D

Binbaşı
29 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
359322 Gün Cezalı
357215 gün 17 s. 11 dk.
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
IOS 9.3 Beta 1 Çıkmıştır...
IOS 9.3 Beta 1 yayınlandı...

Otadan yüklemek için safariden link e tıklayınız...


Link:

http://i.trackr.fr/sites/itrackr/files/tutos/01-11-16/iOS_beta_Configuration_Profile.mobileconfig
D
6 yıl
iCloud Drive Video Yükledim Ama !!!!
Herkese selamlar arakdaşlar.

iCloud Drive videolar yükledim ama telefonumdan dosyalara girip oynatmak istediğimde hiç bir işlem yapamıyorum. Dosyaları görüyorum ve düzgün şekilde yüklenmiş, online şekilde oynatmak istiyorum ama oynamıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim ???
D
6 yıl
Facetime Aktif olmuyor !!! AVEA Hat Sorunu !!!
başlıktanda goruldugu gıbı arkadaslar

avea hat kullanıyorum yurt dısına ve ulsular arası dolasıma acık ama facetıme etkınlesmıyor, etkınlestırme beklenıyor dıyor ve hattan bakıyede alıyor ama aktıf etmıyor ve kafayı yıcem bu sorun nedır ???
D
6 yıl
6S Alacak arkadaşlara uyarı !!! Dikkate alın...
admin olcak hıyar ağa. suresız adam mı banlanır
D
7 yıl
Periscope Rezaleti !!!
Herkese selamlar arkadaşlar, son derece modern ve avrupa görmüş,avrupahi görüşlere sahip bir insanımdır. Ancak namus kurallarım her zaman katıdır ve ahlaki değerlere fazla önem veririm.

Nedir bu Periscope ! 4 gün evvel bir yerden duydum ve telefonuma yükledim, uygulama tamamiyle ahlak dışı bir uygulamadır ! Dün gece ye kadar uygulamayı denetledim ve insanları denetledim. Türk gençliğinin durumunun bukadar vahim olduğunu hiç düşünmemiştim. Bu kadar dejenere olmuş bir gençlik olmamalı ! Lise ve Üniversite talebesi , ki talebe demeye dilim varmıyor resmen insan artıkları ile dolu.

Üniversiteli kızlar sabahlara kadar içki,disko,bar ve erkeklerle aynı evlerde sabahlıyor ve faişe gibi kikirdiyorlar. Bunlarıda utanmadan ar damarı çatlamış şekilde canlı olarak yayınlıyorlar hatta ve hatta banzai içerken bile bunu canlı yayınlayanlar var. Kız çocuk aileleri bir yalnış içinde, kesin olarak bu programda gorduklerımden sonra kız cocuklarının sehır dısında unıversıte okutulmasını yalnıs buluyorum artık. Resmen bu kız cocuklarını sehır dısına yollayan aıleler , cocukları tarafında gavat konumuna sokuluyor.

Bu uygulamanın acilen yasaklanmasını kapatılmasını ve kapatılması ıcın mahkemeye dava acacagım. Bu genclıkten hıc bır sey olmaz...
D
7 yıl
iPhone 6 Hafıza Sorunu ! iTunes ve Telefon Farklı neden ?
Selamlar arakdaşlar telefonumu pc ye takıyorum ve iTunes i açıyorum

iTunes'te Boş yer 6.07 GB
Telefonun içinden baktığımda 5.4GB boş yer görünüyor

Neden böyle anlamadım.

Tongbu ile çöpleride temizledim ama aynı sorun var halen

Bunu bana açıklayacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
D
7 yıl
5S Cihaz bugün savcılıktan teslim edildi :)
Herkese selamlar arkadaslar;

Eylül ayı son haftası 5S Gold cihazımı satmıştım sahte para cıktı ve hemen karakola bildirip sahte paraları teslim ettim. Bu gün adliyeden çağırdılar ve telefonu bulmuşlar teslim ettiler. Telefon okadar temiz kullanılmışki, sattığım ile aynı durumda.

Teşekkür ediyorum Savcılarımıza ve polisimize.
D
7 yıl
Modemi Elektrik Kesintisinde Açık Tutmak ???
Herkese selamlar arakdaslar.

Ben bir şey öğrenmek istiyorum . Yasadığım yerde zaman zaman elektrık kesıntılerı oluyor ve modemde elektrık kesılınce kapanıyor. Modemin kapanmasını ıstemıyorum, laptop ve telefon elektrık kesıntısınden etkılenmıyor ve kesıntı oldugunda ınternetsız kalıyorum.

Modemi pil aracılığı ile çalıştırma sansım varmı ?

yanı elektrık kesılsede modem kapanmasın ıstıyorum.

nasıl bir sistem kullanmam lazım adaptorden cıkan akımı nasıl elde edebılırım pil ile ? Ve bu pili adaptor cıkısında bır yere baglasam kesıntıden etkılenmeden baglantı devam edermı ???
D
7 yıl
TTNET Fatura Sorunu !!!
Herkese selamlar ; TTNET kullanıyorum aylık faturamdan bahsetmek ıstıyorum.

24MBPS 75 BG AKN olan tarıfe kullanıyorum 78TL aylık ücret veriyorum buna artık olarak TV BU kullanıyorum full paket 25 lira da ona verıyorum.

Toplam : 104 TL Fatura geliyor. Bunun düşürmemin yolu yokmudur ?
D
7 yıl
13 Şubat Zorlu(iPhone) Randevu Aldım ???
Herkese selamar saygılar hayırlı haftasonları arkadaşlar.

13 Şubat Cuma gününe iPhone 6 ım için randevu aldım. Cihazımın Ahize sesi düşük gelmiyor gibi ve ön kamerada aylanma sorunum var, içinden kameranın üzerine doğru bir parça kaymış. Cihazda en ufak çizik darbe iz hiç bir şey yok. Cihaz değişimi olurmu ?

Cihaz Ekim ayında türkiyeden alındı yurt içi cihaz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.