S

Yüzbaşı
19 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
13 yıl
Dostlar WoW Pre-Paid Kart Hakkında Yardım!
Arkadaşlar payment method block olayı yüzünden ilk defa Pre-Paid kart kullanmak zorundayım...Beni bu konu hakkında yönlendirebilir misiniz...Ayrıca hemen bu gün kart kodu temin edebilceğim bi yer önerebilir misiniz tşkler
S
13 yıl
KOTOR 2 Nar Shaddaa sorunu
Arkadaşlar KOTOR 2 nin Nar Shaddaa bölümünde takıldım. Sebebi gereken görevi vermiyor olması. Oyunda yapacak bir şey kalmayınca bi kaç tam çözüme göz attım, orada yazdığına göre Ebon Hawk'a saldırı olduktan sonra (içeri adamlar giriyor falan) bize bi görev verilecek ve biz Nar Shaddaa Docks'ta bulunan bara gidip oradaki "Private Lounge" girecez.

Ne yazıkki bu görevi alamıyorum ve daha önceki savelerin üzerine oyun kaydettim. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler.
S
14 yıl
Maneste lvl 58 Orc Asas Satılır!(itemli)(adana tercih edilir)
dual +8 md-priest pednant-+7rogue dd-dual kekuri ring - dex9 belt - dual dex8 küpe - +7 chıtın set - 58 lwl asasla beraber (13knp) 2 parça da +8 rogue fp göğ. ve pads itemler bunlardır bana ulaşmak için msn im mertulsy@gmail.com
S
14 yıl
Güç kaynağı sorunu
arkadaşlar x1950xt aldım bir kaç hafta önce fakat power supply 480watt tı ve bi süre sonra bilgisayar açılmamaya, açılırken siyah ekranda bekleyip ses çıkartmaya başladı. bir süre reset atınca bilgisayar açılıyor ama çok uzun süre açık kalmıyor. sorun ne olabilir? power supply mı değiştirmeliyim? eğer değiştirirsem kaç watt almalıyım?

sistem:
amd 3000+
2 gb ram
120 hdd
ati x1950xt gpu

teşekkürler
S
14 yıl
Siz bir oyun yapsaydınız...
Böyle bir konu mevcut mu bilmiyorum ama siz bir oyun yapsaydınız hangi türde olurdu ve ekleyeceğiniz yenilik ne olurdu?
S
14 yıl
7800GTX in şuanki sıfır fiyatı?
yardımcı olursanız sevinirim almayı düşünüyorum da şuanki sıfır fiyatı için net bir şey göremedim...
S
14 yıl
en büyük hayal kırıklığı yaşadığınız oyun?
Doom 3
S
14 yıl
Sizce 8600GT almalı mıyım?
Ekran kartım 6600GT ve problem çıkartmaya başladı. O yüzden kart değiştirmeyi düşünüyorum. En fazla 250-300 YTL lik kart alabilirim. Bu fiyat aralığındaki en iyi kart sizce hangisi? nVidia kartlarından olmasını tercih ederim. Sizce 8600GT almalı mıyım önerileriniz dışında? Teşekkürler.
S
15 yıl
Fraps ile çektiğim video için yardım
Fraps ile çektiğim videoyu daha küçük bir boyuta getirmem için bir program önerir misiniz?
Teşekkürler.
S
15 yıl
MOVED: Forum açma
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.