3

Binbaşı
09 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3
2 yıl
Türknet kurulum için 5 gün sonraya randevu veriyor!
17 Mart tarihinde evraklarımı göndermiştim. Dün öğlen kullanıcı adım ve şifrem mesaj olarak iletildi. Fakat kurulum için 5 gün sonraya randevu veriliyor! Daha erken olması mümkün değil mi diye sorduğumda ise maalesef deniyor. Müşteri hizmetleri bu işlemin 2 gün içinde yapılacağını söylemişti. Türknet macerası başlamadan bitmemesi için bir yardımınız olabilir mi ? @turknetdestek ?
3
3 yıl
Kulaklıkla müzik dinlerken düşük ses problemi
redmi note 8 kullanıyorum.

bir konu hariç telefondan çok memnunum. fakat bozulan samsung telefonuma göre kulaklığa verdiği ses şiddeti neredeyse yarı yarıya daha az. farklı kulaklıklar ile denedim sonuç aynı. bluetooth ile arabaya bağladığımda dahi eskiden 10 seviye ses açtığımda şiddeti yetiyorken şuan 20 seviye açmam gerekiyorki ses duyulur olsun. kablolu-kablosuz durum değişmiyor.

bu konuda bir sürü forum okudum, yabancı kaynakları araştırdım bölge ayarlarından bölge değiştirince düzeleceği söylenmiş bir sonuç alamadım..

bu konuda sorun yaşayıp çözüme ulaşmış kimse var mı acaba ?
3
6 yıl
LG G2 Flashtool sonrası lg logosunda kaldı
telefon usb bağlantısı görmüyo. Recovery moda alınmıyor, download moda girmiyor. sürekli lg logosunda reset atıyor. bu cihazı hayata döndürmek mümkün mü ?
3
6 yıl
ttnet zyxel vmg3312 bağlantı problemi
modemi wifi ile kullanırken bazı durumlarda(torrent stream) bağlantı problemi yaşanıyor. bu anlarda ne modemin arayüzüne bağlanabiliyorum ne de bir web sitesine. Modemi yeniden başlattığımda bu sorun bir süreliğine düzeliyor sonra tekrar ediyor. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerden bir sonuç alamadım. benzer bir problem yaşayıp sonuca ulaşmış kimse var mı acaba ?

- güncel son firmware yüklü.
- wps kapalı
- ağ modu olarak b-g-n sadece bg hepsi denendi problem devam ediyor.
3
9 yıl
Netbook ekranı hakkında
Merhabalar

Netbook ekranı düştükten sonra ekran böyle gözükmeye başladı. Acaba LCD mi değişmesi gerek yoksa Soket falan mı çıkmıştır ?

< Resime gitmek için tıklayın >
3
9 yıl
Linux Mint Debian Depolar hakkında
Merhabalar,
Mint Wiki den faydalanarak debian Wheezy adreslerini ekleyerek güncellemeler almıştım. Debian wheezy stabil olduktan sonra depo adreslerinde herhangi bir düzenleme yapmama gerek var mı ?

Wiki
3
9 yıl
Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak
Merhabalar

Benim tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak, Arch tabanlı linux hep övüldüğü için merak edip test etmek istedim kurulum konusunda en zahmetsiz olan Manjaro yu seçtim yükledim güzel gözüküyor.. Lmde (Cinnamon) ye kıyasla işlemci sıcaklığı yaklaşık 10 derece daha düşük çalışıyor. Bu masaüstü nün xfce olmasından dolayı mı acaba ?

Manjaro Xfce - işlemci sıcaklığı ortalama 44c
Lmde Cinnamon ise ortalama 54c

Bu konunun işlemci fanının temiz olması gibi faktörleri değil de masaüstü araçlarının etkisi ile değerlendirerek cevap verirseniz memnun olurum.
3
9 yıl
iPhone 3GS Hakkında Acil yardım
Arkadaşlar merhaba,

Kullandığım iPhone 3GS i Avea ile kullanıyordum. Hattımı Vodafone a taşıdım hat bugün aktif oldu. Sürekli bağlantı kopmaları var.
Avea kullanırken böyle bir sorun yoktu. iOs 5.1.1 yüklü idi her ihtimale karşı yazılım güncelledim. iOs 6.1.3 de hat bir türlü gelmedi. Sanırım telefon sim kilitli.

Cihaz kodu şöyle : MC131TU

Eğer sim kilitli ise nasıl sim kilidi açarım ?
ve bu cihaza ios 6 yüklemem münkün mü ? şuan cihazda ios 6 yüklü şebeke bulamıyor ve aktivasyon ekranını geçemiyor.
3
9 yıl
TTnet e taşıdım ama..
Biri adsl kullanıyordum. Ttnet e numara taşımak istermisiniz diye arandım. 1yıl ayda 44 lira olan kampanyaya geçerim dedim.

TTnet eve form yolladı imzaladım. ayın 28 inde işlemlerim tamamlandı. Ayın 31 i oldu hala bir taşıma durumu yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda formunuz bekleme durumunda diyor. Çift fatura ödemek istemiyorum dediğimde ise bugün saat 17.00 a kadar beklemeniz gerek diyorlar. Saat akşam 5 e kadar hiç bir şey yapılmayacağını biliyorum. Acaba ne yapmam gerek çift fatura ödememk için bir öneriniz var mı arkadaşlar ?
TTnet i arayıp talebimi geri çekmek istiyorum dediğimde geri çekemezsiniz dediler..
3
9 yıl
LMDE compiz kurulumu
LMDE Mate masaüstünde Cinnamondaki gibi etkin köşe kullanmak mümkün mü ?
mümkünse nasıl
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.