P

Yüzbaşı
10 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
361714 Gün Cezalı
357411 gün 14 s. 35 dk.
Gönderiler Hakkında
P
12 yıl
Nick degişimde eski nick silinmesi
Bir seferligine degişme hakkı tanınan nick degişimi oldugu halde eski nick im mesaj sayfasında yazıyor bu degişim yapan herkesde böle, çok uzun zaman yazacak dendi tamamda eski nick i sevsem zaten degiştirmezdim neden altta çok uzun yazma ihtiyacı var bu yazının kaldırılmasını talep ediyorum.
P
12 yıl
LG LH 5000 yada Samsung B651 tavsiye
Pazartesi LG LH 5000 yada Samsung B651 alıcam bugün istanbul bilişimden bu iki modelinde görüntüsünü gördüm samsung görüntüleri biraz daha canlı gibi geldi bu iki model arasında hangisini tavsiye edersiniz?
P
12 yıl
efsane oyun denilen God Of War
Efsane Hatta yüzyılın oyunu denilen God Of War 3 oyunu çıkmasının üzerinden 2 hafta gibi kısa bir süre geçmesine ragmen forumun ikinci el satış bölümünde sebil vaziyette bitirenler satıyor denebilirde ama bir gün bile dayanamayıp fahiş fiyattan alanlar bu kadar kısa zamanda oyunu satma nedenleri bekleneni vermemesimi acaba, havy rain olsun uncharted 2 olsun hiç bir oyun bu kadar kısa zamanda ikinci el piyasasına yıgılmadı
P
12 yıl
PS3 için Kontörland marka headset uyumu
PS3 için bugün elektrowold da kontörland marka headset kulaklık mikrofon vardı kutu üzerinde ps3 uyumlu yazıyordu bu marka headseti kullananlar fikirlerini yazabilirlerse hem ben hem almayı düşünen arkadaşlara aydınlatıcı bilgi olur..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.