B

Yarbay
08 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
266 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
B
geçen hafta
Netspeed yoğun saatlerde 3 megabite düşüyor!
Son 2 haftadır yoğun saatlerde (19-23 arası) hızlar rezalet durumda 85 megabit internet saat 18de 10 mb/sn ile indirken 19dan sonra 50 kb/sn ile indiriyor! Hız testi yurtiçi 10 megabit yurtdışı 3 megabit!! Omurganız kaldırmıyorsa abone almayacaksınız bu ne saçmalık!

Saat 21

Yurtiçi :

< Resime gitmek için tıklayın >
Yurtdışı :

< Resime gitmek için tıklayın >


Sabah ve gece saatlerinde:

< Resime gitmek için tıklayın >
B
4 hafta
Chp Belediyeleri: Köpekleri toplamayacağız
3-5 Akıl hastası köpektapara şirin görüneceğiz diye halkın tersine giderek seçim kaybetmeye devam edeceğiz diyorlar anlaşılan! İzmir veya kadıköyde oturmuyorum ama otursam belediye seçimlerinde kime oy vermeyeceğimi artık biliyorum, görevinizi yapın!

Bir de bunlar Atatürkçüyüz diye geçiniyor Atatürkün örnek aldığı avrupanın sokaklarında vahşi köpekler mi dolaşıyor islamcılar kadar olamadınız yazıklar olsun!

https://twitter.com/izmirbld/status/1475145254710005761?s=20
https://twitter.com/karsiyaka_bel/status/1475099148210905090


https://twitter.com/kadikoybelediye/status/1475113608166182920
B
8 ay
Erteleme iptal etmeden hizmet tercihi yaptım sorun olur mu?
2019'da mezun oldum 26 Haziran 2021'e kadar ertelemiştim, erteleme iptal işlemi yapmadan yoklama başvurusu kısmına girdim ama yoklama zaten yapıldı görünüyor:


< Resime gitmek için tıklayın >

o yüzden direkt hizmet tercihi kısmına girip bedelli başvurusu yaptım şuan bedelli ücretinin ödenmesi bekleniyor:


< Resime gitmek için tıklayın >Gidip parayı ödemeli miyim ödedikten sonra sen yoklama yapmamışsın gibi bir sorun çıkarırlar mı?
B
geçen yıl
Brezilya da açıkladı Çin aşısının etkinliği %50,4!
Brezilyadaki testlerin sonucuna göre Türkiyeye de satılan Çin aşısının etkinliği %50,4. Bu da Çin türkiye gibi gelişmemiş ülkelere sattığı aşının içine şekerli su mu koyuyor sorularını akıllara getir

https://twitter.com/Reuters/status/1349043492924829696

https://www.birgun.net/haber/brezilya-dan-yeni-asi-aciklamasi-sinovac-asisinin-etkinlik-orani-yuzde-50-38-330149
B
geçen yıl
Hat iptal edilmeden yeni abonelik başvurusu yapabilir miyim?
Netspeed adsl kullanıyorum hattımı vdsl'e geçirmeyi beceremediler müdürlüğe dilekçe verin diyorlar bana o yüzden iptal dilekçesi yolladım ama 1 hafta sürüyormuş iptal etmeleri ben bugün türk telekoma gidip yeni vdsl abonelik başvurusu yapsam gelip bağlarlar mı bir sorun olur mu böyle bir şey yapan var mı daha önce? Ankastrede boş kablo yok bu arada aynı kablodan sinyal vermeleri gerekecek saha dolabında yerini değiştirecekler sadece.
B
2 yıl
Var olan internet altyapısının yok gözükmesi.
6 ay önce sürekli sorun çıkıyor diye adsl'i kapattırıp superbox'a geçtim şimdi sokakta sadece bizim apartmandaki daireleri sorgulayınca aşağıdaki gibi altyapı yok hatası veriyor ama sokaktaki diğer apartmanlarda 12 megabit adsl gözüküyor, bizim apartmanı komple kara listeye mi aldı türk telekom acaba? Port sorunu değil sokaktaki aynı santrale bağlı diğer apartmanlarda sorgu başarılı dönüyor.

14 Yıldır bakır altyapısı olan bir apartmanın altyapısını iptal etmesi mümkün mü türk telekomun? Fiber altyapı talebinde bulunabilir miyim acaba bu durumu göstererek.

extranet sorgusu : 25001142 - Sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi

türknet sorgusu (Normalde hem yapa hem vae vardı) : Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz.

Turuncunet sorgusu : Alt Yapınız Bulunmamakta!

millenicom sorgusu: Hata Oluştu.

Oristelekom sorgusu: Şuan da santral bilgisine ulaşılamıyor.

internetaltyapisorgulama.com sorgusu : Altyapı bulamadık ama formu doldurun sizi arayıp tekrar kontrol edelim
B
4 yıl
Turknet hattınız iptal edilmiş diyip arıza kaydını kapatıyor!
Aylardır YAPA altyapısıyla 16 megabit sorunsuz kullandığım hattımın 4 gün önce ev telefonu tamamen gitti çevir sesi gelmiyor ve internet hat değerlerim 2 kat kötüleşti (Hat zayıflaması 20 iken 35 oldu) haliyle 16 megabit olan hızım 5 megabite düştü muhtemelen santraldeki yapa portum bozuldu ve düzeltilmesi gerekiyor ancak işin en sinir edici yanı türknete açtığım destek kayıtları hattınız iptal edilmiş cevabı verilip kapatılıyor! Böyle bir şey mümkün bile değil bütün faturalar otomatik ödeniyor ve internetim 5 megabit bile olsa açık ben faks çekmeden iptal falan edilmesi mümkün değil böyle bir saçmalık olabilir mi?

< Resime gitmek için tıklayın >
B
5 yıl
.
.
B
5 yıl
.
.
B
5 yıl
juve to win the cl
direk
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.