D

Teğmen
10 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
9 yıl
sizce hangi makina
D
9 yıl
Bu siteden alış veriş yapan oldu mu
Arkadaşlar bu siteden alışveriş yapan oldu mu?
http://digitalmarketi.com/index.php?route=common/home
D
11 yıl
R 580 TUŞ
Arkadaşlar r580 nin tuşlarından birisi yeriden çıktı.incelediğimde tuşun klavyeye takıldığı nokta şeklindeki bağlantı noktasının kırıldığını tesbit ettim.Klavyeyi değiştirmeden sadece tek tuşu değiştirmem mümkünmüdür.acaba parçayı nereden bulurum.
D
11 yıl
KÖPEK BALIĞINA BODY KIT
http://img137.imageshack.us/gal.php?g=sn851264.jpg
DENİZLİ-ÖZPAM MİTSUBİŞHİ SERVİS elamanlarına ve Hasan Ali ustaya teşekkürler.
D
12 yıl
ÇAMURLU KIŞ GÜNLERİNDE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM
Arkadaşlar çamurlu şu kış günlerinde bagajımızı temiz tutmak amacıyla gerçekten çok işe yarıyor.tavsiye ederim yazın almıştım ama şu günlerde çok dogru yaptığımı gördüm. işletme sahibi Yücel beye tekrar çok teşekkür ederim.
FOTOLAR İÇİN:
http://www.mitsubishiclubtr.com/viewtopic.php?f=18&t=96&sid=c4af2fa240366f2cd0922c7a3a4b7aea

FİRMA:
http://www.ypsplast.com.tr/mitsubishi-lancer-15-sedan-kopek-baligi.html~incele
D
12 yıl
ÖN CAM KIRILDI
Arkadaşlar taş çarpması sonucu aracımın ön camı çatladı.kaskodan(AK SİGORTA) değiştirecekler. ancak kafama takılan kaskonun anlaşmalı olduğu bir camcıdan cam takılacak ancak bu cam herhalde orjinal olmasa gerek.konuyla ilgili görüşlerinizi almak istedim. sakıncaları neler olabilir.orjinal cam taktırtma imkanı yada yolu varmıdır.orjinal cam talep etme imkanımız var mı.
D
12 yıl
KASKO NE KADAR TUTAR
2009 MODEL MİTSUBİŞHİ LANCER İNVİTE aracımın kaskosu acaba ne kadar tutar.(full kasko)geçen yıl kaskoluydu ve hiç kazası yok.bu sene arkadaşlardan yaptıranlar acaba hanği firmaya kaça yaptırdılar.Paylaşımınız için şimdiden teşekkürler.
D
12 yıl
ACİL YARDIM (PARTNER)
Arkadaşlar ailede 2006 partner var.Ancak sürücü tarafındaki paspasın altındaki döşeme sürekli ıslanıyor.paspasın altına kilim serdik.Adeta sıksanız su damlayacak.Sanayide kaç tane ustaya baktırdık bulamadılar.Her tarafını söktüler yinede sonuç yok.Terleme yapıyor diyorlar.Sağ taraf niye terlemiyor.Cam suyunda ve radyotör suyunda eksilme yok.Çıldıracağım.Böyle bir durumla karşılaşan oldumu hiç.
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
D
12 yıl
LANCER ÇARPIŞMA TESTİ VİDEOSU
Arkadaşlar LANCER çarpışma testi videosu.Yorumlar..........
http://www.zaplat.com/video/arac_videolari/121347/Mitsubishi_Lancer__Test___Euro_NCAP
D
12 yıl
LANCER ÇARPIŞMA TESTİ VİDEOSU
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.