S

Teğmen
08 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
7 ay
kapı kilidi sorunu
kapı dışarıdan açılmıyor. kapı açma plastiği kırıldıydı. aracı yıkamaya verdiğim yer de çocuk kilidini aktif etmiş. şu an en içeriden ne dışarıdan açılıyor. bunu nasıl çözeceğim?
S
9 ay
Tarife tavsiyesi
Vodafone " kazançlı 10 gb " tarifesindeyim. 10 gb, 750 dk, 1000 SMS 37 TL + telsiz kullanım vergisi. bulunduğum şehirde Vodafone çok kötü. çekişi ve intenet hızı çok kötü. iş yerinde Vodafone 8 GB, türk Telekom 22 Turkcell 34 gibi değerler veriyor. Turkcell e geçmek istiyorum. faturasız, yaklaşık 10 gb internet olacak uygun bir paket tavsiye eder misiniz?
S
10 ay
sayfada aynı olanları gösteren bir yazılımı arıyorum
örneğin tabloda 3. sırada ve 67. sırada sokrates60 yazıyor. sadece bunların renkli gösterilmesi bile yeter benim için. Excele alabilirim bunu. openofficede PDF de olur. bunun dışında yazılımlar var ise bunu yapacak çok minnettar kalırım.
S
2 yıl
Çorum ilinde servis sağlayıcı tavsiyesi
Bulunduğum ilçede adsl var. Çorum Merkeze taşınıyorum. Fiber modem yok. Bulunduğum mahallede fiber var gözüküyor. Hangi servis sağlayıcı kafamı agritmaz modemi kendim alsam mı avantajlı olurum? Taahhüt olmazsa iyi olur.
S
3 yıl
Dereceli Güneş Gözlüğü Nasıl Alırım
Gözü bozuk olanların en büyük problemi gözlükçüden bir güneş gözlüğü alıp kullanamayız. Gözlük içinden anlayan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Lens takmak bana uygun gelmiyor.

Dereceli güneş gözlüğü için, bilindik markaların çerçevelerini uygun fiyata bulup, kaliteli cam taktırmak istiyorum.

Dikkat etmem gerekenler nelerdir? Uygun fiyata camı da çerçevesi de kaliteli olsun istiyorum.

Tavsiye verirseniz sevinirim. Şimdiden sağ olun.
S
3 yıl
hp 250 g6 3qm21ea nasıl bilirsiniz?
https://www.epey.com/laptop/hp-250-g6-3qm21ea.html

Özellikleri burada var.

1969 TL

N11 GittiGidiyor üzerinden kupon vb indirimlerle uygunsuz alınabilir.
S
4 yıl
Vakıfbank bireysel emeklilik iptal ettirmeli miyim?
Vakıfbank bireysel emeklilikte çok küçük miktarda kesintisi olan hesabım var. Mart 2016'dan beri açık. Kapatıp altın alayım diyorum. Bir yandan kesinti ne kadar olacak bilmiyorum çok kesinti oluyormuş çıkarken. Bir yandan devlet zorunlu bireysel emeklilik yapacak diyorlar çıksam da yeniden zorla hesap açtırabilirler. Bilgisi, tavsiyesi olan olmayan arkadaşlarin tavsiyesini bekliyorum.
S
4 yıl
Altın yatırımı ile ilgili soru
Altın yatırımı sanırım tüm zamanların en garantili yatırımı. Benim merak ettiğim şu. Her ay iki bin TL biriktirip altının düşüş yaptığı Ocak Şubat ayında altın alayım temmuz Ağustos gibi bozduruyum. Ara dönemlerde mevduatta tutayım. Çok mı hatalı olur?
S
4 yıl
İlkokul öğretmenlerine bir soru
İlköğretim ikinci sınıf öğrencisi için ek kitap aldırdılar. Devlet kitapları yetersiz olduğunu düşündüğümden problem etmedim. Bu yardımcı kaynağı tamamen biz evde yapıyoruz ve çok ödev çıkıyor. Zaten bu kitapları evde rutin yaptırsam okula gerek kalmayacak. Açık öğretim gibi kendimiz öğretiyoruz. Okulda ne ders yapılıyor bilmiyorum. Sadece kontrol ediliyor sanırım. Soracağım soru bu işin mantığını bana anlatabilir misiniz? Olumsuz düşünmek istemiyorum. Ders derste öğrenilir ancak sanırım ders öğretmeni bu işin büyük çoğunluğunu velilere yıkmış durumda.
S
7 yıl
Level 0-1-2 ingilizce hikaye Türkçesi ile birlikte var mi?
Benzer bir konu daha önce vardı sanırım cevap gelmemişti.
İngilizce hikayenin bir sayfasının yarısı ingilizce yarısı Turkce tercümesi veya bir sayfa ingilizce bir sayfa tercüme . Bir bir şey var mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.