T

Teğmen
19 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
7 ay
HDMİ Özellikli Ekran Kartım bozuldu.
Merhabalar. Çok eski bir laptop kullanıyorum. HD 5650 bir ekran kartım vardı. Bu ekran kartım bozulduktan sonra hdmi özelliğini kullanamaz hale geldim. yonga setimde intel i5 pegatron h36st olarak geçiyor. Sanırım yonga setimde hdmi özelliği yok ve bu özelliği ekran kartı sayesinde kullanıyordum. Laptopu pc'ye bağlamanın başka bir yolu var mıdır?
T
10 ay
Vdsl Modem Tercihi
Arkadaşlar yeni ttnet üyesi olarak adsl modemimin artık işlevsiz olduğu ve vdsl modeme ihtiyaç duyduğumu öğrendim. En fazla 400 tl gibi bir bütçem var. Bu fiyata ASUS DSL-N16 300Mbps ve TENDA V1200 300MBPS isimli ürünler göz önüne çıkıyor. Bu ürünler 100 m2 bir ev içerisinde problem çekim gücü ile ilgili sorun yaratır mı ya da uygun olur mu bir bilgim yok. Ya da başka bir önerisi olan olursa memnun olurum.
T
4 yıl
Windows 7 Video Player Programları Çalışmıyor.
Arkadaşlar windows 7 kullanıyorum, sistem güncellemelerimin hepsi tamam. Bilgisayardaki tüm programlar sorunsuz çalışıyor fakat media playerlerin hiçbir çalışmıyor hepsi çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
T
4 yıl
Biçim Düzenleyicisi ile Metin Düzenini Başka Dosyaya Aktarma
Merhaba arkadaşlar. Benim şöyle bir sorunum var. Elimdeki bir metinin tüm şekilsel özelliklerini başka bir metine uygulamak istiyorum. Sanırsam biçim düzenleyicisi ile mümkünmüş. Biraz kurcaladım fakat çözemedim. Bu konuda acil olarak yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
T
6 yıl
Canon Powershot Resimleri İsimlendirme
Canon powershot SX610 HS makinesini yeni aldım. Kullanım klavuzu ile haşır neşirim fakat çektiğim her resmi kendim adlandırmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim ?
T
6 yıl
''The'' ve ''To'' ile İlgili Kafa Karışıklığı ?
Merhaba arkadaşlar. The kelimesi daha önceden bilinen bir nesne isim cisim her ne ise ondan önce kullanılıyor. Birde bazen fiiller ve isimler arasında görmekteyim. Aynı şekilde To kelimeside aynı ve farklı şekillerde kullanılıyor, bazen ye , ya anlamı verirken bazen fiil ve isim arasında kullanılabiliyor. Bunun kurallarını ve kullanım yerlerini sade bir biçimde açıklayabilirseniz çok sevinirim, çünkü kafamı çok karıştıran bir konu.
T
6 yıl
YDS İçin Kurs Kurları hakkında Çıkmaza Girdim ?
Merhabalar. Bugün kadıköyde bir kurs ile görüştüm. Am is are konusundan sonra grammerim yok gibi birşey. Elementary ve pre intermediate kurlarını alıyorum. Her biri 1.5 ay sürüyor. Daha sonra foundation diye gramer kaynaklı bir kur alacağım üstüne yds kursuna gideceğim. 3600 TL maliyeti var. Sizce mantıklı duruyor mu? İşime yarar mı ?

Daha önceden ekstra olarak hiç ingilizce eğitimi almadım.Bu nedenle ilk defa bu amaca yönelik yoğunluk vereceğim. Sizce bu alacaklarım benim yds sınavı için yeterlilik kazanmamı sağlar mı ?
T
6 yıl
YDS mi? Temel kurlardan mı başlamalı?
Merhaba arkadaşlar hiç ingilizce bilmeyen birisi direkt olarak yds kursuna başlayabilir mi yoksa 0 dan temel kurlara mı başlamak gerekli?
T
6 yıl
D-Smart Megapaket Aylık 64 TL ?
Merhaba arkadaşlar size bu fiyat uygun mudur ? Yoksa digiturk bağlatmak daha mantıklı mı olacaktır ?
T
6 yıl
Yüksek Lisans Mezunu Polis Olmak
Bu sene yüksek lisans bitiyor ancak doktora yapamayacağımı biliyorum. Bu nedenle polis olmak istiyorum. Peki yüksek lisans mezunu polisler hangi rütbede olur ve nereye kadar yükselebilirler. Maaşları ne durumdadır ?

internette birkaç gündür bakınıyorum ancak bilgi kalabalığı daha doğrusu bilgi kirliliği sebebi ile bir sonuç elde edemedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.