B

Yüzbaşı
21 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
147 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
Amazon Kindle Fire HD Android Çevirme Yardım!...
Merhaba geçen gün Amazon Kindle Fire HD aldım. Yalnız kendi işletim sistemi ile kullanmak çok eziyet olduğu için Android'e çevirmek istiyorum. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Elimdeki model bu; 2013 model olan
http://img495.yukle.tc/image.php?id=8665Fire_HD.jpg

Android sürümleri de burada ama hangisini seçeceğim konusunda bilgim yok.
http://forum.xda-developers.com/kindle-fire-hd/7-development

Sanırım bunu yüklemek gerekiyor ama, açıklamada kamerada düzeltme yapılmış yazıyor. Lakin benim cihazda kamera yok bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
B
7 yıl
Şarjı uzun giden çizgi roman okuyabileceğim tablet önerisi lütfen
Arkadaşlar kuzenim Haziranda yurtdışına gidecek Meksika'ya, kendisinden tablet getirmesini isteyeceğim. Aradığım özellikler şu şekilde olmalı, Çizgi roman, kitap okuyabileceğim, film ve internette takılabileceğim şarjı maksimum bir cihaz arıyorum. Maksimum limitim 125-150 USD :D yardımlarınızı bekliyorum.
B
8 yıl
Haziran finallerinden sonra askere başvursam ağustos'a yetişebilir miyim?
Arkadaşlar bu haziranda inşallat işletmeyi bitiriyorum.
İnternette araştırdım ama pek anlayamadığımdan sormak istiyorum. Ağustosda kısa dönem askere gitmek istiyorum ama bunun Aralığa sarkma olasılığı var. Bu yüzden sınav açıklanmadan bütün evrakları hazır edip sınav sonrası bürodan geçici diplama ya da mezun olduğuma dair belge ile başvursam Ağustosda gitme imkanım var mı?

Bir de başvuruyu diyelim ki Haziranın 10'u gibi yaptım, ne zaman belli olur sonuçlar bilgi ve fikir verebilcek olan var mı? :/
B
8 yıl
Windows 8'e format atarken hangi diski sileceğim seçeneği var mı?
Arkadaşlar bilgisayarıma format atmak istiyorum "Yerel Disk C" olan kısmı "yani işletim sistemi ve programların olduğu" komple silip diğer disklere dokunmadan seçebiliyor muyuz?

Windows 7 ve XP'de C diskini tamamen silip diğerlerine dokunmadan format atıyorduk. Windows 8'de nasıl oluyor bu olay anlatabilir misiniz?

Her şeyi kaldırın ve windows'u yeniden yükleyin seçeneğinde böyle bir şey mevcut mu?
B
8 yıl
Metro Last Light FPS Sorunu (Çözüldü)
Arkadaşlar imzamdaki sisteme sahibim oyunun ilk iki bölümünde hiç sıkıntı yoktu en yüksek ayarlarda 45-60 arası oynuyordum. Hatta şuan bazı ayarları kıstığımda 100'ü buluyor, ama sonra bir çatışma ya da ilerlemede FPS 8-10 arası bir şekle düşüyor. En son apdate ve driver güncellemesi de mevcut. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?
B
8 yıl
100-150 TL arası SSD önerisi lütfen?
Arkadaşlar imzamdaki sisteme sahibim ama Windows puanı 5,9 sabit disk yüzünden, bilgisayarı ve uygulamaları hızlandırmak için işletim sistemini yükliyebilceğim ve bir kaç program oyun yükliyebilceğim SSD arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Limit sınırlı.
B
8 yıl
J. R. R. Tolkien serisi neden bu kadar pahalı?
Arkadaşlar serinin filmerini izledim. Özellikle hobbit filminden sonra kitaplarını da okuyayim dedim ama çok yüksek geliyor benim için fiyatlar...İnternetten ya da istanbul içi bir yerden uyguna alabileceğim bir yer var mıdır?
B
8 yıl
Film izlerken ekran kendi kendine küçülüyor çıldırıcam?
Arkadaşlar İmzamdaki sistemi alalı 2-3 ay oldu. Film izlerken Full hd olsun her türlü filmde, ekran yanlarken kendi kendine 2-3-4 cm küçülüyor 1-3 saniye içinde tekrar eski haline geliyor. Film sırasında ara ara oluyor. Nedeni ne olabilir.


Bunun gibi ekranda küçülüyor.
< Resime gitmek için tıklayın >


Normalde bunun gibi olmalı=
< Resime gitmek için tıklayın >
B
8 yıl
Film izlerken ekran yanlarıdan küçülüyor!... (1-2 cm)
Yeni bilgisayar aldım ama bir sorunum var bazen film izlerken ekran yanlardan 1-2 cm kırpılıyor. Bazen üstten ve alttan da oluyor.

Hertürlü programda aynı sorun var...bilgisayarın özellikleri imzamda yazıyor. BS player kullanıyorum genellikle.

Anime izlerkende daha farklı bir sorunum var altyazılar çok altta göremiyorum. Daha önceki bigisayarımda aynı programlar yüklüyken böyle olmuyordu.
< Resime gitmek için tıklayın >
B
8 yıl
Fansub animelerde altyazılar neden altta gösteriyor?
Arkadaşlar sorun şu şekilde?
Hertürlü programda aynı sorun!....

Normal film izlerken sorun olmuyor. Çözüm ne olabilir?

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.