B

Yüzbaşı
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
95 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
19 sa. önce
Ferritin değeri
Merhabalar ferritin 24 çıktı (erkek) demir ilacı kullanılması gerekirmi? Hbs için kullanmak istiyorum
B
geçen ay
ido aşı test kontrolu
Merhabalar, kısa süre içinde istanbuldan. Bursaya ido ile giden var mı? Aşı ve test kontrolu yapılıyormu online bileti aldık ama bu aklımıza yeni geldi
B
12 ay
Para iade problemi
Merhabalar newegg üzerinden alışveriş yaptım. Fatura adresi yanlış olduğu için hemen iptal ettim. Tabi para çekilmişti Gelen mailde sizden para alındıysa 3 5 gün içinde hesaba yansır demekte bugün 2 gün oldu lakin kafam karışık mailde para onlara ulaşmadığını provizyon yaptıklarını 3 5 gün içinde hesabıma yansıyacağı ve bankamla iletişime geçmemi önerdiler banka ise işlemin başarılı olduğunu ve gelen iade olmadığını söylemekte lakin ben endişeleniyorum. Para bize ulaşmadı söylemi kafamı karıştırıyor ne yapmalıyım para gelirmi?
B
geçen yıl
NewEgg asus laptop
Merhabalar, newegg üzerinden laptop almak istiyorum lakin ölü piksel vs çıktı ne yapabilirim ülkemizde garanti geçermi? deneyimi olan aktarırsa sevinirim
B
geçen yıl
Kadro boyu
Merhabalar 175 boyundayım mosso legarda 2021 h 51 kadro sizce nasıl olur?
B
geçen yıl
Bisiklet tavsiyesi
Merhaba, 2bin tl veya birazcık üstü kadar bisiklet aramaktayım. Bisikleti şehir içinde yolda kaldırımda kullanacağım. Önerilerinizi beklemekteyim. Saygılar.
B
geçen yıl
Bu bisiklete değermi?
Merhabalar bisiklet konusunda fazla bilgim yok aşağıdaki bisiklet kaç model sizce yazdığı fiyata değermi?
https://www.hepsiburada.com/kron-tx-150-hdhidrolik-disk-fren-kilitli-masa-p-hbv00000o4wgg#reviews
B
geçen yıl
Kiralık ev ararken dolandırıldık..
Silinsin lütfen
B
geçen yıl
konu silinsin lütfen
konu silinsin lütfen
B
geçen yıl
PSU Kapatınca Ram Hata veriyor
Selamlar yeni tuf x570 anakart ve gskill 16fb 3600mhz F4-3600C16D-16GTZNC ram aldım lakin d.o.c.p açınca veya 3600mhz alınca sıkıntısız çalışıyor taki psu güç kablosunu çekene kadar. Daha sonra dram led yanıyor ve bios sıfırlanmadan görüntü gelmiyor sizce neden olabilir ne yapmalı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.