M

Yüzbaşı
09 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Cepteteb EFT Ücreti almaya başlamış
Hayırlı olsun EFT den masraf almaya başlamışlar hesabımı Enpara ya taşıyorum . Enpara bundan çok ekmek yer . TEB ne yaptığı belli değil ücret alması tamamen saçmalık . Masrafsız bankacılık nerede ?
M
4 yıl
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KAZANACAK
.

Var mı başka söze gerek.
M
4 yıl
Arkadaşlar bir bakabilir misiniz
Arkadaşlar bugün sistem geri yükleme yaptım son pc yi resetle dedim ekran böyle oldu çözümünü bilen varmı???

< Resime gitmek için tıklayın >

sürekli yanıp sönüyor yardım lütfen
M
5 yıl
Bayramda AKK yok . Turkcell Superonline
M
5 yıl
Just Cause 3 yardım
Arkadaşlar konusuna baktım bulamadım bana Allah rızası için yardım edecek biri lazım şu ekrandaki ÖPEN THE COMLINK yazısını kapatamıyorum . Ne yaparsam yapayım kapanmıyor basıyorum bu sefer gear mod kilitli aktive edin diyor ben istemiyorum mod falan bunu ekrandan nasıl kaldıracağım . Oyundan soğudum yeminle.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
Bedava damacana su
Evet beyler Bayramda anneannemlere giderken keşfettik . Buranın buz gibi suyu var ve boşa akıyor . Sudan videodan da göreceğiniz üzere 2 damacana aldık eve sebile koyduk mükemmel tadı var . Bir damacana suya 10 lira vermeye gerek Yok burda herkese yetecek kadar su var . Buranın üstünde de aynı 4 lü Çeşmeden gene var orda da araba yıkıyorlar . Yer Mamak Araplar mahallesi camii yanı . Kızılay'dan taş çatlasa 16-17 dk . Video linki aşağıda . Son olarak bu akan suya çok yazık . Bunu değerlendirmek lazım . Burda çok büyük bir kaynak var . Dağlardaki gelen buz gibi içme suyu. Alın 6 damacana hepsini 5 dk da doldurursunuz . Ben denedim işte 1 damacanayı 30 sn de doldurdu . Varın gerisini siz düşünün . Kalın selametle . PH değeri muhabbeti kasacaklar gelmesin Erikli 10.75 siz ordan devam .

https://m.youtube.com/watch?v=-vGoWeh_WXA
M
5 yıl
Çayyolu Et ve Süt Kurumu Dana Kıyma 29.32/kg
Beyler şans eseri girdim arefe olduğu için 1 günlük indirim yapmışlar bu fiyata Türkiye'de kıyma Yok diyorlar kuşbaşından da çektirebiliyorsunuz fiyat sıcak kıyma da mükemmel ayrıca

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
Parafcard
Arkadaşlar kart ücreti bana ters ancak kredim olduğundan dolayı ve kamu bankası sevdiğimden paraf a başvurdum onaylandı ama kart ücreti varmı yok mu bilen varmı ? Sitelerinde 29 lira yazıyor ama forumdan bir arkadaş Yok dedi şubedeki kız da Yok dedi ama satmak için demiş olabilir . 29 lira çok bir rakam değil kampanyalar ile tolore edilebilir ama bilmiyorum tam net bilgi verecek var mı ? Kart ücreti varmı yok mu varsa ne kadar ve iadesi kolay oluyor mu aradığımızda .
M
5 yıl
Cepteteb kart ücreti
Evet arkadaşlar bir yıl önce cepteteb kartımı kapatmıştım sonra kampanya için gene başvurdum ücretsiz Sanıp ama 50.000 sınırı dolmuş ve mayıs itibari ile 75 lira kart ücreti gelecekmiş Yeni başvurulardan . Haberi olmayan olabilir . Ben arayıp kartı kapattırdım . Mh bizi arayın yardımcı oluruz dedi ama onun stresiyle kullanamam . Ben Axess ten 6 ayda bir üstüne para alıyorum malesef cepteteb beni kaybetti .
M
5 yıl
Kasis terörü
Arkadaşlar merhaba demin her zaman geçtiğim yoldan geçerken yola kasis koymuşlar şu geniş asfaltlı olanlardan okul önü diye akşam olduğu için farkedemedim sanırım 50-55 arası hızla girdim Araçta tektim yük yoktu tabi o ani zıplamaya ve yere düşmeyle bir ses geldi ama amortisörler patlamış olabilir mi ? Patlarsa nasıl anlarım . Yani çok moralim bozuldu o kasisi oraya koyanın ............. bir akıl verin ne olur araç 208
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.