M

Yüzbaşı
14 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
M
5 ay
4500 tl ye kadar notebook önerisi
Arkadaşlar merhaba, bir arkadasım günlük kullanım icin notebook alacak, bu bütçeye ne önerirsiniz, teşekkürler.
M
8 ay
İphone 7 iOS 14 güncellemesi sonrası ses gelmeme sorunu
Arkadaslar merhaba, arkadaşımın iPhone 7 Plus telefonunda iOS 14.0.1 güncellemesi sonrası, arama yaptığında yada karşıdan arama geldiğinde karşıdakinin sesi gelmiyor, kendi sesi gitmiyor, video çektiğinde ses yok, arama yaptığında ekrandaki Hoparlor kısmı silik tıklanmıyor, ne yapmak gerekir?
M
11 ay
Yavaşlayan laptop,ssd ve RAM takviyesi mi yeni pc mi
Arkadaslar 10 yıl önce aldığım asus laptopum o kadar yavaşladı ki günlük işleri bile yapamaz oldum, bu bilgisayara ssd ve RAM alsam toparlar mi yoksa yeni bilgisayar mi almalıyım ne dersiniz ?
< Resime gitmek için tıklayın >
M
11 ay
TTNET Taahhütüm bitiyor, yeni taahhüt için alabileceğim Max hiz nedir?
Arkadaslar merhaba hiç memnun olmasam da sitede Superonline olmadığı icin yeniden ttnet’e Taahhüt vereceğim, su an 50 mbps kullanıyorum, hat değerlerimi ekliyorum, 100 mbps hızı hattım kaldirir mi ? Yoksa 50 ile devam mi edeyim?
< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
İPhone 6 WiFi ve Bluetooth sorunu
Arkadaslar merhaba, iPhone 6 cihazımda WiFi çok az çekmeye Bluetooth bağlantısı sürekli kopmaya başladı, ben de WiFi anteni alıp değiştirdim değiştirdikten sonra daha da kötü oldu, sorun anten dışında başka bir yerde olabilir mi? Ne önerirsiniz?
M
geçen yıl
2500 lira bütçeye telefon önerisi
Merhaba arkadaslar, bir arkadasım telefon alacak, 2500 bütçesi var, bu bütçeye ne önerirsiniz, arkadasım xiaomi not 8 pro almayı düşünüyor.
M
geçen yıl
Toyota Auris Dpf Tıkanıklığı, Delirmek Üzereyim
Arkadaşlar merhaba 2012 model auris dizel otomatik bir aracımız var, bu aracın sürekli partikül filtresi tıkanıyor belki 10 defa temizlik yaptırmışizdir, ilk zamanlarda daha fazla dayanıyordu ama son zamanlarda temizlikten 2-3 gün sonra yine tıkanmaya başladı, aracı kısa mesafe kullanmıyorum, sürekli yüksek devirde kullanıyorum yine tıkanıyor.

Eskiden tıkandığında 100 km falan manuele alıp 3-4 bin devirde kullanınca kendisi açılıyordu simdi imkansız açılmıyor, mazotu genelde Shell’den alıyorduk acaba onda mi sorun var dedik diğerlerini denedik sonuç ayni.

2 ayrı yetkili servise götürdüm, temizlemekten başka birsey yapmıyorlar ki 2 gün sonra yine tıkanıyor, yetkili servisin bir tanesi zamanında bakımları yetkili serviste yapılmadığı iyi yağ kullanılmadığı için böyle olmuştur diyor ( aracı 2. El aldık bu arada).

Partikül filtresinin sadece parça fiyatı 4500 lira işçilikle 5000’i geçer, hadi değiştirdim diyelim 2 ay sonra yine tikanmayacaginin garantisi yok, filtreyi söktürsem muayeneden geçemeyecek, bir de havayı kirletecek, böyle kullanmak tam bir iskence çünkü araç gitmiyor, filtre tıkanınca çekiş o kadar düşüyor ki kağnı gibi oluyor, araçtan nefret ettim, satamıyorum da satsam yerine su an alacak durumda değilim, ne yapsam bilemiyorum yardım edin arkadaşlar. Bursa’da yasıyorum bu arada burada belki tanıdığınız bu isleri yapan birileri vardır.
M
2 yıl
Petrol Ofisi çalışanı üzerime yürüdü!
Bugün 16:00 sularında Bursa emekte yeni açılan petrol ofisi istasyonuna ( şura petrol) yakıt almak için gittim, pompa görevlisine 200 liralık dizel yakıt alacağımı söyleyip içeri geçtim, kredi kartından ödemeyi yaptıktan sonra slipi pompa görevlisine verip fişi aldım, fişte 100 liralık yakıt doldurulduğunu görünce görevliyi uyardım, yanlış anladığını söyleyip bir sonraki pompaya aracımı çekmemi, ordan 100 liralık yakıt daha koyacağını söyledi, arabayı diğer pompaya aldım kalan yakıtı da doldurdu fişi aldım aracı çalıştırdım daha ilerlemeye başlamamıştım ki araba stop etti, 4 yıldır kullandığım arabada ilk defa böyle bir şey olmuştu neyse Kontaği kapatıp, tekrar çalıştırmayı denedim ve araç çalışmadı, bir kaç defa denememe rağmen çalışmayınca pompa görevlisine durumu anlatıp yanlışlıkla benzin koymuş olabilir misin acaba dedim, yok dedi fişi kontrol ettik hakikaten motorin yazıyordu, tekrar arabama binip çalıştırmaya çalıştığımda yine çalışmadı, ben yine arabamdan inip yakit konulduktan sonra çalışmadığını yakıtla ilgili bir sorun olduğunu ve kamera kayıtlarını izlemek istediğimi söyledim, o sırada adının Emrah Polat olduğunu sonradan öğrendiğim biri gelip ne var ne oluyor diye girdi konuya, konuyu anlatınca senin araban bozuktur bizimle ilgisi yok dedi, yakıtı alır almaz arabanın çalışmamasının yakıtla ilgili olabileceğini kamera kayıtlarını izlemek istediğimi söyleyince yok kamera falan git tamirciye göster diye üzerime yürüdü, istasyon çalışanları araya girdi, ben arabama tekrar bindim, bu camdan eğilip aşaği inmemi, bana göstereceğini söyledi, eşim bir yandan beni sakinleştirip arabadan inmememi söylerken bir yandan da adama bak içerde çocuklar var falan diyordu, tekrar denedim ve bu sefer allah’tan araç çalıştı, adam Eşini çocuğunu bırak gel görüşelim senle diye bağırmaya başladı, dedim yok mu bu istasyonun müdürü çağırın görüşecem, benim müdür dedi, baktım yapacak birsey yok, araba da tekrar stop etmeden atayım kendimi istasyondan dışarı diye bastım gaza uzaklaştım ama bu hala arkadan bağırıyor el kol hareketleri yapıyor.

Bu adam gerçekten müdür müdür bilmiyorum ama eğer öyleyse petrol ofisinin Bursa emek istasyonunda mafya dizilerinden fırlamış, müşterisini tehdit eden, elinden gelse darp edecek yapıda bir müdürü var, müşteri hizmetlerini arayıp olayı anlattığımda kayıt oluşturdular ve gerekirse tekrar eğitim verileceğini söylediler, bu kabadayı mafya bozuntusunun eğitilebilecek bir yanı yok tabi koskoca petrol ofisi, müşterisini dövmeye kalkan adama sadece tekrar eğitim vererek olayı çözebileceğini düşünüyorsa yazıklar olsun ne diyelim.
M
2 yıl
Fahri trafik müfettişi ceza kesmiş!!!
Arkadaşlar merhaba, bugün trafik güvenliğini tehlikeye atacak şekilde şerit değiştirmek sucundan 235 liralık ceza geldi, cezayı da Fahri trafik müfettişi kesmiş, ben sinyal vermeden şerit değiştirmeyen biriyimdir, araç zaten 1.4 dizel 90 beygir, öyle uçan kaçan birsey değil, hayatımda makas atmam atana da kufur ederim, peki ben bu cezayı nasıl yedim? Kim bu Fahri trafik müfettişi? Hatalı şerit değiştirdiğime dair kanıtı var mi? Kafasına göre ceza yazmadığı ne malum?
M
2 yıl
Kef ls50 wireless
Arkadaşlar bu hoparlörü dinleyen var mi fiyatını hakeden bir ürün mü ne dersiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.