E

Çavuş
24 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
6 yıl
Bose AM5 için amfi tavsiyesi
Pek çok konuyu okudum arkadaşlar ama genel olarak marantz pm6004 ile pm6005 arasında kaldım. Onkyo a-9050 'da pm6005 gibi dahili dac'a sahip olması ile listemde ama ikinci elini bulamadım. Nakit alacağım için ikinci elin sıfıra nazaran fiyatının uygun oluşundan dolayı tercih edeceğim. Şuan bose'u sony str-db930 model bir sinema amfisi ile kullanıyorum. Aslında bu amfi ile güzelde ses alıyorum ama acaba stereo amfi ile bambaşka bir dünyaya giriş yapar mıyım diye evlenmeden önce son bir harcama yapmak istiyorum yoksa ileride alamayabilirim Neden Bose AM5 dersenizde her ne kadar kule yada raf tipi bir hoparlör daha verimli olacaksa da bose'un küçük boyutları ve odyofil olmayan bendeniz için yeterli geliyor. Şuan için 18-20 metrekarelik bir kare salonda müzik ve film izliyorum. Müzik olarak jazz ve klasik seviyorum nadirde olsa pop dinliyorum. Sistem test cdlerini dinlemek de ayrı zevk veriyor kimi şarkılarda çok güzel detaylar duyuyorum ki stereo amfi ile bu detayları arttırabilir miyim diye de düşünüyorum. Bütçe olarak 1000 lira diyebiliriz hatta mevcut amfimi takaslayabileceğim güvenilir bir yer varsa bütçede daha fazla delik açmadan hevesimi karşılayabilirsem ne ala :) Umarım okuyanı sıkmamışımdır ve birkaç cevap alabilirim. Teşekkür ederim.
E
12 yıl
Modem > Router > Router ama son router çalışmıyor lütfen yardım
Arkadaşlar şimdi şöyle bir durum var kablo tvnin internetini aldım. Tek portlu kablolu modem verdiler. Bunu linksys marka 2 tane kablosuz router ile 2 tane kata veriyorum. İlk router sorunsuz kablosuz ve kablolu interneti yayıyor. Bu kablolardan birini alıp diğer router'a koyuyorum ki bağlantı var internet yok. Ayarlara giriyorum birine 192.168.1.1 diğerine 192.168.1.2 ve birinin başlangıcı 100den 149a kadar diğeri 200den 249a kadar olup birbirleriyle çakışmaması için herşeyi yapıyorum lakin bir türlü olmadı tecrübelerinizi benle paylaşabilir misiniz teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.