C

Yüzbaşı
15 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
138 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Yoyko Ultimate Otomatik Sallanan Ana Kucağı Gri (Hepsiburada) 798,99 TL
https://www.hepsiburada.com/yoyko-ultimate-otomatik-sallanan-ana-kucagi-gri-b04-p-HBCV000002393V

uyku problemi konusunda yükünüzü hafifletebilecek bir ürün. Coffee rengi de var
C
3 yıl
Ek gümrük vergilerinin uzatılması
Son dakika da yine yedik golü. O değil de ekonomi bom b.k, alım gücü diye birşey kalmadı, bari gençleri çıldırma noktasına getirmeseydiniz. Ne telefon ne konsol ne PC, hiç bir şey alamaz oldu çocuklar. A politik nesil bile siyaset konuşmaya başladı vergiler yüzünden.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/09/20200924-4.pdf
C
5 yıl
My Little Pony Rainbow Dash'in Korsan Gemisi (kız çocuk oyucağı) amazon.com.tr 59tl
C
5 yıl
MSI MB B360M Mortar Anakart 580tl (amazon.com.tr)
MSI MB B360M Mortar amazon.com.tr

800 civarı satılıyor hepsiburada ve vatanbilgisayar da. incelemesi
C
8 yıl
DELONGHI ESAM 2600 KAHVE MAKİNASI (739 TL) Vatan Bilgisayar
C
11 yıl
yurtışından gelen cihazlarınız KVK güvencesi altında
Türkiye'nin önde gelen destek firmaları arasında bulunan KVK, özellikle yurtdışından cihaz alanlara ve kazalardan korkan elektronik cihaz kullanıcılarına geniş garanti imkanları sunan yeni güvenlik paketlerini tanıttı. Bir basın bülteniyle duyurulan yeni paketler hakkında ayrıntılı bilgiler sizlerle:

KVK, MOBİL CİHAZLARI KAZALARA VE KULLANICI HATALARINA KARŞI DA GARANTİ KAPSAMINA ALIYOR

Türkiye’de yaygın teknik servis hizmeti veren tek kuruluşu olan KVK, hazırladığı yeni paketlerle cihazları güvence altına alıyor. Bu kapsamda, ‘KVK Kaza Güvencesi Paketi’ni satın alan tüketiciler, bir yıl boyunca garanti kapsamı dışında hasara uğrayan cihazının tüm onarımını yaptırma şansına sahip oluyor. ‘Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi’ ise KVK garantisi bulunmayan cihazların hizmetten yararlanmasını sağlıyor.

Teknoloji alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan KVK, garanti dışında kalan hasarları da onarım kapsamına alarak, teknik servis hizmeti verdiği alanı daha da genişletiyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen tüketicilerin, ‘KVK Kaza Güvence Paketi’ veya ‘Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi’ne sahip olmaları yeterli olacak.Her iki paketten birine sahip olan tüketiciler; yurtiçinden veya yurtdışından aldıkları, olası kaza karşısında hasar gören KVK’nın hizmet verdiği tüm marka ve modellere ait cep telefonu, tablet, navigasyon gibi mobil cihazları için bakım ve onarım hizmeti alabilecek.

'KVK Kaza Güvence Paketi'yle yurtiçinden alınan cihazlarda meydana gelen ve garanti dışı olarak kabul edilen, düşme, kırılma, alçak/yüksek voltaj, toz gibi kazalar sonucunda meydana gelen arıza ve hasarların bakım ve onarımı güvence altına alınmış olacak.

'Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi' ise KVK Teknik Servis tarafından hizmet verilen marka, model ve renklerdeki ürünleri kapsayacak. Paketle, tüketicinin yabancı bir ülkeden alarak Türkiye’ye getirdiği mobil cihazda yaşanan arızayla, imalatçı-üretici ve ithalatçı garanti süresi sona eren mobil cihazlarda yaşanan arızalara 1 yıl teknik servis güvencesi verilecek.

Paketlere ve ayrıntılı bilgiye ‘KVK Satış Noktaları’ ve ‘KVK Teknik Servis’lerden ulaşılabiliyor.

Kaynak: techno-labs.com (http://www.techno-labs.com/1/37271/1/kvkdan-yeni-garanti-paketleri.html)
C
11 yıl
Sony Android Walkman NWZ-Z1040
http://www.btsony.com/asp/product/2375/Sony-NWZ-Z1040-8GB-Android-Walkman

http://www.akakce.com/mp3-calar/en-ucuz-sony-nwz-z1040-fiyati,753986.html

içinde S-Master MX Dijital Amplifikatör bulunmakta.

ben paypal kullanarak aldım %5 daha indirimle 422 TL'ye geldi.
C
11 yıl
Samsung S3 ara sıra ulaşılamıyor...
İlk aramada aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor 2. aramamda çalıyor ve bunu sık olmasa da ara sıra yapıyor. Sizce nedeni ne olabilir?

arızamı yoksa şebekeyle alakalı birşey midir?

not: bunu özellikle şebekeyi 3g/gsm tercihliden gsm e alınca yapmaya başladı.
C
11 yıl
uydunet hız değiştirme hakkı 30 günde 1...
arkadaşlar 3 defa aradım doğrulattım, hız değiştirme hakkını ayda 3 den 1 e indirmişler (ben yeni öğrendim en azından). ay diyorsam ağustos ta 1 temmuz da 1 de değil, 30 gün içerisinde 1 defa. eskiden 1 mbit kullanırdım 5 gün vanaları açtırırdım (10mbit) 3-5 günlüğüne günlük hesaptan 15 lira ek gelirdi faturaya işimi görürdüm. şikayet olarak kayıt aldırdım bu konuyu. arkadaş ben aylık 100 lira vermek zorunda değilimki sana kullanırım 10 gün alırsın ekstra 30 lira, müşteriye dayatmaya ne hakkın var.

bu durumdan bnm gibi mağdur olan arkadaşların fikrini almak isterim. yanı sıra şikayet maili göndermeniz yada aramanız hepimiz için faydalı olur...
C
12 yıl
ölü piksel değişimi olurmu
arkadaşlar eylül ayı sonlarında f22m1 aldım (baya da büyük bir rakam ödedim). aldığım gün ekranı kontrol ettim hiçbir sorun yoktu. ama bu güne kadar 4 ölü bir parlak piksel çıktı ki ben geçen 3 aylık dönemde yoğunluktan dolayı en fazla 5 6 saat kullanmışımdır. şimdi sorum: sony e başvursam değişim yaparlarmı. değişim olmaz tamir mi edelim derler yada yapacak birşey yok gibi bir cevap alabilirmiyim. yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.