B

Çavuş
29 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Gelin Adayı Hanife...
Güzel ülkemizde her gün yeni bir zam olurken, Bugünde benzine zam gelmedi diye kendimizi avuttuğumuz günlerde,TV'lerde her gün tecavüz,taciz ve cinnet haberlerini hayretle izlerken Bazı İnternet sitelerinin manşetten verdiği haber ; Hanife'nin mayolu pozu olay oldu... Habercilik bu kadar mı ayaklara düştü kimdir bu Hanife Topluma ne katmış,bizim bundan daha önemli dertlerimiz yok mu ? Bilerek Halk aptallaştırılıyor mu ?
B
3 yıl
Polo mu ? Peugeot 208 mi ? Yardım Lütfen..
Arkadaşlar Merhaba İlk arabamı almak için paramı hazırladım 40bin tl Aklımda polo var ama Peugeot 208 kasası'da hoşuma gidiyor.Karar verip almak için 1 ay gibi bir süre var önümde ama cok kararsızım Araçtan anlayıp kullanan tavsiye edecek arkadaşlardan yönlendirme bekliyorum.Çok fazla uzun yol yapacağımı sanmıyorum yılda 1 veya 2 kez daha cok şehir içinde kullanıcam. Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.