P

Yüzbaşı
12 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
15 yıl
flash playerde açılan e-kitapları indirmenin yolu var mı?
arkadaşlar, bazı e-kitaplar sadece internet explorer üzerinden flash player içine gömülü olarak izlenebiliyor. bu kitapları bilgisayarımıza ekran görüntüsü yakalıyarak aktarmanın haricinde aktarmanın bir yolu var mıdır?
P
16 yıl
hl2/önceden steam ile indirdiğim dosyaları diğer bilgisayara taşımak istiyorum
benim bir download için birde oyun oynamak için kullandığım iki bilgisayarım var.
steam'i makine sürekli açık kaldığı için download bilgisayarıma kurdum ve oyunları yükledim.
ama makine yetersiz olduğu için steamdeki oyunlar çalışmıyor.
şimdi bu dosyaları nasıl diğer bigisayarıma aktarabilirim.

steam'i vaktiyle ekran kartlarından çıkan hl2 şifresi ile kullanıyorum.
P
16 yıl
hdd min sürücü harfini nasıl değiştiririm?
xp pro sp2 yüklü işletim sistemimin yüklü olduğu "D:" hardiskimi "C:" olarak yeniden harflendirmem gerekiyor. ama malum işletim sistemi çalışırken yüklü olduğu hardiskin sürücü harfini değiştiremiyorum. nasıl başarabilirim.

sorunun nedeni; ghost ile c: deki işletim sistemini d: ye birebir kopyaladım. d: deki yeni işletim sistemi içerisindeki kayıtlar c. diskine baktığı için çalışmıyor.
P
17 yıl
messenger hizmeti uyarısı diye birşey çıkıp duruyor
bilgisayarımda ortalama dakikada bir sefer "messenger hizmeti" başlıklı bir uyarı penceresi açılıyor. mesengerim kapalı olduğu halde bu pencere çıkmaya devam ediyor. böyle birşeyle karşılaşan varmı? nasıl kurtulabilirim?
P
17 yıl
amblem ve logo hazırlayabileceği yazılım tavsiyesine ihtiyacım var.
yaklaşık bir haftalık süre içerisinde çeşitli amblem ve logolar hazırlamam gerekiyor. photoshop gibi klasik çizim programları ile bu işin çok kolay olacağını sanmıyorum. amblem ve logo hazırlayabileceğim kullanışlı programları buraya yazabilirseniz sevinirim.
P
17 yıl
amblem ve logo hazırlamak için hangi yazılımı kullanmalıyım
yaklaşık bir haftalık süre içerisinde çeşitli amblem ve logolar hazırlamam gerekiyor. photoshop gibi klasik çizim programları ile bu işin çok kolay olacağını sanmıyorum. amblem ve logo hazırlayabileceğim kullanışlı programları buraya yazabilirseniz sevinirim.
P
17 yıl
digiturk piyasada satılan 4 lü lnb'ler ile çalışımı
turksat uydusuna bakan ve üzerinde 4 lü lnb yer alan çanağımı digiturkün uydusuna çevirerek digiturk recevieri ile yayınları izleye bilirmiyim. yoksa tekli lnb ile özel dağıltıcımı kullanmam gerekir.

yardımcı olabilirseniz sevininrim.
P
17 yıl
bazı eski programları artık xp'de çalıştıramıyorum...?
mtu (moonstar) ve bazı windows 98 zamanından kalma eski programları artık xp'de çalıştıramıyorum. karşılaştığım hata mesajıda aşağıdaki gibi oluyor. daha önceden xp'altında sorunsuz kullanmakta olduğum bu eski yazılımları nasıl tekrar çalıştırabilirim.< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
P
17 yıl
Colin Mcrae 2005 / masa üstüne atıyor
masa üstümde yeralan kısayolu tıkladığımda ilk başta oyuna girecek gibi olup ekran kararıyor ama hemen sonra masa üstüne atıyor.

aynı dertten muzdarip olan veya çaresini bilen varmı.

elimdeki oyun 5 cd.
P
17 yıl
american chopper / sorun ve yorum
options menüsünde video ve controls şeçenekleri aktif olmadığı için
joystik ve çözünürlük ayarı yapamıyorum. bu konu için çözüm bilen varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.