Arkadaşlar merhaba. Genelde konu açan biri değilim ama bu soru kafamı kurcalayıp duruyordu bende konu açma kararı aldım. Bmw yi çocukluğumdan beri seven biri olarak ortalama 55-65bin TL bütçe ile 2007-2008-2009 3.20i LPG veya 3.20d alınır mı ? Ağır hasar kaydı olmayan ya da düşük hasarı olan bir araç bulsak mesela kaç yıl götürür. Sizce yaşı olan bu BMW lerin çok sorun çıkarma ihtimali ne kadar yüksek ? Tabi ki bu bütçe ile bir çok araca yönelinebilir şuan zaten düşünce içerisindeyiz BMW gerçekten istediğim bir araç ailemle araç düşündüğümüzden BMW alsak 3-4 sene keyfini alır sıkıntısız kullanırmıyız diye düşünüyorum. Sizlerinde görüşlerini almak isterim. |