K

Yüzbaşı
21 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
101 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
geçen yıl
Yolda ve arazide kullanmak için bisiklet tavsiyesi
Bazen sahil kenarında sürmek için, bazen de doğada toprak yolda sürüş yapmak için bir bisiklet arıyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla gravel ya da trekking türü bisikletler buna uygun. Belki daha farklı türdür. Bu tarz hibrit bisiklet önerisinde bulunabilir misiniz? Bütçe olarak 5 bine kadar çıkabilirim. Decathlon'un var 1950 liralık bir modeli, iyi midir bilmiyorum. Bir de carraro gravel g2'yi çok beğendim. Pahalı bir model. Beni mutlu edecekse bu miktara çıkabilirim ama alacağım ekipmanlardan ve aksesuarlardan kısmam gerekir o zaman. Yıllardan beri bisiklet kullanmadım. Güzel tavsiyelerinizi bekliyorum.
K
2 yıl
Firefox açık olan sekmeler yok
Tarayıcıda normalde birkaç sekmem açıktı. Bugün bilgisayarı açıp firefoxu açtığımda hiçbir sekme görünmüyor. Geçmişte kapatılan sekmeler içinde de görünmüyorlar. Bu sekmeleri geri getirebilir miyim?
K
4 yıl
İzmitliler gelin
Y. Akarca'da yaklaşık 1,5 saattir elektrikler kesik. Diğer yerlerde durum nasıl?
K
4 yıl
Kayıp ve kaçak mazot bedeli
Yakında çıkar mı acaba böyle bir vergi kalemi?
K
5 yıl
Deodorant tavsiyesine ihtiyacım var
axe'ın anarchy for him olanını kullanıyordum. şuan hiçbir yerde bulamıyorum. web sitesine bakınca listede görünmüyor. sanırım kaldırdılar.

buna benzer bir kokusu olan erkek deodorantı önerir misiniz gencolar?
K
5 yıl
Bankada para bozdurulur mu?
Bankaya gitsem para bozarlar mı? Mesela 100 lira versem, 100 tane 1 lira verirler mi?
K
5 yıl
Forum ford tarafından hacklenmiş
Siteye index atmışlar. Her iki tıklamada bir karşımıza çıkıyor.
K
5 yıl
Almak istediğiniz araba ve kullandığınız araba nedir?
Türkiye'de isteyen istediği arabayı alıp kullanamıyor. Hepimizin sevdiği marka ve modeller vardır. Siz hangi arabayı almak kullanmak isterdiniz? Ve şuan kullandığınız araba nedir?Ben Dodge Charger kullanmak isterdim. Şuan Fiat Linea kullanıyorum.
K
5 yıl
Mercedes S65 AMG Coupe TR-ABD fiyat karşılaştırması
Amerika'da 2017 Model Mercedes S65 AMG Coupe için tavsiye edilen satış fiyatı 236,250 $

Türkiye'de 2016 Model Mercedes S65 AMG Coupe için tavsiye edilen satış fiyatı 2.107.000 TLHesaplama yapması kolay olsun diye Amerikan fiyatı için 250.000 dolar desek. Yine hesaplama yapması kolay olsun diye dolar kuru olarak 4 lira desek.

250.000 x 4= 1 milyon lira yapar.

Vergilerden dolayı bu arabaya 2 katından daha fazla para veriyoruz.
K
5 yıl
Meslek Lisesinden üni.ye dikey geçiş
Arkadaşlar ablam, kız meslek lisesi, çocuk gelişimi ve eğitimi, 2004 mezunu. Sınavsız dikey geçiş hakkı varmış. Şu bölümlere geçebiliyor.


Çocuk Gelişimi
Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri
Sosyal Hizmetler


Ablam eski bir mezun bu haktan faydalanabilir mi? Geçiş yapması için neler yapması gerekir? Ygs başvurmasına gerek var mı? Tercih dönemleri ne zaman olur?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.