F

Teğmen
14 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
7 yıl
Psi-Ops The Mindgate Conspiracy nin devam oyunu PS4'e yapılsın diyenler!
Zamanında Ps2 de çok beğenerek oynadığım, bence inovatif bir oynanışı olan müthiş bir oyundu Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy. Ps3 e çıkar diye çok bekledim ama nafile. Oyunun kalitesi ile ilgili bir sorun yoktu ama sanırım iyi satış rakamları elde edemedi. Buradan yetkililere duyuruyorum; eğer ps4 e devam oyunu yapılırsa ben kesinlikle alacağım. Katılan varsa ve ciddi bir rakama ulaşılırsa gücümüzü birleştirip Midway'e bir talep bile gönderebiliriz, en azından haberleri olsun.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
F
10 yıl
Istanbul'da Premier League maclarini HD ve orijinal dilinde gosteren bir cafe bilen var mi?
Birkac yeri telefonla aradim, onlarda uydudan arap kanallarindan sesi kisarak SD gosteriyorlarmis. Sole keyifle Premier Lig maclarini izleyebilecegimiz, orijinal spikeriyle ve HD olarak maclari gosteren bir cafe var mi bildiginiz arkadaslar?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.