A

Teğmen
19 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
Yaz okulunu başka okuldan nasıl alırım?
İyi günler arkadaşlar. Bulundugum okulda yaz okulu açılmıyor ve sadece 3 ders için bir dönem geriden gelmek istemiyorum( irregular oldugum için ilk dönemi okuyamadım).. Ytu yada itü de almak istediğim dersler mevcut... Çok araştırma yaptım fakat kaynak bulamadım. Acaba bilginiz var mıdır bu konu hakkında ?
A
9 yıl
Roaccutan kullananlar bakabilir mi ?
Arkadaşlar 2 ay önce cildiyeye gittim. İlk baş bana monodoks, sivex benzamcylin(tam hatırlamıyorum) ,nadixa kremlerini verdi. 1 ay sonra tekrar gittim fayda etmedi artış gösterdi, bu sefer monodoks cleocin T (sanırım) sivex imex verdi yine pek bi faydasını görmedim. Roacctuana başlamayı düşünüyorum... Sivilcelerim sanki küçük küçük beyaz noktalar halinde pütür pütür daha çok güneşte belli oluyor, ama bu ilacçları aldıktan sonra kızarıklık başladı . Ne tavsiye edersiniz
A
9 yıl
Superga ayakkabı
Arkadaşlar indirimde buldum da sizce alınabilir mi ayakkabı ?
A
9 yıl
Ayağım Burkuldu
Arkadaşlar geçen hafta ayağım çok kötü burkuldu. Bloka çıkarken arkadaşla çarpışıp ters bastım . hemen şişmeye başladı bileğim, doktora gittik alçıya kaldı 1 hafta sonra gel dedi . dün gittim baktı biraz şişikti bileklik verdi . ayağım yürürken falan hiç ağrı yapmıyor . ama iç ve dış tarafta gözle görülür şişlik var neden olabilir ?
A
9 yıl
Dershaneden Ayrılma
Arkadaşlar dershaneden ayrılmak istiyorum . Anneme söyledim o da gittiğim aydan daha çok taksit verdiğini yani 3 ay gittiysem 5 ay taksit verdiğini söyledi. Eğer ben dershaneden çıkarsam bu fazladan verdiğimiz 2 taksit dershanede mi kalıyor? Geri alabiliyor muyuz?
A
10 yıl
LENS TAKMAK ZARARLI MI?
Arkadaşlar ben dışarda gözlük takmak istemiyorum ama annemler de lens zararlı diyor ve almıyorlar fikriniz? Önerileriniz nelerdir ? Ciddi cevaplar olursa sevinirim
A
10 yıl
Omegle
ARkadaşlar omegleye giriyordum 1-2 ,gündür bugün giremiyorum. New bastığımda otomatikman disconnect oluyor sebebi ne olabilir ? . Leptoptada aynı oluyor
Edit:İmla
A
10 yıl
Sırt ve Kolda Siyah Noktalara Öneri?
Arkadaşlar 1-2 senedir sırtımda ve kollarım da siyah noktalar çıkıyor... Yüzümde fazla yok , çözüm ineriniz var mıdır acaba?
A
11 yıl
Fotoğraf Makinesinde Çizgili Görüntü(YARDIM)
Arkadaşlar geçen gün fotoğraf makinesinde normal fotoğraf çekiyordum. öğlen çektiklerim gayet iyidi. Sonra akşam bi çektim ki çizgili çıkıyor. işin garip yanı fotoğraf makinesi görüntüyü gösterirken normal gösteriyor ve zifiri karanlıkta flaşla çekerken yine görüntü normal.

>>Fotoğraf makinesinin markası :Samsung L700

Ne kadar alakası vardır bilemiyorum ama fotoğraf makinesinin hafıza kartında virüs çıkmıştı o gün. hafıza kartını çıkarıp resim çektim görüntü film şeritli yine ama . YARDIM EDECEKLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.