R

Yüzbaşı
12 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
163 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
R
3 hafta
Teknosa bingo hediye çeki (3000/250-3000/500)
Teknosa bingo oyunu yapmış, birinci çinko yapınca 3000 lira üzeri 250, bingo yapınca 500 tl indirim kodu veriyor. 15 ocak 2022 tarihine kadar geçerli

Katılım şartlarında 1 kez kazanılır yazıyor. Önce 250 alınıp, 2. Oyunla 500 kazanma şansı yok bu durumda. Tek oyunda şansa bingo yapılmalı 500 lira için.

monster, dyson, robot süpürge, hdd, ps5, xbox ürünlerinde geçerli değilmiş

https://teknosabingo.com


< Resime gitmek için tıklayın >
R
5 ay
TV için Voltaj Regülatörleri tavsiye
Arkadaşlar merhaba. yeni aldığım tv için ürün bakıyorum. yaptığım kısa araştırmalar sonucunda, aslında akım korumalı prizlerin pek işe yaramadığını, sadece yüksek voltajdan koruduğunu ve bizim için asıl tehlikenin düşük ve dalgalanan montajda olduğunu öğrendim. Bunu önlemek için de ya ups ya da regülatör gerekliymiş. regülatörler gerçekten işe yarar mı ve almamız gerekiyor mu?


Bu iki ürün arasında kaldım. hangisi özellik açısından daha iyidir teknik olarak ve bana yeterli gelir. kullanan var mı bu ürünlerden ?

https://www.hepsiburada.com/powerful-avr-1000-1000va-600w-buzdolabi-kombi-tv-bilgisayar-voltaj-regulatoru-p-HBV00001AHHHQ

https://www.hepsiburada.com/tuncmatik-reguline-600va-300w-roleli-regulator-tsk2918-p-BD800940
R
2 yıl
c3 picasso e-hdi akü tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba,

2013 model citroen c3 picasso 1.6 e-HDi için akü tavsiye edebilecek var mı? start stop. yerli mi yabancı mı? orjinalinde araç ne kullanıyor. exide diye duydum ama açıp bakmadım. kullanan, alan varsa tam marka model, amper ne kullanıyor
R
3 yıl
15 ocak 2019 benzin ve mazot fiyatları güncellemesi!!
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/son-dakika-benzin-ve-motorine-zam-yapildi-41082902

Benzin ve motorin fiyatlarına zam yapıldı. Benzine 16 motorine ise 20 kuruş zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) kaynaklarından edinilen bilgiye göre, zam kararı bu gece yarısından itibaren uygulamaya geçecek.


güncelleme deyince daha bir güzel oluyor sanki. 10 günde 3. zam mı oldu bu? artık yorum yapmak bile boş kalıyor. neyse geceyarısından önce depoları doldurup, sıcak fırsata çevirmeye çalışalım
R
4 yıl
Tüketici hakem heyetlerine e-devlet üzerinden başvuru yapılabilecek
Evet arkadaşlar sıcak fırsat müdavimlerinin en çok başvurduğu kurumlardan olan hakem heyetlerine artık e-devlet üzerinden başvuru yapılabilecekmiş. birçok kişi vakti vs olmadığından hakem heyetlerine gidemiyordu. artık her sorun sorun yaşayan başvuru yapar. gerisini firmalar düşünsün :)) umarım sorunlar azalır

resmi gazete linkini de paylaşıyorum.
http://www.milliyet.com.tr/tuketici-sikayetlerinde-basvuru-ekonomi-2500168/
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/08/20170811-1.htm
R
5 yıl
Bir dolandırıcı-çakma site daha uyarııı
Arkaşlar dolaşırken denk geldim. ha direk suçlamıyorum tabi dolandırıcı diye ama :) iletişim bilgisi yok. kredi kartı kapıda ödeme yok. sadece eft-havale ve telefonda ödeme var ve kimse kimseye ortalama 2.500 tl olan tv yi 990 tl ye vermez :))) model 43uh650v
http://www.bimexweb-market.com/
R
5 yıl
silinsin lütfen
silinsin lütfen konu açılmış daha önce
R
5 yıl
Kombiye bağlı petek temizliği hakkında ?
Arkadaşlar merhaba,

Sıfır olarak yapılan tesisat bu kış 6. yılı olacak. bu kış 10 gündür geceleri yakmaya başladık ve neredeyse her sabah, kombi su basıncı düşüyordu ve bende su basıyordum. Bu hafta hem kontrol hem bakım için servisi çağırdım. arıza olmadığını bu düşüsün hem kombideki biriken pisliklerden hemde tesisat suyu pisliğinden kaynaklandığı söyledi. Kombi temizliği cumartesi yapıldı. cumartesiden beri sorun yok. fakat tesisat temizliği yapılmazsa yine bunu yaşayacağımı söyledi. ilaçlı suyla temizlenmesi doldur boşalt tekrar ilaçlı su doldurması derken tüm temizliğe 400 lira dediler. ve tabiki çok geldiğinden bende yaptırmadım. tesisatı zamanında yaptırdığım kişiye sordum. tesisat temizliğine gerek olmadığını söyledi. kapalı bir sistem gerek yok yaptırma dedi.


Sizce petek tesisat temizliği gerekli mi yoksa değil mi? yaptıran arkadaşlar faydasını gördü mü? sizce benim durumum da bende yaptırmalı mıyım? ve bu işin piyasası ederi fiyatı nedir ? 400 TL çok yüksek geldi bana. bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum
R
5 yıl
Tchibo bugüne öze tüm ürünlerde ücretsiz kargo ayrıca 96 kapsül kahveler 69,95
23.08.2016 güncel

tchbio.com.tr de bugün kargo ücretsiz. bir ihtiyacı alacağı olan baksın.

ayrıca 96 kapsül setler 69.90 ben bir tane aldım geçen ay sizi özledik indirimi de atmışlar bana yeni gördüm :) %15. 59 liraya 96 kapsül kargo ücretsiz aldım.
R
6 yıl
e-devlet turkiye.gov.tr ye denizbank-garanti-işbankası aracılığı ile giriş.
Arkadaşlar konunun yeri olarak burası uygun görülür mü bilmiyorum ama bence sıcak fırsat olduğundan konuyu buraya açma gereği duydum :)

Garanti bankası hesabı olanlar ve internet bankacılığı olanlar e-devlete ptt ye gitmeye gerek kalmadan ve şifre için hiçbir ücret ödemeden, normal internet bankacılığı hesap ve ya Tc no-parola-şifre ile giriş yapabilirler. Vakitsizlikten ptt ye gidemeyenler, gitmeye üşenenler ( benim gibi ) için iyi.

Not: giriş yaptım. garanti dışında denizbank için de giriş var. Ayrıca arkadaşların verdiği bilgiye göre işbankası da var.

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi/islemler/edevlet_sifresi.page?gbid2=203586
< Resime gitmek için tıklayın >


Bir haberden alıntı. Açıklamada, DenizBank, Garanti Bankası ve İş Bankasından sonra Yapı Kredi Bankası ve ING Bank ile de internet bankacılığı üzerinden e-Devlet Kapısı’na girişe ilişkin çalışmaların devam ettiği, konuyla ilgili hizmet vermek isteyen diğer bankaların talepleri doğrultusunda bu uygulamanın daha da yaygınlaştırılmasının planlandığı vurgulandı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.