A

Yarbay
23 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 yıl
Termikel 2'li Set Hakkında Bilgi!
http://urun.n11.com/ankastre-setler/termikel-geminus-beyaz-2li-ankastre-set-bo-5200-w-17152w604l-P153984304

Bu ikili hakkında bilgisi ve fikri olanların yorumunu bekliyorum.Fırının pişirm kalitesi ile ocağın cam kalitesi(kırılma-patlama vs.) bilgi verilirse çok sevinirim.Cevap yazacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.
A
6 yıl
Antalya Oto Ekspertiz
Antalya'da 2.el oto expertiz yapan sağlam bir yer arıyorum.Bilgisi olanlar cevap verirlerse çok memnun olurum.Cevap verecek arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim.
A
7 yıl
Android 4.2.2 İşletim Sistemi Versiyonu Sorunu!
Lenovo a369i telefon kullanıyorum bu telefon ile garanti bankasının ücretsiz bnkacılık uygulaması olan i garanti yi yüklemek istediğimde cihazınız bu sürümle uyumlu değil diye yazı çıkıyor ve uygulamayı yükleyemiyorum nedeni nedir?Yardımcı olacaklara teşekkür ederim şimdiden.
A
7 yıl
Asus zenfone mu Lenovo u?
Lenovo A319
Lenovo A369i
Asus zenfone 4

Yukarıa ismini verdiğim modellerden birini almayı düşünüyorum.Akıllı telefonu almamda ki amaç çok üstün beklenti içerisinde değilim sadece bankacılık uygulamalarını kullanmak için alacağım oyunla işim olmaz Lenovo da beni düşündüren 4 GB hafızası uygulama yükleme de sıkıntı çıkarır mı?Micro SD kart taksak bile uygulamaları telefon kendi hafızasına alıyor diye biliyorum doğru mudu?Zenfone özellik bakımından daha önde fakat batarya dayanıklılığı konusunda zayıf kaldığını okudum.Lenovonun batarya dayanıklılığı konusunda daha iyi olduğunu okudum.Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.
A
8 yıl
G.ANTEP İYİ LPG USTA TAVSİYESİ
Antep'te işinin ehli olan LPG ustası arıyorum.Stefanelli sıralı LPG var aracımda.Araçta şöyle bir durum mevcut LPG ye geçince rolanti de titreme yapıyor sürekli rolanti devri sabit oynama yok LPG ile kullanımda başka bir sorun yok sadece titreme var LPG de.Benzine alınca titreme bitiyor LPG de yapıyor sadece.bujileri daha yeni değiştirdim orjinal lancia NGK buji aldım.Aracın çekişinde bir sıkıntı yok.Şimdi bir yere götürdüm ayarı yaptım dedi yine aynı.Artık sağlam usta bulmadan baktırmayı düşünmüyorum.Bu titreme olayı aracı ilk aldığımda yoktu aldıktan sonra LPG filitresini değiştirdim ve değişince tam yapılmadığında gaz kaçağı yaptı sonra düzeltildi acaba diyorum filitre değişiminde yanlış bir işlem yapıldığından mı bu sıkıntıyı yaşadım.Benzinde çekişi LPG ye göre daha iyi.Sistem otogazın iyi olduğunu duydum bilgi verecekler ve farklı yer tavsiye edeceklere şimdiden teşekkür ederim.
A
8 yıl
Sıcak Fırsatlara Mesaj Yazamama
Sayın yöneticiler sıcak fırsatlar bölümüne mesaj yazamıyorum sorunu düzeltmenizi rica ediyorum.
A
8 yıl
Navitech PX-406 Cihaz?
Bu cihazı yeni aldım adres girmek istiyorum evde fakat genellikle cadde bilgisine ulaşamıyorum böyle olunca da navigasyona adres giremiyorum ancak internet üzerinden google haritasından bulup girebiliyorum.Bu cihazı daha pratik nasıl kullanabilirim?
A
9 yıl
Navitech navigasyon nasıldır?
http://www.hizlial.com/navitech-px-406-43-portatif-navigasyon-cihazi/22.011.4310.0033#

Linkini verdiğim ürün nasıldır?Almayı düşünüyorum.
A
9 yıl
Araç içindeki gaz kokusu?
Öncelikle herkese merhaba.Bugün aracın otogaz filitresini değiştirdikten sonra arabanın içine LPG gaz kokusu gelmeye başladı nedir bunun sebebi ve nasıl çözerim?
A
9 yıl
5x7 hoparlör?
Bu ebattaki hoparlör kaç cm'ye denk geliyor nette aradım ama bulamadım.Ayrıca bu ebattaki hoparlör yuvasına 6x9 olanı yapılabilir mi?5x7 bulabileceğim teknoloji market varsa linkini verebilirseniz müteşekkir olurum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.