M

Binbaşı
09 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
M
3 ay
Yeni Aldığım Bilgisayarda Ölü Piksel Çıktı. Ne yapmalıyım?
Arkadaşlar merhaba. Konu başlığında da yazdığım gibi yeni aldığım bilgisayarda ölü piksel çıktı. İade etmek istiyorum fakat iade seçenekleri olarak ne sevmeliyim? Kusurlu ürün seçince fotoğraf istiyor. Bildiğim kadarıyla tek piksel kusur sayılmıyor. Beğenmedim değip iade etsem alıcı ölü piksel görünce iadeyi kabul etmeyebilir mi?
M
11 ay
Aracımdaki Geçmeyen Tekleme Sorunu
Arkadaşlar merhaba. 2011 opel astra h otomatik benzinli araç sahibiyim. Geçen ay ilk defa ECN210111 ve ECN1345E hatası aldım. Ertesi gün ustaya gidip hataları gösterdim. Hata mesajını silip gaz kelebeğini temizlediler. Daha sonra yine 1345E oksijen sensörü hatası vermeye devam etti. Yine sildirdim yine devam etti ama bu hayatı verdiğinde araçta gaz yememe ve tekleme de devam ediyordu. Yani şöyle oluyor ışıklardan kalkıyorum 60 80 kmye çıkınca tekliyor sanki stop edecek gibi oluyor. En sonunda gidip oksijen sensörünü değiştirdim ama 3 gün sonra yine aynı hatayı verdi ve yine tekleme ve gaz yememeye devam ediyor arada. Herkes farklı bir şey diyor. Kimisi buji bobin diyor kimisi katalizör diyor. Bu ve bunun gibi sorun yaşayan oldu mu? Ne yapayım sizce? İlk aracım olduğu için gerçekten ne olduğunu bilmiyorum. Teşekkür ederim
M
3 yıl
Araç bakım periyodu ne kadar olmalı?
Arkadaşlar merhaba. 2015 yılında 53bin kmde aldığım opel astra h otomatik aracımı pek kullanmadığım için 2017 yılında 57bin km de motor yağı, filtreler, ön fren ve triger kayisini değiştirdim. Aradan 2 yıl geçmesine rağmen şu an aracım 64bine yakın. 10 bin bakımı için daha 3bin km var. Sizce yağını, filtrelerini değiştirmeli miyim?
M
3 yıl
Değişim ile gelen İphoneda ekran sorunu
Arkadaşlar merhaba. 26. 03.19 tarihinde yetkili servise verdiğim iphone 6 cihazım değişim kararı ile değişti. Buraya kadar herşey güzel ama yeni gelen telefonda ekranın sağına dokununca çıt çıt sesi geliyor sanki yerine tam oturmamış gibi. Bu sorun sağ tarafta boydan boya var. Sizce ne yapmalıyım? Başına böyle birşey gelen var mi?
M
6 yıl
Eca 22 hs 11 sıcak su sorunu
İyi günler 22 hs 11 modeli şohbenim 30 dereceye ayarladığim halde suyu daha fazla sıcaklıkta akıtıyor bir de birkaç saniyeliğine suyu kapatsam şohben durunca da tekrar soğuk akıyor sorunu nedir sizce ? Böyle bi durumla karşılaşıp sorununu çözen var mı?
M
6 yıl
Araç çizikleri için ne önerirsiniz?
Arkadaşlar iyi geceler dün arabayı yıkadım sonra da silerken farkına vardım ki kaputta sitedeki çocuklar sanırım çizmesiyle saç teli kalınlığında derin olmayan birkaç çizizk var bunları nasıl kapatabililirim ? Bir de aracımda kasko var mini onarım hakkımı kullanmaya gereak var mı hiç kullanmadım ve gün sonra yenileyeceğim kaskoyu
M
6 yıl
Erasmus için iyi niyet mektubu nasıl yazılır
Arkadaşlar Erasmus için iyi niyet mektubu nasıl yazılır? Bunun hakkında bilgisi olanlar var mi ya da daha önce yazmış birisi var mı? Yardımcı olursanız sevinirim
M
6 yıl
Senet işlerinden anlayanlar bi bakabilir mi
Arkadaşlar yeni ev tuttum kiraladık 3 kişi neyse bi arkadaşım vazgeçti ama hazirana kadar 660 liralık 4 senet imzaladık ama ev sahibi de çıkarsanız senetkerimi ya ödeyin ya da yerinize başka birini bulun diyor 2 kişi için bu para çok olduğu için bizde çıktık ne yapacağız şimdi ne yapılabilir

Edit. Kira sözleşmesinde kira 300 lira olarak görülüyor
M
6 yıl
Eve çıkacağız ama bir sorun var
Beyler iyi geceler. İkinci dönem esyali yada yarı esyali bi eve çıkmak istiyorum. Neyae internetten birkaç ilan buldum gittim gördüm bir tane ev buldum çok iyi elemanda öğrenci ev büyük olduğu için fazla masraf olduğu için çıkacakmış birkaç eşyayı da bırakacak ama evde arkadaş kedi köpek besliyor her yer tüy kıl halilara felan köpek isemis ben hiç hayvan beslemediğim için yadırgadım. Sizce o eve çıkılır mi güzel bi temizlik yapsam halıları felan yikasak tüyler felan temizlenir mi ?
M
7 yıl
Us Polo Gömlek Değişim Sıkıntısı
Babalar günü dolayısıyla 70 liraya polo dan,internet,mağazasından 2 adet gömlek aldım gomleklerden biri biraz dar gibi geldi ve bulunduğum yerdeki mağazasına guderek değiştirmek istedim yalniz mağazaya gittiğimde orada ki görevli faturaya bakarak siz bu gömleği 25 liraya almışsınız burada bu gömlek 80 lira değişim isterseniz 55 lira odemelisiniz dedi ve bende degistirmeden geri geldim şimdi sorum şu bu görevlinin yaptığı doğru bir prosedür kararı mı yoksa,beni başından mı savmis oldu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.