A

Çavuş
22 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
138 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
A
8 ay
silinsin
silinsin
A
10 ay
The Ascent Yama Kurulum Videosu
A
10 ay
Red Dead Redemption 2 1.4 V12 TR Yama ve Kurulum Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=EwVMb0xFPb4&feature=emb_imp_woyt

YAMA GÜNCELLENDİ!

Yama Notları:
Oyun Versiyonu: 1.14xx (bütün sürümler)
Türkçe Yama Versiyonu: v12_Final
Rockstar Launcher sorunu düzeltildi.
Font programı daha stabil hale getirildi.
Altyazı programında düzeltmeler yapıldı ve bazı sorunlar giderildi.
Altyazılar tamamen tekrardan elden geçirildi.

YAMA STEAM - EPIC - ROCKSTAR LAUNCHER LİNK: 
https://gameolog.net/gundem/red-dead-redemption-2-1-3-v10-yeni-versiyon-turkce-yama-ve-kurulumu/
A
12 ay
Necromunda: Hired Gun İstek
Oyun Unreal Engine.
Translate de olsa kafi, biri el atar mı?
A
geçen yıl
Friday Night Funkin Lisanslı Türkçe Yama %100
< Resime gitmek için tıklayın >

Oyun Hakkında:
Friday Night Funkin', açık kaynaklı bir ritim oyunudur. Dört Newgrounds kullanıcısından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Dance Dance Revolution ve PaRappa the Rapper'a benzer bir ara yüze sahip ve 2000'lerin başından ortasına kadar popüler olan tarayıcı oyunlarını anımsatan estetik bir görünüme sahip.

Lisans Sahibi: PrecenZonePrecenZone'un çevirdiği Friday Night Funkin Türkçe Yama'sını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://gameolog.net/gundem/friday-night-funkin-turkce-yama-cikti//
A
geçen yıl
Gameolog.net discord sunucumuz açıldı
Davet linkinden discord sunucumuza ulaşabilirsiniz.
https://discord.com/invite/md6EQqPNQM
A
geçen yıl
Outriders Oyundan Atma, Bağlantı Sorunları ve Görünmeyen HUD Çözümü
Oyunun oturum açma, bağlantı sorunları ve HUD problemi yaşadığına dair birçok rapor geldiği için biraz inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapmış gibi görünüyor.

Çözüm Çok Basit:

https://gameolog.net/gundem/outriders-oyundan-atma-ve-baglanti-sorunlari-cozumu//

Deneyin işinize çok yarayacak
A
geçen yıl
Call of Duty Warzone FPS Arttırma ve İşlemci Optimizasyonu
ya bu güncellemeler performansı kötü etkiliyordu araştırdım biraz bu işe yaradı bende. sizinde işinize yarar diye buraya bırakıyorum :)

https://gameolog.net/gundem/call-of-duty-warzone-fps-arttirma-ve-islemci-optimizasyonu//
A
12 yıl
Oyun Platformları Ringe Çıkıyor!..(İnceleme)
Gameolog.com tarafından hazırlanan platformlar arası karşılaştırma sonuçlandı. Kim mi kazandı dersiniz? Okumanızı tavsiye ederiz. Testte çok ilginç ve çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

Yeni nesil oyunların grafikleri, konsollar arasındaki farkı da basitçe ortaya koymaya başladı. Artık hangi oyunun hangi platformda daha iyi olduğunu çok basit bir şekilde anlayabiliyoruz. Nasıl mı? İşte böyle:
< Resime gitmek için tıklayın >
Üstteki resimdeki oyun Call of Duty: Modern Warfare2. Son zamanlarda oyun piyasasını satış rekorları ve oyun performansı ile sallayan oyun. Resimde görüldüğü üzere en iyi grafik performansı alınan platform PC gibi görünüyor. İkinciyi belirliyecek olursak XboX 360 dan başkaası olamaz. Bu oyunda sınıfta kalan Playstation oldu. Hemen alttaki fotoğraf ise gene aynı oyuna ait. Alttaki fotoğraftada fark gayet belli. PC’de en göze çarpan fark, gölgelerin daha gerçekçi oluşu, her zamanki gibi kaplamalar(shader) ve özel efektler.
< Resime gitmek için tıklayın >
Sıradaki fotoğraf ise son zamanlarda oyunun zevk verip vermemesi ile değil pcdeki donma sorunu ile gündemde olan The Saboteur. Bu oyunda da galip PC. İkinci Call of Duty’de de olduğu gibi Xbox360. Üzülerek söylemek gerekki Playstation 3 gene sınıfta kalan platform.
< Resime gitmek için tıklayın >
Platformlara karşı olmadığımı belirken bazen platformlarda oyun oynamak çok daha güzel oluyor demeyide unutmuyorum. Örnek vericek olursak Fifa 2010,Tekken6 vs. Ama bu PC’nin gösterdiği başarıyı etkilemez. Her zaman için PC diğer oyun platformlarından bir adım önde olacak gibi gözüküyor…

Bu karşılaştırmalar karşısında söylenecek laf: İlle de PC’im olsun, ,ister çamurdan olsun…
A
12 yıl
2009′un En İyi Oyun Videosu(Trailer)…
Gametrailers sitesi, 2009 yılı için oyun dünyasının en iyilerini belirlediği çalışmasında, bu yıl içerisinde yayınlanmış en başarılı oyun videosunu da seçti.

Adaylar arasında Uncharted 2′den The Last Guardian’a, Star Wars: The Old Republic’den God of War III’e kadar beklenen oyunların yer aldığı listede, bakın hangi oyun ipi önde göğüsledi. İşte Gametrailers’ın seçtiği, 2009′un En İyi Oyun Trailer’ı:
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.