W

Yarbay
03 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
74 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
4 yıl
gggg
gg.
W
5 yıl
Bilgisayar w10 kurulumu sonrası açılmıyor
Merhaba,
Bilgisayara mecburi olarak w10 işletim sistemi kurdum. Önemli güncellemeler alınıyor yazısından sonra bilgisayar kendine restart attı. açıldığında kasadaki ışıklar yanıyor ve fanlar çalışıyordu ancak ne bios giriş için kısayolları belirten o ekran ne de Windows açılmıyordu.
Sorunun usb girişli ses kartım ve farem olabileceğini düşündüm ve çıkarıp denediğimde biosa da Windows kurulumuna da girebildim. Ancak kurulum yeniden açılışta problem olduğundan kaynaklı olsa gerek bilgisayarı başlatmadı.

Bilgisayarı bios ekranına girip ayarları sıfırladıktan sonra tekrar açtım ancak hiçbir şekilde kurulum ekranına ulaşamadım. Biraz araştırınca bios pili ile fabrika ayarlarına geri döndürmeyi denedim. O işlemi yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde klavye ve ses kartımı gördü yani ışıkları yandı ancak ekranım açılmıyor yani görüntü gelmiyor ve kendini beklemeye alıyor.

Kurulum için cd taktığımda cd yi bilr okuyor ama ekrana görüntü gelmediği için ne biosa girebiliyorum ne de kurulum yapabiliyorum.

Donanımsal bir şey olmadığını var sayarak fikirlerinizi bekliyorum.

Anakart asrock 970a-g/3.1

Bu arada bu anakartı sıfırdan ilk açılış gibi fabrika ayarlarına döndürmeyi denemek istiyorum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum ve içimden bir ses bu sıfırlamayı doğru yaparsam pc açılacak diyor. Çünkü muhtemelen biosu sildim gibi bir şey

Pztesi günü bilgisayarcıya götürecem o yüzden donanımsal arızalara bir şey yapamayacağımı hatırlayıp o şekilde yorum yazarsanız sevinirim
W
5 yıl
BEDELLİ GELİYOR
Cumhurbaşkanı bir sürpriz falan diyordu, bence bedelli, sizce? 17 nisanmış
W
6 yıl
beklediği zamı alamayanlar dayanışma derneği
geçtiğimiz sene de aynı konudan muzdarip olmuştum. şu an tam 1 sene geçti ve yine mağdurum. Geçtiğimiz sene ne kadar mağdur edildiğimi hatırlamıyorum fakat google' da "beklediğin zammı alamamak" diye arattığımda geçtiğimiz sene girdiğim siteye yine girdim, temasından hatırladım.

%2 la %2, ayıptır...
W
6 yıl
steam ping problemi?
yaklaşık 1 haftadır pingim 100 - 130 arasında seyrediyor.

genellikle pingim 50 - 80 olurdu dolayısıyla problem benden mi steamden mi anlamadım. benzer sıkıntı olan var mı?
W
6 yıl
gta 5 steam pause hk.
Şu anda gta 5 i steam üzerinden indiriyorum.

4.2 megabyte çekiyordum saniyede kota mı doldu ne olduysa bir anda 300 e indi... durdursam, pc i kapatsam sonra tekrar girdiğimde downloadı başlatsam bir sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan birisi varsa yazsın lütfen yoksa mantıken bir şey olmayacağını ben de biliyorum.
W
6 yıl
proxy hatası
daha önce böyle bir şey yoktu, şu anda başladı.

ttnet online işlem merkezine girmeye çalıştığımda proxy hatası diyor.
W
6 yıl
türk telekom, 24 mbit, 100 gb
Başlıktaki tarifeyi kullanan veya daha önce araştırmış birisi var mı.

ttnet müşteri hizmetlerini aradım bölgemde 78 mbit bir internet alabileceğim söyleniyor, 50 mbit' e kadar mantıklı yani. Ancak ben, bana yetecek olanı istiyorum o da 24 mbit 100 gb' dır.
Durum şu ki; kullanan veya iyice araştırmış birisinden fikir almak daha mantıklı.
W
7 yıl
modem arayüzüne girişi iptal etmek
modem arayüzüme wifiden girişleri iptal etmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım?
W
7 yıl
zalman z3 kasa fanı yerinden kaydı
Kısa ve öz anlatayım. Zalman z3 kullanıyorum, üst tarafta bulunan egzos fanlardan birisi yerinden kaydı açılışta sesli çalışıyor elimle durduruyorum ve tekrar yerine oturuyor sessiz çalışmaya devam ediyor. Kasadan memnunum ancak bu durumdan dolayı iyice bıkkınlık geldi.

Yeni bir fan mı almalıyım yoksa kasayı mı değiştirmeliyim. Kasa ile alakalı tek sorunum şu; sessiz olacak.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.