemekten bıktım.Tabiri caiz ise ''PARAMLA REZİL OLUYORDUM''. Yeter artık buna bir son vermek gerektiğini düşündüm ve bu çileye bu ızdıraba bir son veriyorum.Biliyorum internet kullanamayacağım,artık bilgisayarımı da satılığa çıkardım,talip olanlara duyurulur.
Yarını ''TTnet,zafer günü olarak ilan edebilir'' ,hiç bir gün faturasının tarihini geçirmeyen bir müşterimi daha kaybettim diye sevinebilir,kına yakabilir.Artık çok yoruldum,beyler.Kendi ve ailemin ruh sağlığı için bunu yapmak zorundaydım.Bir gün daha TTnet ile beraber olmak beni ruh ve sinir hastalıkları polikliniğine sevk ettirebilirdi.Geleceğim için bunu yapmak zorundaydım.
Her şeye rağmen TTnet'i verdiği bu çetin mücadeleden dolayı tebrik ediyorum,ne kadar da bana karşı mücadele sarf eden bir kuruluş olsa dahi,ben centilmenliğimi kabetmeyip tebrik ediyorum..! Fakt şu unutulmamalıdır ki,bir gün gelecek alternatifler çoğalacak,rakipler alt yapılarını güçlendirecek ve TTnet artık yalvara yakara müşteri arayacak.İşte o zaman TTnete çok güleceğim ve ben zaferimi ilan edeceğim..!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.