W

Binbaşı
02 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
5 yıl
Satılık key 7.5 liradan
Elimde 32 adet key kalmıştır, tanesini 7.5 liradan satıyorum.

İletişim: pm
Ödeme: İş ve Yapıkredi bankası
W
5 yıl
Satılık 5 adet key = 40 tl
Elimde kalan 5 adet yaban ateşi keyini 40 liraya satıyorum.

Ödeme: İş bankası ve Yapı kredi

Edit: Satıldı
W
6 yıl
Satılık Gut Knife | Case Hardened MW
W
9 yıl
S3 ağı görmüyor
Arkadaşlar benim sorunum şöyleki bir arkadaşımdayım şuan ve onun kablosuz modemi yok malesef.Fakat onun laptopundan pc ler arası geçici ağ kurdum ve interneti paylaşıma açtım.Onda İphone var ve o rahatlıkla internete girebildi bu sayede fakat S3te wifi dan tarama yaptığımda ağ çıkmıyor.Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim
W
9 yıl
SGK hakkında yardım
Beyler ben geçen sene üniversiteye başladım ve SGK için öğrenci belgesi götürmüştüm ama bir arkadaşım yer yıl öğrenci belgesi götürmen gerekiyor dedi.Bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba?
W
9 yıl
telegolu acin
erman gokmeni muayene ediyor
W
9 yıl
Bir film arıyorum
Tnt de 2-3 kez rast gelmiştim ama adını hatırlamıyorum.Böyle 6-7 kişilik bir grup kapalı havuz gibi bir yere gidiyorlardı ve bunlar teker teker ölüyordu.Bu filmi bilen var mı acaba?
W
9 yıl
beyler :(((
mictik Rok:Fener bu benficayi paspas yapar portekizde
W
9 yıl
Ayakkabı aldım SSli
Bugün madem herkes konu açıyor ben de açıyım dedim
< Resime gitmek için tıklayın >
W
9 yıl
Parayı değerlendirme
Evet beyler ben öğrenciyim ve ailemle kalıyorum.Elime her ay burs-özel ders felan derken toplam 650 lira civarı para geliyor ve bunun çoğunu harcıyorum fakat artık 2. dönemle birlikte paramı değerlendirmek istiyorum.Her ay en az 400 lira biriktirmeyi planlıyorum.Sizce bu parayı ne yapsam altın felan mı alsam?Altın yazın yükselir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.