N

Yüzbaşı
29 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
N
2 yıl
Apachi Pusat 100 Kullanıcıları
Bu modelin kayış modelini bilen varmıdır. ? İyi bayramlar.
N
3 yıl
Ps4 Oyunlarını Telefondan ve tabletten dualshock ile oynamak.(ÇÖZÜM)
Araştırmalarım sonucu bunu çözdüm arkadaşlar android sürümünün veya ios sürümünün ne olduğu farketmez. Remote play çalışan her cihazda çalışıyor.
Yöntem şu 2 adet kullanıcı açıyoruz. İşler burada değişiyor tablet veya telefonda remote play uygulamasına ana hesabımızı değilde 2 nci açılan secondary hesabımızı tanımlıyoruz daha sonrasında ana hesabımızı açınca dualshock çalışıyor.
N
4 yıl
Araç Kazası arkadan çarpmak Videolu !!
Önümdeki araç kilitlendi aniden çakıldı kaldı stop lambaları yanmadığı ve hiçbir sebep olmadığı halde durdu bende çarptım ama %100 kusurluğu olduğum söyleniyor. Çarptığım araç yeni alınmış bu arada plaka çıkartmaya gidiyor.

https://youtu.be/z1gRTX-UB_s
N
4 yıl
Btk yapacağın işin içine... !!!!
Bu fiyatlar nedir arkadaşlar ben kota istiyorum yapacağınız düzenlemenin içine
N
4 yıl
Apartman girişi ile Dükkan girişi aynı ?
Oturduğumuz apartmanın girişi ile dükkanın girişi aynı yerden sağlanıyor bu yasalmıdır. pasaj gibi birşey yani apartmanın girişi ayrı ama dükkanda karşısında.
N
4 yıl
Magazin malzemesi olmuş sanatçılar veya ünlüler ??
Şimdi arkadaşlar magazine konu olmuş sanatçı ünlü artık adı herneyse örn: sıla ahmet kural ,mustafa ceceli intizar gibi isimler bunları görünce nefret etmeye başladım kendilerinden reklamın iyisi kötüsü olmaz derler oluyor demek ki onca yıllık emeklerini heba ediyorlar gibi geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz.
N
4 yıl
Günlük Faiz veren vadeli hesap ?
Hangi bankalar günlük faiz verip vadeyi bozmadan günlük olarak kullanabilen yapıdadır. Bilgilendiren olursa çok teşekkür ederim şimdiden.
N
5 yıl
Assassin's Creed origins Uplay İndirme Hatası
15 gb indirip fotodaki hatayı vermektedir. Başına gelen çözümü bilen varsa çok sevinirim. Teşekkürler.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
[ÇÖZÜLDÜ] Vatan bilgisayardan Bugün alınan ekran kartında sorun !!! SSS
Arkadaşlar hayırlı günler öncelikle bu kadar şanssız mı olunur daha bugün aldığım ekran kartı 1050ti gaming x bozuk çıktı. r7 265 kartım var şimdi onda hiçbir sorun yok yani kesin kartta bir problem var güç kaynağımda 600 watt gayet yeterli başa gelen çekilir. Benim öğrenmek istediğim şey şimdi ben bunu garanti mi beklerim yoksa yenisini verirler mi ?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
Multi game platform Discord Kanalı !!!
Arkadaşlar discord kanalına katılabilirsiniz.
https://discord.gg/AYEQdSF

Genelde oynanılan oyunlar

Battlefield 1
Battlefield 4
Call of Duty WWII
Rainbow Six Siege
Titanfall 2
Overwatch
Path of Exile
Diablo III
Gta 5
Pubg
Forza Horizon 3
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.