A

Binbaşı
10 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
121 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
4 ay
Zte türk telekom modem arızası yardım
Forumdaşlar 1 yıllık modem. Sadece power ışığı yanıyor 15 saniyede bir tüm ışıklar yanıp sönüyor. Bilgisayarda görmüyor. Reset düğmesine 40 saniye basılı tuttum değişen bişey olmadı. Sanırsam cortlamış ne dersiniz
A
7 ay
unilever online alışveriş sitesi unishopturkiye 75/25 indirim yapıyor.
kayıt olurken sağlıkçı olarak kayıt olmak gerekiyor sanırım, bi kurcalayın bakalım :))
https://www.unishopturkiye.com/login/
< Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen yıl
Maya, Aztek, İnka, Sümer, Babil, Asur, Hitit, Frig, Lidya, İyon, Urartu vd. medeniyet filmleri
Film meraklısı dostlara bir sorum olacak; eski medeniyetlere ait filmler çoğunlukla yunan mitolojisi veya mısır mitojisi ile ilgili. Ben daha çok Maya, Aztek, İnka, Sümer, Babil, Asur, Hitit, Frig, Lidya, İyon, Urartu vd. medeniyet filmlerini izlemek istiyorum. Bu konuda önerilerinizi yazabilirmisiniz.
A
2 yıl
İki video tek karede sırayla oynatma
Merhaba arkadaşlar. İphone veya bilgisayar da iki videoyu tek video yapacağım sırayla oynayacak ama iki kare aynı anda ekranda görünecek. 1-10 saniye ilk video oynayacak 11-20 saniye 2. Video. Hangi programla yapabilirim.
A
2 yıl
dell n5030 işlemci upgrade
merhaba arkadaşlar,

5030 modelinin işlemcisi yükseltilebilir mi? yoksa elden çıkarıp yenisine mi bakmalı?
A
2 yıl
Whatsapp ‘Tatil Modu" özelliği askıya mı alındı
merhaba arkadaşlar,

whatsap tatil modu özelliği getireceğini duyurmuştu ancak henüz bir gelişme olmadı. bilgisi olan varmı acaba.
bu özellik ne işe yarıyor diye soranlar olursa; arşive attığımız sohbetlere yeni mesaj gelirse yine en üstte çıkıyor ya onu engelleyen özellik. siz arşive attığınızda mesaj da gelse sonsuz kadar orada kalıyor telegram da olduğu gibi.
A
2 yıl
Herhangi birinin attığı her twiti kayıt eden program
Merhaba arkadaşlar takip ettiğimiz veya takip etmediğimiz herhangi birisinin attığı tivitlerin ekran görüntüsünü alıp kayıt eden bir eklenti veya program var mı? twit atan kişi belli bir süre sonra tivitlerini siliyor ama biz attığı her tweeti daha sonra da olsa okumak istiyoruz.
A
2 yıl
Su açık değilken kombiden gelen tesisat sesi
Merhaba forumdaşlar;

1 hafta önce dd nitromix kombi taktırdım. Gayet güzel memnunum. Sorum şu; hiçbir musluk açık değilken kombinin içinden soğuk su geçiyormuş gibi ses geliyor 10 saniye falan sürüyor kontrol ettim ekranda alev işareti olmuyor (hatta o ses gelirken kombiyi kapattım değişen bişey olmadı) bu hareketi 2-3 dakika içinde arka arkaya 1-3 kez yapıyor sanki. Servise sormadım.
A
3 yıl
J4 plus şarj süresi
Merhaba arkadaşlar bulamadığım için başlık açayım dedim. Dün bimde satılan Samsung j4 plus telefondan aldım kurcalayınca şarjı 8 e düştü dolsun diye şarja taktım ancak çok yavaş şarj oluyor. Şarja takalı 3 saat falan oldu % 8 den % 41 olmuş dahada dolması için 4 saate yakın süre veriyor yani 7 saatte falan dolacak gibi.

Daha sim kart takmadım hızlı şarj özelliği de yok sanırım. İade etmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz.
A
3 yıl
1000 civarı sağlam cihaz
nokia lumia 630 kullanan birisi için yeni telefon alacağım. 1000 lira civarı fiyatlı olmasını istiyorum.(casper vestel hariç) Ancak cihaz düşmelere falan çok dayanıklı olması lazım. lumiayı 3 yıldır köyde kullanıyor telefonun başına bir füze düşmediği kaldı ama hala canavar gibi. ne olabilir sizce.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.