R

Teğmen
07 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
3 hafta
Windows 7 pro'dan Win7 Ultimate'e geçmek
Windows 7 Pro kullanıyorum ancak tarayıcılarda yaşadığım sertifika sorununu bir türlü çözemediğim için Ultimate kurmak istiyorum. Format atmadan üstüne kursam bir sıkıntı olur mu?
R
2 ay
KYK Kredi Erteleme(Vergi Dairesi Tebligat)
Temmuz'da KYK kredisi ödemesi başladı. Daha önce ertelemeye başvurdum ancak erteleme yapılmadı. Öyle olunca 1 ay ödedim. 2 ay ödemedim. Şimdi de eve tebligat geldi. Bunu ertelemenin bir yolu var mı? Yapılandırma var mı? Varsa şartları nelerdir?
R
6 ay
TTNET'TE FİBER VAR ANCAK DİĞER İSS'LERDE FİBER YOK
Arkadaşlar TTNET kullanıyorum ve online işlemlerden bakınca fiber kullanıyorum ancak oturduğum mahalleyi Superonline ve Vodafone'da sorgulayınca Fiber yok diyor. Nasıl oluyor bu?
R
10 ay
Samsung LS24F350FHMXUF ve LS24D332HSX/UF arasında kaldım
R
geçen yıl
iphone yurtdışı kaydı(yeni kural)
Arkadaşlar enişte iphone x getirdi. kayıt parasını yatırdık ama hattın getiren kişinin üstüne olması gerekiyormuş artık. biz de onun adına yeni hat aldık ama telefon yine de çalışmıyor. onun adına olan başka bir hatla eşleştirilmiş. onun adına olan benim kullanacağım hatla kullanmak istiyorum. bunu nasıl düzeltebiliriz?
R
2 yıl
Kireç İçin Arıtma Sistemi
Sadece sudaki kireç için arıtma sistemi var mı?
R
2 yıl
20 bin km araç 2. sahibinden alınır mı?
2017 model 20 bin km araç 2. sahibi satıyorsa bunda bir şey aramak gerekir mi? Çevremde bu tip insanlar fazla yok. Amaç nedir? Arabada bir sıkıntı var da elinden mi çıkarmaya çalışıyor acaba?
R
2 yıl
Rio 1.25 vs. Fiesta 1.25 vs İ20 1.20 ?
Bunların içinde bana en mantıklı gelen Fiesta oldu. 20-30 km arası 2016 modelini 80-85 bin arasına alabilirim diye düşünüyorum. Sizce mantıklı mı arkadaşlar? Başka mantıklı öneriniz var mı?

Edit:Corsa düşünmüyorum.
R
2 yıl
Secure boot disabled, legvy boot enabled yapınca bilgisayar açılmıyor?
Bilgisayar bir program yüklemem lazım. Onun için secure boot disabled yapıyorum ama yapınca bootdevice not found diyor. Resimdeki ekran geliyor. < Resime gitmek için tıklayın >
R
2 yıl
HP Elitedesk 800 G3 TWR Modeli Windows 7 Yükleme
Windows 7 yüklemek istiyorum ancak format atamıyorum. Sadece fabrika ayarlarına dönmeye izin veriyor. Daha önce sorulmuş HP'ye. Cevap da verilmiş ancak şu an link ölü.
https://h30434.www3.hp.com/t5/Desktop-Boot-and-Lockup/Fresh-install-Windows-7-on-HP-Elitedesk-800-G3/m-p/6162534#M43209

Nasıl yapabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.