N

Binbaşı
13 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
4 yıl
USB formatta boot sorunu (videolu)
Merhaba, dizüstü bilgisayarımda Windows 10 yüklüydü kasmalardan sıkılıp Windows 7 ye dönmek istedim Windows kurulumu sırasında elektrikler gitti ve sonuç videoda da gördüğünüz gibi. Videodan anlayacağınız üzere bilgisayarım eski ama ben her zaman aynı ayarlar ile ve aynı usb bellek ile format atabiliyordum. Şuan win 7 usb tool ile win 7 iso su işlenmiş usb belleğin var fakat onu takarak bilgisayarı başlattığımda kurulum ekranı değil sol üstteki yanıp sönen imleç geliyor. 1 saate yakın beklettim tık yok. Bios boot sırası ayarlı ama yok olmuyor. Bu arada ssd aldım onu takınca da aynı şeyler oluyor onun içi tamamen boş hiç win kurulmamış halde. Var mı bir bilen yardımcı olabilecek biri?

https://youtu.be/TxjD0gid9lY

Bu arada bilgisayar samsung r580
N
4 yıl
Aliexpress Orijinal Kulak İçi Paylaşımları
Arkadaşlar bu linklerde ki ürünler sizce orjinal midir? Siz de diğer siteler de (banggood, gearbest) bulduğunuz ve orjinal olduğunu düşündüğünüz linkler var ise paylaşabilir misiniz? Ürünlerin forum satış fiyatları bu linktekilerden bayağı fazla gibi belki bu şekilde direk tedarikçiye ulaşabiliriz. Her marka paylaşımı yapmaktan lütfen çekinmeyin.

Konuyu sürekli güncel tutacağım.
Audio Technica CKS 990 - CKS 990IS

CKS 990 - CKS 990IS

Audio Technica CKS 77X

CKS 77X

Audio Technica CKS 990 - CKS 990IS

CKS 990 - CKS 990IS

Audio Technica CKS 55X

CKS 55X

Audio Technica KR9 - KR10

KR9 - KR10

Audio Technica CKR 100IS - CKR 100 - CKR 10 BOX AND WITHOUT BOX - CKS1100 BOX AND WITHOUT BOX - CKS 1100IS

Bu linkteki ürünlerin satışı kapandı henüz 1 hafta oldu. Satıcı ile konuştum ürünlerin orjinal olduğunu söyledi. Satışı kapattık ama ürünler elimizde isterseniz ilan açabiliriz dedi.

CKR 100IS - CKR 100 - CKR 10 BOX AND WITHOUT BOX - CKS1100 BOX AND WITHOUT BOX - CKS 1100IS
N
4 yıl
Aliexpress orjinal kulak içi Audio Technica yardımı
[size=3]Arkadaşlar bu linklerde ki ürünler sizce orjinal midir? Siz de diğer sitelerde (banggood, gearbest) bulduğunuz ve orjinal olduğunu düşündüğünüz linkler var ise paylaşabilir misiniz? Ürünlerin forum satış fiyatları bu linktekilerden bayağı fazla gibi belki bu şekilde direk tedarikçiye ulaşabiliriz. Her marka paylaşımı yapmaktan lütfen çekinmeyin.

Konuyu sürekli güncel tutacağım.
CKS 990 - CKS 990IS

CKS 990 - CKS 990IS

CKS 77X

CKS 77X

CKS 990 - CKS 990IS

CKS 990 - CKS 990IS

CKS 55X

CKS 55X

KR9 - KR10

KR9 - KR10

CKR 100IS - CKR 100 - CKR 10 BOX AND WITHOUT BOX - CKS1100 BOX AND WITHOUT BOX - CKS 1100IS

Bu linkteki ürünlerin satışı kapandı henüz 1 hafta oldu. Satıcı ile konuştum ürünlerin orjinal olduğunu söyledi. Satışı kapattık ama ürünler elimizde isterseniz ilan açabiliriz dedi.

CKR 100IS - CKR 100 - CKR 10 BOX AND WITHOUT BOX - CKS1100 BOX AND WITHOUT BOX - CKS 1100IS
N
5 yıl
Xiaomi Mi Band 2 Ekran Farklılığı
Öncelikle merhaba,

Arkadaşlar gearbest.com'dan 2 adet mi band 2 aldım. Birinin ekran parlaklığı diğerinden hissedilir şekilde düşük. Sanki gece moduna alınmış telefonlar gibi. Aşağıya konuyla ilgili fotoğrafları atıyorum. Bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. (siteye ticket oluşturdum cevap bekliyorum).

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
Ölüm tehditleri sizi rahatsız etmiyor mu ?
Son zamanlarda çok normal bir şeymiş gibi insanlar birbirlerine sırf referandumda hayır oyu kullanacak diye ölüm tehditleri yağdırmaya başladı. Otobüste bağırarak o iğrenç ses tonuyla "GEBERECEKSİNİZ" diyen, hayır için bilgilendirme kağıdı dağıtanlara saldıranlar, twitter de çokça rastladığım "16 Nisan'dan sonra sizin de icabınıza bakacağız, sizin de kellenizi alacağız" tehditleri... Böyle böyle uzar gider.

Sırf hayır diyeceğim ve bu 18 maddenin bana hiç bir faydası olmadığını ifade ettiğimiz için "siz" oluyoruz. Adamlar hiç sormuyor tartışmaya girmeden önce sen kimsin, görüşün ne, nasıl düşünüyorsun? Yok hemen yapıştır damgayı "siz". Yani "siz" olmak ve ölüm tehdidi almak için hayır demeniz yeterli. Hiçbir iktidar kanadı da çıkıp bunları kınamaz.. Hayır kağıdı dağıtanlara saldıranları da kınamazlar ama evet propagandası yapanın aleyhine bir şey mi oldu ? Eyvaaahhh hemen dünyanın bir numaralı mağdurları, kınamalar, bilumum etiketler(terörist, fetöcü vs) ve kapanış.

Okuduğunuz için teşekkür ederim, son olarak;

Bak ak oğlan burayı iyi oku. Ben 18 maddeyi okudum ve hayır diyorum. Sen bana sırf bu referanduma hayır diyorum diye "terörist, fetöcü, vatan haini, şeytan" diyemezsin. Ben öz ve öz TÜRKÜM! Bize etiket yapıştırmayı kesin.
N
5 yıl
Bulabilecek var mı ?
https://soundcloud.com/user-607954918/radyo-001

18. saniyede başlayan şarkıyı arıyorum bulamadım bir türlü. Bulabilen varsa paylaşabilir mi rica etsem..
N
6 yıl
Sizce hangi parti suçlu ?
Arkadaşlar selamlar,

Bugün internette dolaşırken gördüğüm bir yazı dikkatimi çekti sizinle paylaşmak istedim. Yazının hedefinin aslında parti/partiler değil partici/particiler.

1 dakikanızı ayırıp şu kısa maddeleri okuduktan sonra ankete katılmanızı rica ediyorum. Bakalım particilikten sıyrılıp özgür irade ile 'gerçekten ya!' diyebilen insan sayısı aramızda ne alemde.

15 YILDIR İKTİDAR OLUP;

Hiçbir hata yapmamak ve hiçbir şeyden sorumlu olmamak müthiş bir başarı.

-Terör neden büyüdü: cehape yüzünden.

-Fetö terör örgütü devletin bütün kurumlarına girmiş: cehape ve abd yüzünden.

-Her gün şehit veriyoruz: cehape dış mihraklar yüzünden

-Ekonomi kötüye diyor: gezi olayları ve cehape yüzünden

-Eğitim sistemimiz kötü Pisa sonuçlarına göre en kötü ülkelerdeniz: Katardan iyiyiz ya !!!

-Ülke kutuplaştı herkes ayrıştı: Cehape yüzünden

-2 milyon suriyeliyi bilinçsizce aldın herkes onlardan rahatsız: Suçlu yine cehape.

15 yıldır iktidardasın senin hatan yok mu hiç:

-Hayır yok bunlar varya bunlar bunlar olmasa ülkemiz süper güçtü şu anda.

Peki bu 15 yılda siz ne yaptınız:

Yol yaptık.


Yazıyı incisözlük.com.tr den aldım. Çıkıp "oralarda takılan insansın evele güvele" diyecek adam lütfen uzaklaş benden. Konu linki ; 15 Yıldır iktidarda olup
N
6 yıl
Chrome Geçmiş Sorunu
Arkadaşlar merhaba,

Ben dün bilgisayarıma format atmadan önce browserlere eklenen virüslerden birine maruz kaldım. Bilirsiniz saçma sapan siteleri ana ekran falan yapanlardan. Formattan sonra tekrar Chrome kurup verilerimin olduğu hesabımdan giriş yapınca eskiden hiç karşılaşmadığım bir durum ile karşılaştım. Fortmattan önceki açılan siteleri de geçmiş adı altında gösteriyor. Bana hiç bir zararı yok ama o uyuz virüs'ün geldiği sitede o siteler arasında kaldığı için yok etmek istiyorum orayı.

Geçmişi tamamen temizliyorum fakat gitmiyor.
Hesap senkronize ayarlarında geçmişi senkronize etme diyorum ama yine de geliyor.

Öneriniz var mı ? Eğer konu ile bilginiz var ise yardım eder misiniz ? Aşağıya resim de ekledim.

< Resime gitmek için tıklayın >

Yukarıda ki 4 farklı Emre sekmesini görmek istemiyorum.
N
7 yıl
Kartal-Kadıköy Metrosu Öğrenci Kartı Ücreti
Arkadaşlar bu sabah vizesi yapılmış akbil kartım (öğrenci) 1.10₺ bastı hep 55 kuruş basardı. Acaba bir değişiklik mi oldu bir bilginiz var mı ?
N
7 yıl
.
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.