T

Yarbay
11 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
Mesengerda çıkarılan kişiyi tekrar ekleme
Sohbet ettiğim arkadaşı, tartışınca mesenger kişi listesinden çıkardım, sonrasında sohbet etsem de kişi listesine eklenmiyor.
Yazıştığım kişiyi tekrar kişi listesine eklemenin bir yolu var mı,
ne o ne de ben aktif olduğumuzu görebiliyoruz.
T
2 yıl
Mega Mobile
Cuma günü, Telefon almanın arefesinde kayıt vergisine yapılan fahiş zammın verdiği öfkeyle aslında güvenmediğim, Facebook sayfası olan Mega Mobile Mi 8 siparişi verdim.
Ama dolandırıcı çıktılar. 2500 ₺ gönderdim ama telefon yok tabi ki. Elde sadece Banka hesap numarası ve Gürcistan a ait telefon numarası var. (Bunlar Gürcistan'a faaliyet gösteren Türkler)

Şimdi ben bunları dava edebilir miyim yoksa yediğim kazığın üstüne bir lise su mu içeyim
T
4 yıl
Elektrikli Alüminyum Radyatörler
Yağlı radyatör ararken, elektrikli alüminyum radyatör gördüm. Kullanan var mı ?
Özellikleri çok iyi ebatları konveksiyonlu ısıtıcılar gibi,elektrik tüketimi çok düşük ortalama 750 wat civarı. Fakat 2500 watlık ısıtıcılar kadar ısıtıyormuş. Bu beni huylandırıyor 750 watlık cihaz o kadar nasıl ısıtacak. Eğer öyleyse çok iyi cihaz ama güvenemiyorum. Fikri olan var mı ?
T
6 yıl
Facebookta paylaşımların ekli olmayanlarca beğenilmesi
Arkadaşımın facesinde paylaştıkları ekli olmayan yabancı kişilere açık yani beğenebiliyorlar da yorum da yapabiliyorlar da. Bunu nasıl kapatabilir yani sadece sadece arkadaşları beğensin yorum yapsın.
T
6 yıl
Windows tabletlerde bluetooth ile dosya göndermek
Dün w tablet aldim. Telefondan tablete bluutooth ile dosya gondermek istedim almadi. Bende urunu iade etmek istedim teknosa durumun normal oldugunu windows tabletlerde bluuth ile dosya transferi olmadigi soyledi.
Gorevli dogru mu soyluyor acil cevap verir misiniz
T
7 yıl
Virajda duran kamyonete çarptım
80 km hızla giderken , araçtan ses geliyor diye yol ortasına duran kamyonete arkadan çarptım. Sağ farım kırıldı kaportam biraz hasar gördü.
Tutanak tutturduk ben sanıyorum ki hakl lan benim meğerse yasalara göre duran araca çarptığım için ben suçluyum. Adam keyfi olarak virajda duracak işaret levha koymayacak dörtlüleri yakmayacak. Gene de ben suçlu olacam. O esnada karşı yönden araç gelmese kurtarcaktım ama şans işte.
Sigortaya gimekten vaz geçtim bende Allahtan diiyorum o kişi daha beter kazaya maruz kalsın.
T
7 yıl
Cevap: Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek
Mesajını geç gördüm, önceki sayfalardan yaptım düzeldi, hafıza kartını çıkartmadım sorun çıkmadı yan
T
7 yıl
Cevap: Windows 8 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) | Güncellendi - Windows 8 Release Preview Çıktı | |
W 8.1 e güncelledikten sonra pc ve telefon blututu birbirlerini görmemeye başladı. Sadece en başta eşleştirdiğimde birbirlerini gördüler. Telefon pcyi görmüyor pc de telefoSizlerde de böyle mi oldu nasıl düzelecek ?

Nerden yükledim 8.1 i al başına bela
T
9 yıl
Reno Kangoda tuhaf arıza
Önceleri nadiren şimdiyse sıkça olmaya başlayan bi arızam var. Vidyoya da çektim ordan daha iyi anlaşılır. Marşa bastığımda göstergeler normalce yanıp sönmüyor ısıtma bujisinin ki hiç yanmıyor ve motor çalışamıyor. Kapatıp tekrar deneyince bazen 2. de bazen 5. de motor çalışıyor. Bazen de ilk seferinde çalışıyor. Tamirciye ve servise götürdüğümde normal çalıştığı için arızayı gösteremedim. Sizin bir fikriniz var mı bu arıza neden oluyor ?
T
12 yıl
Bizbize canımın3ü, kazığı
Selamlar canımın3üne kayıt oldum, Güya 3kişiyle dakikası 0,4 konturden konuşacağım diye, ama 3 kişide de dakikada diğerlerindeki gibi 4 kontur gitmekte. Bunu müşteri hizmetlerine sordum; tarifede yanlışlık yok diyorlar.
Acaba bende mi hata var. Dakikada 0,4 kontur ,2,5 dakikada 1 kontur demek olmaz mı ?
Açıklamasında da yanıltma var. 0,4 kontur; 250 konturle konuşabilen 62.5 dakikaya bölünmesiyle bulunmuştur yazıyor. Ama 250yi 62,5'a bölünce 0,4 değil 4 çıkar:
Bu nasıl hesap yoksa benim hesabım mı yanlış. Koskoca türksel matematik hesabını bilmez mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.