bugün 2 kez 3544 den mesaj geldi, neresi olduğunu googledan araştırdığımda dolandırıcılığa yönelik, sahte fatura çıkartan bir işletme numarası olarak yazmışlar. numarayı telefondan engelledim, mobil ödemem kapalıydı emin olmak için tekrar kapatmak için tekrar vodafone' a mesaj attım. tekrar aynı yerden mesaj gelince müşteri hizmetlerini ücretli 542 numarasından aradım ne hikmetse sesli menüsünde müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için seçenek yok. eğer faturada saçma sapan bir faturalandırma çıkarsa hem tüketici mahkemesişne giderim, hem de kötü reklam nasıl olur güzel bir örnek oluştururum.

dandik dediğim türk telekomda bile tek tek firma engelliyebiliyordum uygulaması üzerinden. vodafone' da ne bu tür şeyleri engelliyebiliyorum (varsa da iyi saklamışlar kullanamayalım diye), hem de google play' den uygulama alıp ödemesini telefon faturası üzerinden yapabiliyordum.

nasıl iştir çözemedim bu firmalar müşteriye en iyi hizmeti verme yarışına gireceğine, müşteriyi en çok ben öperim yarışına giriyor.