P

Yarbay
27 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
4 Gün Cezalı
20 s. 43 dk.
Gönderiler Hakkında
P
4 gün
Suudi Arabistan Milli Gunu Nedeniyle Atakule Yeşile Boyandı
https://twitter.com/ajans_muhbir/status/1705868303661424894
Daha ne kadar alçalacağız bakalım...
P
5 gün
Erdoağan : Avrupa'da Yayılan Irkçılık Ülkemizi de Etkiliyor
Bu tarz açıklamalar yapan bir adam ülkeye doldurulan milyonlarca Arap , Paki , Afgan'ı gönderir mi ? Hepsini vatandaş yapacaklar , biz bittik ülkecek ...


https://twitter.com/karargah_haber/status/1705258604377317596
P
2 hafta
Turkce Ezana Karşı Çıkanlar Türkçe Hutbenin de Cumhuriyetle Yaygınlaştını biliyor mu ?
1910 öncesi hutbeler tamamen Arapça, daha sonra yaygınlaşmayan tek tük denemeler , Cumhuriyet ile beraber ise tamamen Türkçe hutbeye geçiş oldu. Din elden gitti mi ? Hayır sadece ne dendiğini anlamaya başladınız.

Bu bilgiler ve 1911 ile 1922 yıllarında Türkçe hutbe okunduğu ve 1928 yılında ikinci baskısı yapılan Diyanet İşleri Reisliği’nin hazırladığı “Türkçe Hutbe” isimli kitap göz önüne alınacak olursa bazı kaynaklarda ve özellikle de internette yer aldığı şekliyle “ilk Türkçe hutbenin 5 Şubat 1932’de Süleymaniye Camii’nde okunduğu” bilgisi tam olarak doğru olmamakta. Fakat gazete haberinden de anlaşılacağı gibi bu hutbenin, geçmişteki uygulamaların aksine “Ayet” ,“Hadis-i Şerifler”, “Allah’ı medh ü sena”, “Peygamber’e salat ü selam” ve “Duaları”nın da yani Rıfat Börekçi’nin ifadesiyle “hutbelerin “Zikrullah”, salat ü selam gibi, erkanı müştemil olan ve lisan-ı dini olan Arabi ile eda edilen erkan-ı hutbe” kısmının da bütün olarak Türkçe okunmuş olması açısından ilk olduğunu söylemek mümkün.

Cumhuriyet olmasaydı Ezanı ve Kuranı anlamadığınız gibi hutbeleride anlamadan dinleyeceksiniz. Ama ne güzel sesi var ezgisi var diye anlamadığınız sözleri burada savunacaktiniz...
P
2 hafta
Akp'li Cevdet Yılmaz'da EOKA'lilari Paylasti !
https://twitter.com/haskologlu/status/1700867687704924561
Turkiyede devletin iktidarı ve muhalefetiyle hiç bu dönemki kadar içi bosalmamisti.
P
3 hafta
Türkiye'deki Tek Uygar Topluluğun Atatürkçüler Olması
Türkiye'den ortalama Atatürkçü bir insanı al Abd'ye koy, Japonya'ya koy, İngiltere veya Güney Kore'ye koy hiç sırıtmaz. Topluma rahatsızlık vermezler, gayet uygar biçimde yaşarlar. Atatürkçüler tam bir dünya vatandaşına dönüşmüştür Türkiye'de.

Ancak Atatürkçülerin bu kadar çağdaşlaşması onların yumuşamasına, fazla insancıl hale gelmeleri siyasal islam ve pkk sempatizanlarına karşı kolay hedef olmalarına yol açtı. Malesef Atatürkçüler fazla çağdaşlaşıp yumuşadılar ve bu nedenle Türkiye'de iktidarı kaybettikleri gibi Chp'yi bile kaybettiler.

Atatükçülerin burnu bviraz sürtüp diğer toplulukların çirkinliğini bizzat görüp yaşamadıkça ayakları yere basmayacak(rasyonel zemine dönemeyecekler hümanizm zırvasından kurtulup) ve asla iktidarı geri alamayacaklar. Türkiye'de bu süreçte oldukça ilkelleşecektir...
P
3 hafta
Marksist Terörün Yöntemleri
Bildiğiniz üzere PKK Stalinist - Marksist bir terör örgütüdür. Bildiğiniz üzere 1917'den sonra özellikle Rus desteğinide arkasına alan bu hareket adeta yeni bir din gibi tüm dünyayı ele geçirene kadar savaşmaya yemin etmiş aklını buzdolabına kaldırmış fanatikler ile dolu bir ideolojidir. Bu harekette insan hayatının bir değeri yoktur vadedilen cennerte ulaşana kadar milyonlarca kişinin ölümü önemsiz bir ayrıntı olduğu gibi düşmenı dışarda aramayan tam tersi işçi sınıfı dışında geri kalan tüm halkı yokedilmesi gereken unsurlar olarak gören ve hakim olduğu ülkelerde çok büyük kıyıma yol açmış köktenci bir harekettir.

Marksist terörün en önemli silahlarından biri propagandadır. Dezenformasyondur. Militanların pek çoğunun görevi ele geçirmek istedikleri ülkelerdeki sivil toplum örgütlerine sızmaktır. Bugün Türk Tabipler birliğinden tutun Eğitim - Sen ve Kesk'e kadar pekçok sivil toplum örgütü Pkk yandaşlarınca çoktan uydu haline getirilmiştir. Ayrıca partilerde bundan azade değildir. Nasıl çözüm sürecinde Akp'nin içerisinde nemalanan militanlar etkili rol oynadıysa bugün Sezgin gibi Pkk sevdalısı bir karakterin yediği tüm küfürlere rağmen CHP'yi terketmemesinin nedenide partiyi içten ele geçirme görevi ile orada bulunmasıdır.

Bu durum Türkiye'ye özel değildir. Marksist terör yapıları tüm dünyada benzer şablonlar gösterir. Öcalan'ın Poi - Pot ve Mao gibi kişilerden etkilendiği ve onların terör yöntemini ülkemizde uyguladığı çok açıktır. (Şunuda unutmayın Lenin'den beri Terör, katliam ve korku komünistler için bir suç değil tersine halkı, karşı devrimcileri, devleti sindirmek amacıyla kullanılması gereken bir silah olarak görülmüştür, Mahir Çayan'ın açıklamalarında da bunu görebilirsiniz.)

Şu an medyaya bakın, sivil toplum örgütlerine bakın, sözde Atatürkçü pkk sempatizanlarına yetmedi sözde İslamcı Pkk sempatizanlarına bakın hepsi beyinleri yıkanmış Marksizm müritleri olarak ülkemize nifak tohumları ekmek amaçlı bilinçli biçimde çalışma yürütüyorlar.

Bu ülkede birşeylerin farkına varmak için Komünist terörü ve yöntemlerini araştırmanızı şiddetle öneririm. Pkk'nın bunları ülkemizde nasıl uyguladığını görüp şaşıracağınıza eminim.

Not: Üniversiteler ve yargıda örgütün sızmaya çalıştığı esas kurumlardandır.

Not: Ülkede en ufak bir yumuşama olduğunda sözde feminist ve lbgt adı arkasına saklanan örgütün neferleri aktif biçimde ortaya çıkıyor. Tüm okullar bunların propagandası ile adeta boğulur hale getiriliyor.
P
3 hafta
...
...
P
3 hafta
Kılıçdaroğlu'nun Kendini Nasıl Dayattığının Detayları Ortaya Çıktı
https://twitter.com/xhaberr/status/1699386980537106792
Meral Akşener seçimin nasıl Akp' ye hediye edildiğini, Kılıçdaroğlu'nun istenmemesine rağmen kendini nasıl dayattığını açıklamış.
P
4 hafta
Kilicdaroglu: Ben Dogruydum , Halk Yanlısti : D
P
4 hafta
Japonya'da Kürt Sorunu Büyüyor
https://twitter.com/ishiitakaaki/status/1696348218492101102
Yaklaşık 40k kişinin beğendiği şikayetler mevcut.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.