F

Yüzbaşı
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
3 yıl
chrome hakkında
meraba.
bazı siteleri takip ediyorum.
bugün yeni bir duyuru yayımlanıyor, explorerde aynı gün duyuru ekranda çıkarken chromede birkaç gün sonra görünüyor. mühtemelen çerez vs ayarlarıyla ilgili, çözümü bilen var mıdır
F
4 yıl
...
...
F
4 yıl
ilandaki arac nasıl (2005 seat ibiza)
F
4 yıl
tamircinin istediği ücret norma mi
biraz önce mitsubishi minibüsümün aküsünün kutup başını değiştirttim ve kutup başının bağlandığı kurşunu tekrar döktürttüm. yarım saatte halleti. OĞlu arkadaşım diye indirimli olarak 100 tl istedi. küçük bir ilçede bu fiyat çok uçuk geldi, kavga dövüş 60 verdim, sizce ederi ne kadar?
F
4 yıl
metinde tekrarlayan kelimeleri silmek
iyi akşamlar. hazırladığım metinte icra katipliği çalışma metinlerinin birleştirilmiş hali var. Fakat ben öyle birşey istiyorum ki, bu metinde her kelimeden sadece bir tane kalsın. Bunu başarmamın yolunu bilenlerden yardım bekliyorum.
F
5 yıl
CEVAP GELMEDİ SİLİN LÜTFEN.
Aksa doğalgaz'a CV bıraktım. İşe almayı kabul ettiler fakat asgari ücret vereceklerini söylediler. Görevim Vana operatörlüğüymüş.
Para konusunu çok irdelemek istemedim, malum. Mühendisler harici bütün çalışanlar asgrai ücret alıyormuş diye duydum. Aramızda çalışanlar varsa hangi pozisyon ne maaş alıyor söyleyebilir mi ?
Düzeltme: Enerji tesisleri işletmeciliği mezunuyum. İş sağlığı ve güvenliği Ve İşletme son sınıf öğrencisiyim (uzaktan ve açıktan) 20 tane sertifikam var)
F
5 yıl
WİDİ tv bağlantı sorunu, tv yi görmüyor
merhaba. vestel 49ub8300 SMART TV aldım. tv widi destekliyor. bilgisayarımda destekliyor (2. nesil i5 işlemcili, intel wireles ve intel hd 3000 - 1030 grafil kartlı)
F
5 yıl
WİDİ tv bağlantı sorunu, tv yi görmüyor
merhaba. vestel 49ub8300 SMART TV aldım. tv widi destekliyor. bilgisayarımda destekliyor (2. nesil i5 işlemcili, intel wireles ve intel hd 3000 - 1030 grafil kartlı) bilgisayardan taratıyorum alt komsunun tv yi görüyor, benim tv yi görmüyor, tv sürümünü ve modem sürümünü güncelledim ama görmüyor. sizce ne yapmalıyım
F
5 yıl
wireless display bağlantısı yapamıyorum
merhaba arkadaşlar, vestel 49ub8300 smart tv aldım. widi bağlantısını açıyorum hazır hale geliyor,
bilgisayarım dell i5 2450-m işlemcili wifi kartım "ntel® Centrino® Wireless-N 1030" win7 sistemli, yani destekliyor.
intel widi uygulaması bu platform ile uyumsuz diyor, çözemiyorum 3 gündür
F
5 yıl
SİLİN !!!
...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.