H

Çavuş
21 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
7 yıl
müzikteki gitar bateriyi kısma ya da silme
merhaba arkadaşlar benim sorunum şu vokali şarkıda kısmak yerine bateri ve elektro gitarı kısmak istiyorum bas kalsın istiyorum çünkü ben bir bateristim arkadaşım da gitarist eğlence amaçlı davulsuz veya vokalsiz şarkılar var fakat elektro ve bateriyi kısarsak studyoda eğlenebileceğimizi düşünüyorum birnevi guitar hero gibi olacak :D sizce böyle birşey yapılabilir mi?
H
7 yıl
TAVSİYE istiyorum
Merhaba bu oyunla ilgili daha çok bilgi edinmek istiyorum fakat internette sınırlı sayıda bilgi var.
örneğin özel amulet ve ringleri nasıl elde edebilirim? wizard için neleri combin edersem yararlı olur .jade almak için gidilen yerlere nasıl gidebilirim . özellikle dragon armor u almayı çok istiyorum nasıl elde edebilirim .. lütfen bildiğiniz taktikler öneriler varsa açıklarsanız çok sevinirim..
H
7 yıl
RF olympic 55 -65 olma
merhaba arkadaşlar bu rfolympic te 55 lvden görevle direk 65 olunuyordu hatırayan var mı 10 tane pot veriyordu hatta .. nasıl yapıldığını hatırlayan varsa anlatabilir mi acaba
H
7 yıl
Rising Force Online Turkiye ! Sci-fi Mix
Merhaba Arkadaşlar

Birçoğunuzun bilgisi olmasa da 7 senelik mükemmel bir geçmişi olan bir oyundan bahsediyorum. Rising Force Online. Oyun çok fazla firma değişikliği yapmasına rağmen yurt dışında mükemmel bir oyuncu kitlesi tutuyor. Oyunun dinamikliği olsun,oynanışı olsun diğer oyunlardan biraz farklı. Diğer mmorpglar gibi oradan oraya görev alıp vermekle uğraşmamak, benim gibi oradan oraya bir iki mob kesmek için koşturmaktan sıkılanlar için çok daha pratik. Oyun Sci-Fi özellikleri taşıyor ve 3 güzel ırktan oluşuyor. Ben Bellato'dayım şahsen. Oyun için söylemek istediğim en önemli özelliği PVE ile PVP bir arada .Yani PVP yapmak için ayrı bir yere ışınlanıp 20 v 20 tarzı bir pvp sistemi yok. Her ırkın başlangıç çharitaları hariç diğerleri bütün ırklara açık. Dilediğinize gidip farm yapan exp kasan oyuncuları kesebiliyorsunuz.Aynı şekilde onlar da sizi. Tabi bu durumda kesilen taraf sizseniz Irk liderini bilgilendirip destek alabilirsiniz. Bunun haricinde 3 ırkın birbirine daldığı savaşlar 8 saat'te bir oluyor. 3 ırkın kendine ait CHIP'leri var. Savaşlarda genellikle 2 Irk birleşip bir ırka dalıyor. BHu da Irk liderlerinin savaştan önce birbiriyle iletişime geçmesi ile oluyor. Oyunda anlatılacak çok daha fazla şeyleri var. Şimdi ise Oyunun Türk Server'i açıldı. Oyun yetkilileri herhangi bir sorunda direk sorununuzu çözebiliyor. Ya da zararlı çıkarsanız sizden telafi ödülleriyle özür dileyebiliyorlar. Benim söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Kayıt için referans linkimi ve oyunun sitesini de alta koyuyorum. Herkesi bekliyoruz.

Site:www.rfonlinetr.com
Kayıt:http://cp.rfonlinetr.com/auth/register/?ref=116477235


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
H
10 yıl
arkadaşlar kulaklık için tavsiye istiyorum
Hassasiyet: 115dB
* Kablo: 1.3m
* Ağırlık: 260g
* Ürün Tipi: Kulaklık, iPod Kulaklıklar
* Frekans tepkisi: 20-20000Hz
* Kulaklık kablo seti: kablolu kulaklık
* Gürültü Azaltma: Evet (Aktif Gürültü Azaltma)
* Fonksiyonel kullanır: Gürültü engelleyici
bu özellikler iyimidir elektronik bateride de kullanmak istiyorum.
H
10 yıl
iphone 3 facebook uygulaması görünmüyor
Appstore'dan facebook uygulamasını indirdim. İndirme işlemi bittiğinde uygulama listesinde gözükmüyordu. Ama ayarlar menüsünde facebook seçeneği var. Uygulamayı tekrar yüklemeyi denemek içiç appstore'a girdiğimde " YÜKLENDİ " yazıyor. Kısacası Facebook uygulaması kayboldu. İconu yok... Ne yapmam gerekiyor?
H
11 yıl
facebook a siz de giremiyor musunuz
Bu web sayfası kullanılamıyor
http://www.facebook.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.


Bende böyle bir sorun oluştu acaba birtek bende mi oluyor?
H
12 yıl
arkadaşlar pt için acc yada cora chara ihtiyacım var
arkadaşlar letornde acc yada cora kullanılmayan char varsa veya bi arkadaş varsa bize yardmcı olabilir mi
H
12 yıl
ie8 Geçmişi otomatikman siliyor :@
İnternet Explorer 8, Bilgisayarı kapatıp açtığımda geçmişi otomatikman siliyor,Nasıl düzeltebilirim?
Ayarlara baktım ama sorun göremedim :S:S
< Resime gitmek için tıklayın >
H
13 yıl
yrdm
arkadaşlar bu hangi giyisilere kaç tane nasıl talic basılır bir açıklama yaparsanız çok sevinirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.