J

Binbaşı
27 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
6 yıl
Dota 7.00 Yeni Hero Monkey King
7.00 güncellemesiyle gelen yenilikleri Buradan bakabilirsiniz oyun nerdeyse Dota 3 olacakmış Videoyu izlemek için tıklayınız
J
6 yıl
Argo (ÇIKTI 2017) ARMA3 [ANA KONU]
Oyun hakkında Türkçe inceleme bulamadım fakat ingilizce bir kaç kaynaktan incelemeleri en altta bulabilirsiniz.

Project Argo, Arma serisinin yapımcılarından yine arma oyun motoru üzerinden 5v5 round bazlı farklı oyun modlarının bulunduğu bir oyun. Kullanmak istediğiniz silahlara göre farklı sınıflara ayrılıyorsunuz. Her round başında sınıfınızı değiştirebilirsiniz. Tahminimce oyunun çıkmasına 4-5 ay daha var merak edenler için kısa bir gameplay videosu.

Resmi Site :https://www.projectargo.net

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız

quote:

Project Argo is an Arma 3 total conversion that transforms Bohemia's massive military sim into a five-on-five tactical game. Right now Argo has three modes: two are focused on controlling sectors or capture points, and another on attack-and-defend. "In each of the three game modes, players also have the option to capture a paradrop, which can dramatically change the tide of battle—adding yet another tactical element to the confrontation," reads the Argo website. Maybe most interestingly, Argo will play out on a renovated version of Malden, the original terrain in the first Arma game. This in-development remake of Malden will be added to Arma 3 as free DLC in June 2017, per the Arma 3 roadmap. An open prototype version of Argo is available for the next three or four months.

Alongside its announcement, Bohemia disclaims that these and other Incubator projects aren't guaranteed a final release. "Bohemia Incubator might seem to be very similar to Steam Early Access, but we'd like to make clear that the Incubator games can be far more rough or experimental," CEO Marek Spanel says in the announcement video. "We may even decide to cancel or stop supporting an Incubator game. And this is also why players will often be able to test the games for free."

In my view, this is all about Bohemia setting itself up to build or discover the next DayZ. The Early Access survival game, which began as an Arma 2 mod, sold 3 million copies as of January 2015, and its success has also driven interest in Arma 3, which remains one of the most popular games on Steam. As it did with the Make Arma, Not War modding competition, Bohemia continues its search for new ideas inside and outside its milsim heritage.

PC GAMER
J
6 yıl
Dota 2 Oyuncu sorunları
Oyunu son zamanlarda artık bırakma seviyesine geldim bir kaç şikayetim var eminim ki benimle aynı fikirde olanlar vardır,

Öncelikle mmr sisteminden bahsetmek istiyorum

"MMR Saçmalığı
Bu mmr sisteminden şikayetçi olan bir tek ben miyim acaba dota 1 den beri bu oyunu oynayan biriyim dota 1 uzun süre oynadıktan sonra dota 2 çıktı ona başladım tabi o zamanlar mmr filan kasmıyoruz sonra lol e geçtim 1 sene kadar oynayıp lol lün veletlerinden sıkılıp tekrar dota 2 ye geçtim fakat bir süpriz mmr iyi dedim güzel lol lig sistemi gibi puan sistemi neyse 10 oyun oynadım yendim yenildim uzun süredirde oynamadığım için bi afalladım 2500 mmr dan açıldı sonra öğrendim ki kötü bi yerden başladım dedim olsun ben alışınca oyuna kasarım zaten 25 mmr galibiyet başına 20 maç kazamsan 500 zaten derken facia üstüne facia herkes carry her maç midd kavgası trolleyen feedleyen lion pickleyip oyun başladıktan sonra ben supp değilim diyen mi dersiniz. 500 mmr kascam derken düştüm 2000 e her kaybettiğim maç ile daha da rezil bi yere gidiyorum supp seçersin ben solo gidicem trilane gidin diye ağlayanı mı istersin midd invoker seçip dağa taşa meteor atanımı istersin. Sonuç olarak kazanınca +25 kaybedince -25 olayıyla hiç bir yere gelemiyorsunuz. Bu aldığınız övgüyü reportları görebildiğiniz bir bölüm yapmılar 8 tane övgü terk etme yok rapor yok peki sonuç ne ? tebrik ederiz ulan bi 200 mmr atta diğerlerinden bir farkım olsun 10 kişi report etmiş olsa ne olacak en fazla chat ban. Zaten mmr bi kere kötü açtıysan bi daha yapacak bişey yok o steam hesabını çöpe mi atalım yani. Çözüm olarak herkese ayda 1 veya 2 ayda bir mmr sıfırlama seçeneği veya onu da geçtim lol deki gibi 3-4 ayda bir herkesin mmrlar sıfırlansın. Bir de pick olayını lolden alabilirlerse dota 2 o zaman oynanabilir bir oyun olur. Pick olayına anlatayım herkes oyun ararken 2 tane lane seçiyo mesela diyorum ki midd veya carry herkes seçiyo seçimlere göre oyuncuları eşleştiriyor. Son sözüm yıllardır dota oynuyorum hiç bu kadar nefret etmemiştim dota 2 şuan için oynanamaz haldedir. bu başlıktan sonra ben dedim diye herkes oyunu bırakacak oyun toptan değişecek diye bir beklentim yok sadece içimi dökmek istedim :D"

Bu steam üzerinden yazdığım inceleme genel sorunlara burada değindim

şöyle bir kez daha toparlayım bu bir e-spor ise hiç bir spor müsabakasında kazandığında +25 kaybettiğinde ise -25 puan mantığı yoktur eğer bir takım oyunu oynuyorsak ve bu oyunda takım arkadaşlarımız rastgele olarak eşleşiyorsak (burada rastgeleden kastım takım arkadaşlarınızın oynayacağı rolleri belirlemeksizin oyuna başlamanız bu şuna benziyor bir halısahaya giriyorsunuz ve kimseyi tanımıyorsunuz sonra maç başlıyor ve kaleniz boş herkes orta saha ve forvet bölgesinde bu oynadığınız ne futbol ne de oynadığınızdan zevk alırsınız.) daha komplike evet belki lol gibi bir derecelendirme sistemi gerekmektedir ve rollerinizi maça girmeden önce belirleyip ondan sonra eşleştirme yapılmalıdır.

Ve farkındamısınız bilmiyorum fakat oyuna gelen yenilikler yeni item yeni hero ve sadece para kazanmak için battlepass (dergi) bunun dışında ufak tefek görseller genel yapıya hiç bir değişiklik yapılmıyor.

Oyuncuların fikirlerine zerre önem verilmiyor oyunda küfür eden sürekli flame yapan adama chat ban cezası veriliyor ve bu adam benim takımıma düştüğünde hiçbir şey yazamıyor yani cezalı adam benim takımımda ise komple takım cezalandırmış olunuyor böyle takım oyununun üst düzeyde önem teşkil ettiği bir oyunda chat ban - iletişimin engellenmesi nasıl bir cezadır. Bunun yerine mmr silinmesi vb. cezalar ile daha caydırıcı önlemler alınabilir.

Bilmiyorum buraya kadar okuyan olmuşdur fakat bu sorunlarımı dile getirdiğim bir maili "dota 2 team" mail olarak yolladım.

Eğer benim gibi düşünen ve destek olmak isteyenler olursa gerekli bilgileri aşağıya yazıyorum." I am feeling very bad because of some conditon to dota game play and hero pick progress and mmr system.
i played dota 2 5000+ hours . i dont know is this important for you but i am thinking to give up to play dota.
Dota 2 is the god of moba but league of legends is solved this problem before you and still you dont do anything about this.
-The MMR system problems: When you won a game you earn +25 mmr and when you lose -25 mmr. This is not fair because we spend our 2 hours for 2 game and we earn nothing. it must be more complicated and you must look how the players playing style(for support :buying wards for carry:kda )
-The Community: There is no communication with the amateur players beetween valve. There is no control mechanism in the game . Last years just added 2 or 3 heroes and some items. But there is no ticket system in the game
- The Hero Pick System : you can do this part of game like league of legends maybe all the players before the game choose their roles(support,carry.tank) then they can pick heroes. So if you can do like that the games will be more playable and funny.
And last thing i have to say the success of League of Legends is it doesnt allow the conflict between players.
Thank you ,
i hope you give us some answers about this.
And sorry for my english :).

"


Link :http://www.valvesoftware.com/email.php
J
6 yıl
Agony (Çıktı!) [ANA KONU]
J
6 yıl
Dreadnought [Open-Beta] [ANA KONU]
Oyun kapalı betada, oyun hakkında Türkçe inceleme bulamadım yakın zamanda elime gelen beta key ile oyunu deneme fırsatı buldum. Genel olarak grafikler ve gemi çeşitliliği iyi durumda oyun modlarını arttırarak güzel bir hal alabilir.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Videoyu izlemek için tıklayınız
J
6 yıl
Ücretsiz / Commander: Conquest of the Americas
İçinde Commander: Conquest of the Americas ve Two Worlds - Game of the Year Edition olmak üzeri 3 tane steam oyunu vericem toplam 52 tl oyunların değeri,

Two Worlds - Game of the Year Edition

http://store.steampowered.com/app/1930/

Pressure

http://store.steampowered.com/app/224220/

Commander: Conquest of the Americas

http://store.steampowered.com/app/49300/

Oyunlar bunlardır çekiliş katılım link aşağıda görebilirsiniz, bol şanslar.
https://gleam.io/MLhIf/3-steam-oyunu-ekilii-juba13tv
J
6 yıl
Tanki X
http://tankix.com/en/ Oyunun sitesi

Oyun Wot un daha arcade versiyonu diye biliriz oyunda sabit tanklar yerine tankları modifiye edebiliyorsunuz yani büyük ve güçlü gövdenin üzerine seri ateş edebilen top koyabilir veya hızlı ama nispeten daha zayıf bir gövdenin üzerine sniper misali dolum süresi uzun olan bir top koyup tek atışla karşınızdaki tankları indirebilirsiniz oyunda deathmatch ve teamdeathmatch gibi modlar var.

Oynanış videosu

Videoyu izlemek için tıklayınız
J
6 yıl
Multiplayer Şoför yardımı
işe aldığım şoför bir türlü çalıştıramıyorum sürekli mola da yazıyolar araştırdım fakat birşey bulamadım acaba multiplayer modda şoför çalıştıramıyor muyuz ?
J
6 yıl
Cevap: EU4 Yardım - Nasıl oynanır?
Bence en iyisi oynaya oynaya öğrenmen ingilizcen iyi değilse türkçe yamasını indir bende orta seviye bir eu4 oyuncusuyum her oyuna başladığımda yeni şeyler öğreniyorum

Bu da dün gece ki twitch yayınım
Videoyu izlemek için tıklayınız
J
6 yıl
ETS2 MP Anılar
2 Arkadaş olarak yola çıktığımız yayında uzun yolculuğumuzu sizler ile paylaşmak istedik iyi seyirler

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.